رویداد به پایان رسیده است!
ورکشاپ ملی تخصصی دکوراسیون داخلی در تاریخ چهارشنبه ۱۵ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۷:۰۰

ورکشاپ ملی تخصصی دکوراسیون داخلی

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ورکشاپ تخصصی بین المللی دکوراسیون داخلی تهران
به بزرگ ترین رویداد تخصصی آموزش دکوراسیون داخلی در تهران خوش آمدید. 

داوطلب گرامی دوره ویژه دکوراسیون داخلی با اعتباردهی بین المللی و داخلی با همکاری دانشگاه آزاد در شهریور ماه 1399 به صورت حضوری در سالن همایش های  دانشگاه آزاد واحد  تهران جنوب برگزار می گردد. این دوره مشمول آموزش جدیدترین و برترین تکنیک های مرتبط با دکوراسیون داخلی و شامل آموزش های پایه و تخصصی توسط برترین اساتید ارشد در حوزه دکوراسیون داخلی می باشد. 

در این دوره آموزشی هنرجویان علاقه مند به حوزه دکوراسیون داخلی توسط اساتید مجرب و متدهای اجرایی جذاب و جدید مهم ترین عناوین مرتبط با طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی را بدون نیاز به پیش زمینه تحصیلی و علمی مرتبط می آموزند.  لازم به ذکر است موسسه ایوان خانه معمار با بیش از دو دهه سابقه در حوزه آموزش های تخصصی معماری و دکوراسیون داخلی به همراه تیم اساتید مجرب خود در دپارتمان معماری داخلی تا به امروز بیش از صد دوره موفق دکوراسیون داخلی در سال 1398 و بیش از 15 دوره کمپ فشرده تخصصی دکوراسیون داخلی برگزار نموده است.

همچنین شرکت در دوره دکوراسیون داخلی و مارکتینگ برای ورود به بازار اجرایی نیازمند داشتن هیچ گونه پیش زمینه ذهنی تحصیلی مرتبط با رشته معماری و دکوراسیون داخلی نبوده و به دلیل جدید و بدیع بودن محتویات این دوره هر دو جامعه غیرمعماران و معماران قابلیت برداشت مطالب مفید و یادگیری و همچنین کسب مشاوره برای ورود به حوزه اجرایی دکوراسیون داخلی از اساتید دپارتمان را به یک اندازه خواهند داشت. 

کلیه شرکت کنندگان این دوره قادر خواهند بود از خدمات حاضر در محل برای کسب مشاوره جهت ورود به بازار کار اجرایی استفاده نمایند. مشاوره با کلیه تیم اساتید بعد از زمان بندی دوره در محل امکان پذیر می باشد. همچنین شرایط اسکان برای کلیه داوطلبانی که از شهرهای دیگر تمایل به حضور در این رویداد را دارند در هتل بزرگ فرهیختگان دانشگاه آزاد فراهم شده است.

 

لیست دروس و منابع دوره به شرح زیر می باشد:

- سبک شناسی تخصصی طراحی داخلی

- چیدمان در سال های 2019 و 2020

- طراحی ویترین های تجاری

- طراحی غرفه های نمایشگاهی 

- نقش نورپردازی در معماری داخلی

- مارکتینگ و بازاریابی فروش در دکوراسیون داخلی 

- از ایده تا اجرا در دکوراسیون داخلی ( ملزومات اجرایی دکوراسیون)  

مدارک دوره:

کلیه هنرجویان این دوره می توانند زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مدرک تخصصی دکوراسیون داخلی دریافت نمایند. علاوه بر این مدرک کلیه هنرجویان مدرک آکادمی رلیانس فرانسه را جهت اعتباردهی دوره آموزشی خود دریافت می نمایند همچنین مدرک موسسه ایوان خانه معمار به صورت دوزبانه روی دوره برای کلیه شرکت کنندگان وجود دارد. 

 هزینه پکیج ها: 

هنرجوی گرامی شما در اولین قدم برای آشنایی با این ورکشاپ می بایست با انتخاب سانس مورد نظر در قسمت بلیت ها در وبینار رایگان و آنلاین که در تاریخ 1399/05/15 برگزار می گردد شرکت نمایید و درصورت تمایل به شرکت در ورکشاپ حضوری که در تاریخ های 12 تا 14 شهریور ماه برگزار میگردد، هزینه های دوره حضوری در بخش سوالات متداول درادامه همین صفحه ذکر شده است.

