رویداد به پایان رسیده است!
ویژگی های مربی مطلوب / مربی چه کسی نیست؟! در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۵:۰۰

ویژگی های مربی مطلوب / مربی چه کسی نیست؟!

  • رایگان
  • تهران
  • علوم انسانی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

مدرس

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی وافی
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی وافی
دبیر کارگروه تربیت محور بنیاد خاتم الاوصیا(ص)

- مسئول کارگروه مجموعه های تربیتی بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء

بیش از 30 سال فعالیت و ارتباط با مجموعه های تربیتی برتر کشور

مشاور و مدرس مباحث تربیت دینی


درباره رویداد


معلمی تنها ارائه‌ی گذاره‌های آموزشی به دانش آموز نیست و آموزش به معنای اصیل آن بدون توجه به بسترهای تربیتی محقق نمی‌شود. آنچه در فعالیت معلمان و مربیان تربیتی  لازم است، بسترسازی برای رشد متربی و برطرف کردن موانع تربیت مطابق با فطرت و سرشت الهی است. از این رو توجه به عوامل و موانع در امر تربیت، آگاهی از روش‌های تربیتی در برخوردها ، آگاهی از ویژگی‌های مربی مطلوب شامل شناخت‌ها، روحیات و مهارت‌ها  برای قدم برداشتن در مسیر تعلیم و تربیت امری ضروری است.

 در این رویداد به  ویژگی های لازم برای انجام شایسته وظایف تربیتی توسط معلمان و مربیان  و آسیب شناسی در این زمینه خواهیم پرداخت.

 


مخاطبین


شرکت در این رویداد آموزشی به عموم معلمان، مربیان تربیتی مدارس  و سایر علاقه‌مندان حوزه تعلیم و تربیت توصیه می‌شود.

نکته: درصورت درخواست ثبت نام گروهی(بیش از 5 نفر) با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.


آئین نامه و مقررات


1. لطفا در حین ثبت‌نام به مدل برگزاری دوره (حضوری یا مجازی) و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.

2. شرکت در رویداد، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی در مهلت مقرر می‌باشد و امکان ثبت‌نام حضوری در جلسه فراهم نمی‌باشد.

3. صحت کدهای تخفیف در هنگام صدور بررسی می‌شوند؛ لذا در صورت عدم اعمال کد تخفیف صادر شده توسط دارنده، مرکز تربیت مربی تعهدی برای بازگرداندن مبلغ تخفیف به مخاطبان ندارد.

4. در صورت عدم مراجعه مخاطب به درگاه در مهلت مقرر و درخواست شرکت در جلسه پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، پذیرش ثبت‌نام ایشان منوط به وجود ظرفیت اجرایی و بدون اعمال تخفیفات خواهد بود.

5.انصراف از دوره پس از ثبت‌نام و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. لذا قبل از پرداخت نسبت به امکان حضور خود اطمینان کسب نمایید.

6.اطلاع‌رسانی‌های رویداد از طریق سامانه پیام‌کوتاه و پیام‌رسان بله صورت خواهدگرفت. لذا علاوه بر عضویت در کانال مربیگرام به نشانی  http://ble.im/morabigeram ، نسبت به فعال بودن پیامک‌های تبلیغاتی شماره همراه خود اطمینان حاصل نمایید.

7.حفظ اخلاق و شئونات اسلامی برای حضور در دوره‌ها الزامی است.

8.در صورتی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده (مانند وقوع حوادث طبیعی)، مکان یا زمان برگزاری دوره تغییر یابد، دوره در مکان یا زمان جایگزین برگزار خواهد شود.

در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد یا پیشنهاد می‌توانید در ساعات 8 الی 16 روزهای شنبه الی چهارشنبه با پشتیبانی مرکز تربیت مربی در پیام رسان بله با شناسه http://ble.im/karamat و یا شماره تلفن مستقیم 02188365335 تماس بگیرید.

 


وضعیت صدور گواهی


اعطای گواهی شرکت در دوره توسط مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام 

برگزارکنندگان

مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام
مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام

مرکز تربیت مربی مجتمع فرهنگی آموزشی امام صادق علیه السلام با هدف تربیت مربی تراز انقلاب اسلامی از سال ۱۳۹۵ تاکنون در زمینه برگزاری دوره های آموزشی، تربیتی مختلف برای اولیاء و مربیان دانش آموزان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در حال فعالیت است. سایت مرکز تربیت مربی: http://www.karamatnama.com/

شناسه شبکه های اجتماعی مربیگرام(انتشار اطلاعیه دوره های آموزشی و موضوعات حوزه تعلیم و تربیت):

https://ble.im/morabigeram

آدرس

تهران شهرک قدس(غرب) - بلوار دریا- روبروی پارک دلاوران - نبش خیابان موج- دبیرستان دوره دوم پسرانه امام صادق علیه السلام

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کرامت

رویداد های برگزارشده۶۳
رویداد های فعال۲
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۶۰ نفر