رویداد به پایان رسیده است!
ورکشاپ رایگان هوش مالی و بورس | شاهرود در تاریخ جمعه ۹ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۹ اسفند ساعت ۱۷:۰۰

ورکشاپ رایگان هوش مالی و بورس | شاهرود

  • رایگان
  • شاهرود
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


                                                                         کالج تی بورس

                                               ورکشاپ رایگان آموزش بورس و هوش مالی | شاهرود

 


درباره همایش رایگان آموزش بورس در شاهرود


قبل از ورود به دنیای سرمایه گذاری در بورس باید با این بازار مالی درست و کامل آشنا شوید، این آشنایی باید اولین گام شما برای شروع سرمایه گذاری در بورس باشد. این آشنایی به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که بازار بورس با روحیات شما سازگار هست و آیا می‌تواند روش سرمایه گذاری مناسبی برای شما باشد؟

کالج تی بورس در نظر دارد با برگزاری همایش آموزش بورس در شاهرود، شهروندان عزیز شاهرودی را با بورس و نحوه سرمایه گذاری در آن آشنا کند. ما در این همایش که با عنوان “هرم موفقیت معامله گر” برگزار می شود به آموزش سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی خواهیم پرداخت. در این همایش تمامی مسائلی را که قبل از ورود به بورس باید بدانید تا مطمئن سرمایه گذاری خود را شروع کنید، به شما خواهم گفت.

 


سخنران همایش شاهرود

در این همایش مهندس بهروز باقری (مدرس کالج تی بورس) شما را با استراتژی کالج تی بورس آشنا خواهد کرد، استراتژی که در 10 سال معامله گری و 5 سال آموزش بورس به آن رسیده ایم.

 


محتوای همایش رایگان آموزش بورس در شاهرود

دغدغه های مالی امروز | استراتژی ورژن جدید: راه دستیابی به استقلال مالی چیست؟ مثلث هوش مالی چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟
درآمد | کار و کارآفرینی: چه شغل‌هایی در آینده ایران موفق خواهند بود؟ چگونه باید یک کسب و کار موفق را راه اندازی کرد؟
پول و مراقبت از آن | شناسایی سارقین پنهان پول و سرمایه شما: دزدان پول خود را بشناسید  و راه مقابله با آن چیست؟ راه حل مقابله با تورم و اینکه چگونه از تورم به‌عنوان یک فرصت استفاده کنیم؟
سرمایه گذاری در بورس | هرم موفقیت یک معامله گر: مسیرهای حرفه ای شدن در بازار بورس چیست؟ اگر نمیخواهیم در بورس حرفه ای شویم چه راه هایی برای سودآوری کم ریسک وجود دارد؟

 


در این ورکشاپ ما به بررسی سه اصل خواهیم پرداخت ، این سه اصل عبارتند از :

پول و مراقبت از آن ( چگونه دزد های پول خود را بشناسیم و بهترین راهکار مقابله با آن چیست ؟ چگونه در کشوری که تورم شدیدی وجود دارد ، ارزش پول خود را حفظ کنیم ؟ چگونه از تورم به عنوان یک فرصت استفاده کنیم ؟)

درآمد و بهبود آن ( چه شغل هایی در اینده ایران موفق خواهد بود ؟ آیا شغل فعلی شما در اینده در خطر خواهد بود ؟ تکنولوژی کدام کسب و کارها را از بین میبرد و به کدام کسب و کارها کمک خواهد کرد ؟)

سرمایه گذاری و بهبود آن (بهترین راه سرمایه گذاری در ایران چیست ؟ چگونه در بورس به سود برسیم ؟آیا همه در بورس سود میکنند؟ هرم موفقیت یک معامله گر دربازار چیست ؟)

www.TTSE.ir

برگزارکنندگان

کالج تی بورس
کالج تی بورس
موسسه آموزش بورس

سخنرانان

بهروز باقری
بهروز باقری
مدرس کالج تی بورس

آدرس

شاهرود خیابان دانشجو سازمان فنی حرفه ای واحد برادران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه آموزشی تحلیلی تی بورس

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