رویداد به پایان رسیده است!
وورکشاپ نیمه خصوصی کلید فولاد در تاریخ پنج‌شنبه ۴ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ بهمن ساعت ۰۸:۰۰

وورکشاپ نیمه خصوصی کلید فولاد

  • از ۱۶۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مدرس دوره : دکتر علی اکبر خامئی


 دکتر علی اکبر خامئی استاد دانشگاه و مدرس صنعت، دانش آموخته ی دانشگاه امیر کبیر می باشند. ایشان نویسنده کتاب کلید فولاد از انتشارات دانشگاه امیرکبیر می باشند. 


توضیحات


کلید فولاد یا keey to steel بانک اطلاعاتی گسترده ای از تمامی فولاد ها و آلیاژهای مهندسی می باشد. این کتاب با جمع آوری تمامی خصوصیات و اطلاعات در باره فولاد ها و آلیاژ های مهندسی به یک مرجع خوب برای استفاده مهندسین و متخصصین رشته های فنی تبدیل شده است.

کلید فولاد کتابی است که اطلاعات مهمی از قبیل خواص مکانیکی، ترکیبات شیمیایی و فیزیکی، فولاد های همسان و عملیات حرارتی پذیر و... را در باره ی فولاد ها و آلیاژ های مهندسی با توجه به همه استاندارد های معتبر جهان ارائه می دهد.

مخاطبین کلید فولاد افرادی از قبیل مهندسان، متخصصان، دانشجویان رشته های فنی، سرپرستان و مدیران بخش های طراحی، تولید و مونتاژ شرکت ها و همه کسانی که به نوعی با صنعت آلیاژی و فولاد ها سر و کار داشته و نیاز به شناخت بیشتر آلیاژ ها و فولاد ها دارند.

آدرس

تهران ستارخان - خیابان شادمهر(شادمان)- پایین تر از سلامتی- پلاک163 - طبقه اول- موسسه پارس پژوهان

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه مهندسی پارس پژوهان

با توجه به مشغله کاری اکثر دانشجویان و صنعتگران، گروه مهندسی پارس پژوهان در بدو فعالیت خود با تحلیل مناسب جامعه هدف اقدام به برگزاری کلاسهای پروژه محور با مدت زمان کمتر و فشرده تر کرد که با استقبال خوبی از سوی دانش پژوهان گرامی قرار گرفت. در این دو

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