پادکست و وبینار گیاهخواری، خام گیاهخواری، تغذیه طبیعی

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ ۱۲:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱ مهر ۹۵ ۲۱:۰۰
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
پادکست و وبینار گیاهخواری، خام گیاهخواری، تغذیه طبیعی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۶۵۷۶۰۵۸۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

یک رویداد آنلاین و دوستانه، برای تبادل تجربیات از سبک زندگی گیاهخواری و خام گیاهخواری، با هدف بررسی، تحلیل و ارزیابی و تهیه برنامه ها و گزارش های مرتبط (از جمله تهیه ی پادکست)

 

نکات، شرایط و قوانین:

1. افرادی که در رابطه با این سبک زندگی و تغذیه ی سالم و طبیعی، تجربه و مطالعه داشته اند با شرکت در این رویداد و ارائه ی نظرات و پیشنهادات خود، می توانند کمک شایانی در راستای رفع ابهامات و یا ارائه ی ایده ها و راهکارهای جدید برای تغییر سبک زندگی و ادامه ی شیوه ی سالم و سبز زیستن نمایند.

 

2. این رویداد رایگان و داوطلبانه بوده، و شیوه ی تعامل و ارتباطات آنلاین هم به صورت ارتباط نفر به نفر و هم به صورت چت و صحبت گروهی در تاریخی که متعاقباً به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد، در اسکایپ و نرم افزار های دیگر، برگزار می شود. (و بسته به استقبال افراد، ممکن است این امر چندین بار تکرار شود).

3. از دوستان دوستان و عزیزانی که در زمینه های فنی از جمله گویندگی، گزارشگری، تولید و تدوین فایل ها و محتوای صوتی و ویدیویی مهارت و تجربه دارند، و هم چنین در زمینه انتشار مؤثر محتوا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، و هم چنین دوستانی که به هر شکلی مایل به همکاری هستند، می توانند برای تهیه و انتشار کاری ماندگار که قطعاً به نام همه ی افراد دست اندرکار خواهد بود، دعوت به همکاری می شود. (و هم چنین با آموزش افراد علاقه مند و تقسیم کارها، سعی بر آن خواهد بود به گونه ای برنامه ریزی شود که حداقل زمان را از افراد بگیرد)

 4. این رویداد و برنامه به صورت کاملاً داوطلبانه بوده، بدون هیچ مشاوره و  دخالتی در امور پزشکی و درمان.

هدف از این برنامه، بررسی و تحلیل علمی و تجربی روش تغذیه طبیعی و این سبک زندگی می باشد که در نهایت به شفاف سازی هر چه بیشتر و افزایش دانش و آگاهی افراد منجر شود.

5. این رویداد کاملاً مستقل بوده و به هیچ نهاد و رویداد دیگری وابسته نیست.

 

برای شروع:

پیشنهاد می شود برای آمادگی بیشتر و کمک بهتر به غنی و پربار شدن این رویداد، ابتدا مجموعه پادکست ها و برنامه های صوتی "خوردار نیک" را که تا کنون 5 قسمت از آن منتشر شده، بشنوید که با اطلاعات اولیه و لازم در رابطه با تغذیه سالم و طبیعی آشنا شده و سپس با ایده ها و مشارکت خود، ما را یاری نمایید.

 

پادکست خوردار نیک_ قسمت اول_ گفتگو با معین قهرمانی، نویسنده کتاب Rethink Your Diet، پیرامون تجربیات گیاهخواری، تغییر سبک زندگی و فعالیت در این زمینه

پادکست خوردار نیک_ قسمت دوم  پیرامون اصول اولیه ی خوراک سالم

پادکست خوردار نیک_ قسمت سوم پیرامون خوردارِ سالم و ارتباطِ آن با درمانِ بیماری‌ها

پادکست خوردار نیک_ قسمت چهارم پیرامون جنبه‌های ذهنی و روانی خوردارِ سالم

پادکست خوردار نیک_ قسمت پنجم پیرامون تجربیات جنبه‌های ذهنی-روانی خوردارِ سالم

هم چنین در تلگرام نیز می توانید به راحتی به فایل های فوق در کانال "خوردارِ نیک" دسترسی داشته، دانلود کرده و با دوستان و علاقمندان نیز به اشتراک بگذارید:

https://telegram.me/KhordareNik

 

* راه‌های ارتباط جهت ارائه نظرات و پیشنهادات:

ایمیل: Moin.ghn {at} Gmail.com

شماره تلگرام: 09365760585

رویداد آنلاین است