سوالات متداول

آیا من برای شرکت در این رویداد نیاز به زمینه تحصیلی مرتبط در رشته دکوراسیون داخلی و معماری دارم؟
خیر - داوطلب محترم هدف از برگزاری این ورکشاپ تخصصی آمادگی شما برای ورود به حوزه کاری دکوراسیون داخلی است. هر آنچه که برای ورود شما به این حرفه از لحاظ آموزشی نیاز باشد توسط اساتید محترم و مجموعه ایوان خانه معمار با سابقه برگزاری بلندمدت دوره ها و ورکشاپ های تخصصی دکوراسیون داخلی به شما ارائه می گردد و به هیچ وجه شما نیازمند داشتن زمینه قبلی نیستید.
در این دوره چه مدارکی دریافت می کنم؟
هدف غایی آموزش، انتقال مطالب مفید به کلیه هنرجویان می باشد. ولیکن نظر به این که بسیاری از مخاطبین این رویداد با هدف ارتقا علمی، آموختن مهارتی جدید و ورود به بازار کار، ارائه مدرک به سفارت خانه ها و بهبود رتبه علمی خود را دارند، برآن شدیم تا مدرک دانشگاه آزاد اسلامی ,آکادمی رلیانس فرانسه و همچنین مدرک دوزبانه موسسه ایوان خانه معمار برروی دوره برای هنرجویان قرار داده شود. هنرجویان صحت مدارک ایوان خانه معمار را به راحتی می توانند با مراکز معتبر اعتباردهی چک نمایند.
آیا شرکت در این دوره برای معماران و طراحان داخلی هم مفید خواهد بود؟
بله - در این دوره اساتید جدید ترین اطلاعات روز طراحی دکوراسیون داخلی را به شما آموزش خواهند داد. طبق تجربه برگزاری های گذشته بیش از 80 درصد منابع ذکر شده در این رویداد برای معماران و طراحان داخلی جدید و بسیار مفید بوده است. کلیه منابع این رویداد ترجمه های رسمی اساتید موسسه ایوان خانه معمار و کلیه نمونه های موردی مرتبط با طراحی داخلی های سال 2020 می باشند.
شرکت در این همایش چه مزیتی برای کاربر ایجاد می نماید؟
بازار دکوراسیون داخلی در کشور ایران به بازاری رقابتی تبدیل شده است. در روزهای اخیر شاهد رشد بی سابقه بازار اجرایی دکوراسیون داخلی هستیم که در این بازار شلوغ وجود تخصص و حرفه حرف اول را میزند. لذا آشنایی با منابع و علم روز در شاخص و برجسته شدن شما در بازار اجرایی تاثیرگذار خواهد بود. به دلیل نوپا بودن این تخصصها، نیروی متخصص بسیار اندکی در کشور وجود دارد. لذا یادگیری این مباحث آینده شغلی شما را تضمین کرده و به شما کمک می کند تا به دانش بنیادی راه اندازی و توسعه استارت آپ ها مسلط شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با چه شماره ای تماس بگیرم؟
شما جهت مشاوره فردی ویژه خود می توانید به رایگان با شماره 02122872307 و 02122886447 و 02122869122 تماس حاصل نمایید.
آیا هنرجویان شهرستانی هم می توانند از این دوره استفاده کنند؟
کلیه هنرجویان شهرستانی می توانند از مزیت شرکت در این دوره و اقامت در هتل تابان تهران استفاده نمایند.
بلیت های این رویداد به چه صورتی قابل تهیه است؟
بلیت های این رویداد به چهار بلیت زیر تقسیم شده است : 1) بلیت vip 2) بلیت پکیج طلایی 3) بلیت پکیج نقره ای 4) بلیت پکیج برنز
هزینه پکیج vip چقدر است و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام vip در این رویداد شامل ارائه کلیه خدمات از قبیل مدرک های دانشگاه آزاد اسلامی ,مدرک آکادمی رلیانس فرانسه با قابلیت پیگیری، مدرک دوزبانه تخصصی دکوراسیون داخلی موسسه ایوان خانه معمار،یک جلسه مشاوره بازار کار با هدف چک کردن رزومه اجرایی برای معماران و با هدف ایجاد رزومه اجرایی برای غیرمعماران و ارسال رزومه هنرجو به بیش از 100 مرجع استخدامی و پذیرایی و ناهار و اقامت در هتل تابان تهران می باشد. قیمت این پکیج 2 میلیون تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 500 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
هزینه پکیج طلایی چقدر و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام طلایی در این رویداد شامل ارائه کلیه خدمات از قبیل مدرک های دانشگاه آزاد اسلامی ,مدرک آکادمی رلیانس فرانسه با قابلیت پیگیری، مدرک دوزبانه تخصصی دکوراسیون داخلی موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار با هدف چک کردن رزومه اجرایی برای معماران و با هدف ایجاد رزومه اجرایی برای غیرمعماران و ارسال رزومه هنرجو به بیش از 100 مرجع استخدامی و پذیرایی و ناهار می باشد. قیمت این پکیج یک و نیم میلیون تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 300 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
هزینه پکیج نقره ای چقدر و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام نقره ای در این رویداد شامل ارائه کلیه خدمات از قبیل , مدرک آکادمی رلیانس فرانسه با قابلیت پیگیری، مدرک دوزبانه تخصصی دکوراسیون داخلی موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار با هدف چک کردن رزومه اجرایی برای معماران و با هدف ایجاد رزومه اجرایی برای غیرمعماران و پذیرایی و ناهار می باشد. قیمت این پکیج یک میلیون تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 200 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
هزینه پکیج برنز چقدر و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام برنز در این رویداد شامل ارائه کلیه خدمات از قبیل مدرک دوزبانه تخصصی دکوراسیون داخلی موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار با هدف چک کردن رزومه اجرایی برای معماران و پذیرایی و ناهار می باشد.قیمت این پکیج 800 هزار تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 100 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
راه ارتباطی برای ثبت نام چگونه است؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید با شماره تماس 02122872307 و 02122869122 و همچنین شماره تلگرامی 09335223407 ارتباط بگیرید.

