کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

دعوتنامه حضور در این کارگاه

باسلام و احترام 

نظر به استقبال دوستداران کارگاه ویژگی های قاتلان فروش ، دانشگاه گلرنگ تصمیم دارد دوره سوم این کارگاه را بصورت حضوری در سالن همایش کوروش مال و هم بصورت مجازی برگزار نماید.لذا از شما فعالان گرانقدر در حوزه بازاریابی و فروش دعوت میکنیم باحضور گرمتان در این کارگاه  مارا همراهی نمائید. امیدواریم در این کارگاه ، نکات ارزنده و تاثیرگذار در فروش را بصورت جامع خدمت شما عزیزان ارائه نمائیم.

باسپاس از همراهیتان و تقدیم احترام مجدد

دبیرخانه جایزه ملی فروشندگان برتر ایران

 

نکته مهم

شرکت کننده گرامی:

لطفا در انتخاب بلیت خود دقت کنید. بلیت ها به دودسته حضوری و غیر حضوری تقسیم شده اند.

باتشکر از انتخاب شما

توضیحات در مورد این کارگاه

   فروشندگی در دوره فعلی، به شکل مرموزی پیچیده شده است. افزایش دانش و اطلاعات و همچنین تغییر ذائقه آنها در خرید باعث شده است تا فرآیند فروش، تغییرات قابل توجهی داشته باشد.

در این بین، فروشندگانی هستند که کماکان اصرار دارند برای نتیجه رساندن فروش از همان روش‌های قدیمی استفاده کنند. نکته تأسف بار آنست که این افراد علیرغم تلاش زیاد برای افزایش فروش، نه تنها در این کار موفق نیستند بلکه منجر به از بین رفتن فروش نیز می‌شوند و یا عبارتی دیگر فروش را به قتل می‌رسانند!

اما فروشندگان بلند پرواز  و برتر درمورد فرصت ها و امکاناتشان خوش بین هستند و  دو عامل اصلی شکست(ترس از شکست و ترس از انتقاد و مخالفت) را ندارند.

در این کارگاه آموزشی که هم بصورت  حضوری و هم آنلاین برگزار می شود  ، با  ویژگی‌های رکود و مرگ تدریجی در فروش  آشنا می‌شویم .

 

 

 

معرفی جایزه فروشندگان برترایرانی

امروزه به خاطر اهمیت وضرورت موفقیت سازمان ها در فروش وبازاریابی محصولات وخدمات ، لزوم برخورداری ودسترسی سازمان ها به فروشندگان وبازاریابانی سرآمد و توانمند ، تلاش ها واقدامات بسیاری در سطح جهانی وبه خصوص کشور عزیز ما ایران در هریک از حوزه های تربیت ، توانمندسازی ، حفظ وارتقاء و تشویق منابع انسانی فروش وبازاریابی  صورت گرفته تا از این طریق قدرت و توانایی سازمان ها و کسب وکارها در حوزه ی فروش وبازاریابی افزایش یابد . 

به همین دلیل ، دانشگاه گلرنگ به  عنوان دانشگاه سازمانی گروه صنعتی گلرنگ ، در نظر دارد به منظور شناسایی وتشویق فروشندگان  موفق وسرآمد ایرانی شاغل در سازمان های فروش وبازاریابی فعال در هریک از حوزه های کسب وکار مجازی و واقعی دومین دوره جایزه ملی فروشندگان برترایران را در سطح کشور و به صورت مجازی برگزار نماید . 

لینک ثبت نام در این دوره جایزه : 

http://evnd.co/A4UCk

توضیحات جایزه فروشندگان برتر ایران

به اطلاع شرکت کنندگان گرامی میرساند:

در راستای برگزاری دومین جایزه ملی فروشندگان برتر ایران،دانشگاه گلرنگ به کسانی که در زمان برگزاری این کارگاه اقدام به ثبت نام در جایزه ملی فروشندگان برتر نمایند تخفیف ویژه ارائه میکند.ضمناً برای عزیزانی که بصورت گروهی اقدام به ثبت نام نمایند نیز امتیازات و تخفیف جداگانه در نظر خواهد گرفت.

تلفن تماس:   88807200  داخلی 108

 

 

اساتید این رویداد

آقای مهندس رضا سعیدی
آقای مهندس رضا سعیدی
مسئول جایزه ملی فروشندگان برتر ایرا
خانم دکتر فاطمه ناصری
خانم دکتر فاطمه ناصری
مدیربازاریابی شرکت پاکان لباس کار

برگزارکنندگان

حامیان

سوالات متداول

این رویداد به تنهایی یکی از جامع ترین دوره های گردهمایی می باشد که نیازی به گذراندن پیش نیاز در آن نمی باشد.
قلم و کاغذ و ذهنی پذیرا.
خیر نیازی به پرینت گرفتن بلیت نمی باشد و در پنل کاربری شما کلیه رویدادهای ثبت نامی قابل رویت می باشد.
اگر هرگونه سوال یا راهنمایی در خصوص این همایش وجود دارد، می توانید با شماره تماس های دانشگاه گلرنگ در ارتباط باشید. 88918350

ویدیو از آپارات

جایزه فروشندگان
۱۶
دنبال کننده
۱
کل رویدادها

جایزه فروشندگان برترایران:  امروزه به خاطر اهمیت وضرورت موفقیت سازمان ها در فروش وبازاریابی محصولات وخدمات ، لزوم برخورداری ودسترسی سازمان ها به فروشندگان وبازاریابانی سرآمد و توانمند ، تلاش ها واقدامات بسیاری در سطح جهانی وبه خصوص کشور عزیز ما ایران در هریک از حوزه های تربیت ، توانمندسازی ، حفظ وارتقاء و تشویق منابع انسانی فروش وبازاریابی  صورت گر...

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

Talent Day

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • شتابدهنده استعداد بانا
سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره تخصصی مهارت های نرم سازمانی

 • آنلاین
 • ۵,۱۲۵,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

کارگاه ششم: موفقیت و شکست کسب و کارهای نوپا

 • آنلاین
 • از ۳۰,۰۰۰ تومان
 • دانشگاه علوم پزشکی تهران
پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

سلسه آموزش‌های هفته جهانی کوچینگ(رایگان)

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی و کوچینگ پریسا احمدی منش