پادکست و وبینار گیاهخواری، خام گیاهخواری، تغذیه طبیعی

شروع رویداد
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ ۱۲:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱ مهر ۹۵ ۲۱:۰۰
موضوع رویدادغیره / غیره
اضافه به تقویم
پادکست و وبینار گیاهخواری، خام گیاهخواری، تغذیه طبیعی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۶۵۷۶۰۵۸۵
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
مشارکت/همکاری
۱ مهر
رایگان
تمام شد

توضیحات بیشتر

یک رویداد آنلاین و دوستانه، برای تبادل تجربیات از سبک زندگی گیاهخواری و خام گیاهخواری، با هدف بررسی، تحلیل و ارزیابی و تهیه برنامه ها و گزارش های مرتبط (از جمله تهیه ی پادکست)

 

نکات، شرایط و قوانین:

1. افرادی که در رابطه با این سبک زندگی و تغذیه ی سالم و طبیعی، تجربه و مطالعه داشته اند با شرکت در این رویداد و ارائه ی نظرات و پیشنهادات خود، می توانند کمک شایانی در راستای رفع ابهامات و یا ارائه ی ایده ها و راهکارهای جدید برای تغییر سبک زندگی و ادامه ی شیوه ی سالم و سبز زیستن نمایند.

 

2. این رویداد رایگان و داوطلبانه بوده، و شیوه ی تعامل و ارتباطات آنلاین هم به صورت ارتباط نفر به نفر و هم به صورت چت و صحبت گروهی در تاریخی که متعاقباً به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد، در اسکایپ و نرم افزار های دیگر، برگزار می شود. (و بسته به استقبال افراد، ممکن است این امر چندین بار تکرار شود).

3. از دوستان دوستان و عزیزانی که در زمینه های فنی از جمله گویندگی، گزارشگری، تولید و تدوین فایل ها و محتوای صوتی و ویدیویی مهارت و تجربه دارند، و هم چنین در زمینه انتشار مؤثر محتوا در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، و هم چنین دوستانی که به هر شکلی مایل به همکاری هستند، می توانند برای تهیه و انتشار کاری ماندگار که قطعاً به نام همه ی افراد دست اندرکار خواهد بود، دعوت به همکاری می شود. (و هم چنین با آموزش افراد علاقه مند و تقسیم کارها، سعی بر آن خواهد بود به گونه ای برنامه ریزی شود که حداقل زمان را از افراد بگیرد)

 4. این رویداد و برنامه به صورت کاملاً داوطلبانه بوده، بدون هیچ مشاوره و  دخالتی در امور پزشکی و درمان.

هدف از این برنامه، بررسی و تحلیل علمی و تجربی روش تغذیه طبیعی و این سبک زندگی می باشد که در نهایت به شفاف سازی هر چه بیشتر و افزایش دانش و آگاهی افراد منجر شود.

5. این رویداد کاملاً مستقل بوده و به هیچ نهاد و رویداد دیگری وابسته نیست.

 

برای شروع:

پیشنهاد می شود برای آمادگی بیشتر و کمک بهتر به غنی و پربار شدن این رویداد، ابتدا مجموعه پادکست ها و برنامه های صوتی "خوردار نیک" را که تا کنون 5 قسمت از آن منتشر شده، بشنوید که با اطلاعات اولیه و لازم در رابطه با تغذیه سالم و طبیعی آشنا شده و سپس با ایده ها و مشارکت خود، ما را یاری نمایید.

 

پادکست خوردار نیک_ قسمت اول_ گفتگو با معین قهرمانی، نویسنده کتاب Rethink Your Diet، پیرامون تجربیات گیاهخواری، تغییر سبک زندگی و فعالیت در این زمینه

پادکست خوردار نیک_ قسمت دوم  پیرامون اصول اولیه ی خوراک سالم

پادکست خوردار نیک_ قسمت سوم پیرامون خوردارِ سالم و ارتباطِ آن با درمانِ بیماری‌ها

پادکست خوردار نیک_ قسمت چهارم پیرامون جنبه‌های ذهنی و روانی خوردارِ سالم

پادکست خوردار نیک_ قسمت پنجم پیرامون تجربیات جنبه‌های ذهنی-روانی خوردارِ سالم

هم چنین در تلگرام نیز می توانید به راحتی به فایل های فوق در کانال "خوردارِ نیک" دسترسی داشته، دانلود کرده و با دوستان و علاقمندان نیز به اشتراک بگذارید:

https://telegram.me/KhordareNik

 

* راه‌های ارتباط جهت ارائه نظرات و پیشنهادات:

ایمیل: Moin.ghn {at} Gmail.com

شماره تلگرام: 09365760585

رویداد آنلاین است