برگزارکنندگان

موسسه ایوان خانه معمار
موسسه ایوان خانه معمار
دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه آزاد اسلامی
واحد تهران جنوب

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
دوره جامع سبک شناسی تخصصی طراحی داخلی 1 ۸ صبح ۱۲شهریور ماه۱۰ صبح ۱۲شهریور ماه
زمان استراحت کوتاه 1۱۰ صبح ۱۲شهریور ماه۱۰:۳۰ صبح ۱۲شهریور ماه
دوره متریال و مواد و مصالح در دکوراسیون داخلی۱۰:۳۰ صبح ۱۲شهریورماه۱۲:۳۰ صبح ۱۲شهریور ماه
پذیرایی نهار از حضار۱۲:۳۰ ظهر ۱۲شهریور ماه۱۳:۳۰ ظهر ۱۲شهریورماه
نقش نورپردازی در معماری و دکوراسیون داخلی۱۳:۳۰ ظهر ۱۲شهریورماه۱۵:۳۰ بعداز ظهر ۱۲شهریورماه
پرسش و پاسخ 1۱۵:۳۰ بعد از ظهر ۱۲شهریورماه۱۶ بعد از ظهر ۱۲شهریور ماه
مشاوره با شرکت های مرتبط با دکوراسیون داخلی۱۶ بعد از ظهر ۱۲شهریورماه۱۷ بعد از ظهر ۱۲شهریورماه
عنوانشروعپایان
دوره جامع چیدمان در سال های 2018 و 2019 ۱۳شهریور ماه ساعت ۸ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۰
استراحت کوتاه۱۳شهریور ماه ساعت ۱۰ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰
دوره جامع طراحی ویترین های تجاری 1 ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۲:۳۰
پذیرایی ناهار از حضار ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۲:۳۰ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰
سخنرانی 2: از ایده تا اجرا و ملزومات اجرایی - مهندس حسن نوبهار ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۵:۳۰
پرسش و پاسخ 2 ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۵:۳۰ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۶
مشاوره با شرکت های مرتبط با معماری و دکوراسیون داخلی۱۳شهریور ماه ساعت ۱۶ ۱۳شهریور ماه ساعت ۱۷
عنوانشروعپایان
دوره جامع طراحی ویترین های تجاری 2 مراسم اختتامیه ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۰
استراحت کوتاه ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۰ ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰
دوره جامع طراحی غرفه ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰ ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۲:۳۰
پذیرایی ناهار از حضار ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۲:۳۰ ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰
سخنرانی 3: مارکتینگ و بازاریابی در دکوراسیون داخلی و معماری ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۵:۳۰
پرسش و پاسخ 3 ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۵:۳۰ ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۶
مراسم اختتامیه ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۶ ۱۴ شهریور ماه ساعت ۱۷

برگزار‌کننده

آواتار

ایوان خانه معمار

دپارتمان معماری داخلی

رویداد های برگزارشده۲۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر