رویداد به پایان رسیده است!
پازل فروش در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

پازل فروش

شروع:
پنج‌شنبه ۲۷ تیر ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۷ تیر ۹۸ ۱۸:۰۰
مکان: اصفهان
پازل فروش
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

خدا مراد رستمی

خدا مراد رستمی

مشاور فروش و کسب و کار های کوچک

حامد بلور

حامد بلور

سخنران و مشاور ارتباطات موثر فروش

مهدی بهشتیان

مهدی بهشتیان

مربی فروش و توسعه فردی

توضیحات دوره

در شرایط دشوار بازار، تنها کسب‌وکارها و فروشندگانی موفق به پیروزی می‌شوند که علاوه بر به‌روز کردن مهارت‌های فروش، روش‌های سریع ارتباط با مغز مشتریان جهت خرید را فرابگیرند و فروش و درآمد خود را با آسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راهکارها افزایش دهند.

 

نهایی سازی فروش:

انسان موجودی وابسته به عادت است و چیزی را می‌خرد که قبلا خریده است. برای نهایی سازی فروش باید تردیدهای مصرف کنندگان برای خرید محصول را حذف کنید. باید شرایطی فراهم کنید تا مشتریان محصول شما را آزمایش کرده و عملا آن را تست کنند.

 

ارتباطات موثر فروش:

تمایز میان محصولات روزبه‌روز کم‌تر می‌شود، روابط می‌تواند به عنوان یک منبع اصلی برای ایجاد مزیت رقابتی مطرح شود. مردم حتی حاضرند یک جنس نامرغوب را از یک فروشنده دارای روابط عالی خریداری کنند. ارتباطات خوب بر وفاداری مشتریان و تکرار خرید می‌افزاید و این به معنای سود بیشتر است.

 

مدل شخصیت شناسی دیسک:

 

تیپ روانشناسی disc چیست؟ آیا می دانید به راحتی می توانید با تیپ روانشناسی disc ، جنس رفتار افراد را در موقعیت های مختلف تشخیص دهید؟ تا به حال فکر کرده اید، این الگو چقدر در موفقیت و حرفه ای بودن شما کمک خواهد کرد؟
تیپ شناسی بر اساس الگوی DISC اولین بار در سال 1928 توسط “ویلیام مولتون مارستون” ارائه شد که تحول عظیمی را در دنیای روانشناختی ایجاد کرد. مارستون در این ایده 4 نوع سبک شخصیتی را بیان کرد که هر کدام از آنها به صورت غالب یا نسبی در افراد دیده می شود. همچنین این 4 موارد از کودکی بسته به نوع محیط زندگی و روابط با افراد مختلف شکل می گیرد که در انتها آینده رفتاری فرد را تشکیل می دهد.
با انجام آزمون DISC می توانید توانایی خود و دیگران را بسنجید و مطمئن شوید، چه کسانی مناسب مذاکره و رابطه با شما هستند

به همت اکادمی کسب و کار سبحان بر ان شدیم تا رو پنج شنبه ۹۸/۰۴/۲۷ از ساعت ۹ الی ۱۷ خدمت دوستان عزیزمان در اصفهان باشیم با اخرین متد هایی از اصول فروشندگی مدرن و حرفه ای با استفاده از تکنیک های توسعه فردی و تحلیل های روانشناختی فروش.

برگزارکنندگان

سرفصل های دوره

شخصیت شناسی مدل دیسکDISC

راهکارهای افزایش مشتری و فروش

ارتباطات موثر فروش

نهایی سازی به سبک فروشندگان ثروت ساز

آدرس:اصفهان خیابان چهارباغ بالا کوچه زمزم شماره ۳۳ اکادمی کسب و کار سبحان