رویداد به پایان رسیده است!
ویدئو ایستاده بر قله محتوا در تاریخسه‌شنبه ۲۶ دیبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

ویدئو ایستاده بر قله محتوا

شروع:
سه‌شنبه ۲۶ دی ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۶ دی ۹۶ ۱۹:۰۰
ویدئو ایستاده بر قله محتوا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.
در محتوالی 7 علی با ارائه کوتاهی در مورد محتوای ویدئویی و نشان دادن جایگاه بالای آن بر قله‌های محتوا به بحث و گپ و گفت با همراهان محتوالی خواهد پرداخت. پس از آن سعید محمدی، مهمان برنامه، یک ارائه ده دقیقه‌ای خواهد داشت و بعد از آن با علی و دیگر بچه‌ها گپ خواهد زد و مثل همیشه از او سوالات فراوانی در مورد کسب و کارش خواهیم پرسید.
حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می‌کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

سخنرانان

سعید محمدی

سعید محمدی

استراتژیست محتوا و مختصص UI/UX

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت