رویداد به پایان رسیده است!
پخش انیمه Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa در تاریخ جمعه ۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ بهمن

آموزش جنگو ویژه ورود به بازار کار

  • آنلاین
  • ۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارRastava Academy
یک‌شنبه ۱۲ بهمن

دوره‌ی آنلاین API Bug Hunting

  • آنلاین
  • ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارآکادمی راوین
کاور
جمعه ۷ تیر ساعت ۱۳:۰۰

پخش انیمه Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa

  • ۱۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

خلاصه داستان


داستانی پیش از سری دوم، یعنی Brotherhood دارد ، داستانی که در آن “ادوارد” و برادر کوچکش “آلفونس” که هنوز بدن‌های خود را پس نگرفته‌اند، در تلاش‌اند تا با بدست آوردن سنگ کیمیا ، بدن‌های خود را دوباره بدست آورند. روز جشن سپاس‌گزاری است ، یک زندانی به نام “ملووین میجر” با به آتش‌کشیدن زندان و فرار از آن‌جا ، هیاهویی برپا می‌کند ، کیمیاگرهای ما، “آلفونس و ادوارد الریک” در پی گیر انداختن این زندانی متوجه می‌شوند او از فنون کیمیاگری برخوردار است که تا به حال با آن برخورد نکرده‌اند . و حالا این دو برادر به همراه ژنرال “موستانگ” و ستوان ” هوانک” درگیر پرونده شده‌اند تا سر از قضیه درآورند ، آن‌ها پس از تحقیقاتی متوجه دختر جوانی به نام ” جولیا کریکتون” می‌شوند که به طور غیر‌قانونی وارد شهر “تبل” شده است، دو برادر برای پرده‌برداشتن از اتفاقات اخیر، با قطار به سمت شهر “تبل” حرکت می‌کنند، اما اتفاقات جالب از آن‌جا شروع می‌شود که با یک گرگ “کیمیرا” و خفاش‌های سیاه و همان مجرم فراری برخورد می‌کنند. از یک سو، مجرم فراری قصد دارد “جولیا کریتون” را نجات دهد و از سوی دیگر، “خفاش های سیاه ” نیز همین هدف را دارند . حال باید دیدهویت واقعی این مجرم فراری چیست ؟ خفاش‌های های سیاه چه کسانی هستند و چه اهدافی دارند ؟ حضور گرگ “کیمیرا” چه نقشی در ادامه‌ی داستان دارد؟ و این‌ها با شخصیت اصلی ماجرا یعنی “جولیا کریتون” چه رابطه‌ای دارند …در ادامه بیشتر با شخصیت و اهداف “جولیا کریتون” و دوستانش و رابطه‌ی برادران “الریک” با خود “جولیا کریتون” و با مردم دره (همان جایی که “جولیا ” و دوستانش در آن زندگی می‌کنند) آشنا می‌شویم. باید دید آیا اهداف “جولیا کریتون” و مردم دره با اهدافِ “برادران الریک” برای پیداکردن سنگ کیمیا با هدف بازگرداندن بدن های خود، بهم گره خورده است یا نه؟


برگزار کنندگان


 فوجیوارا یک سایت تماما درمورد ژاپن است که  بررسی ها و مقالات مربوط به لایف استایل تا انیمه و مانگای ژاپن درآن یافت میشود. فوجیوارا قصد دارد تا زوایای مختلف ژاپن را به شما نشان دهد؛ کشوری که یکی از فوق العاده ترین اقتصادها و فرهنگ ها را دارد و از هر نظر در جهان یک الگو هست. آخرهفته های انیمه تنها یکی از برنامه های این مجموعه در راستای درک بهتر انیمه های ژاپنی است؛ پس با ما همراه باشید تا کمی بیشتر درمورد این کشور فوق العاده بدانیم.
کافه بردگیم در سال ۱۳۹۶ با تم بازی های فکری تخته ای تاسیس شد و تا به روز به گسترش بازی های رومیزی پرداخته است. کافه بردگیم علاقه زیادی به مشارکت در مسائل فرهنگی دارد اللخصوص انیمیشن، در نتیجه به تیم فوجبوارا بستری مناسب برای برگزاری جلسات پخش انیمیشن داده است.

فوجیوارا
فوجیوارا
کافه بردگیم
کافه بردگیم

منتقد


رضایوسف دوست 
دانش آموخته ی ارشد زیست شناسی دریا که مانند بسیاری از اهالی سینما رشته اش هیچ ربطی به علاقه ی اصلیش سینما ندارد. محبوب اولش کوروساواس و به چند محبوب داشتن اساسا اعتقادی ندارد. عشق حقیقی را در نگاه به چشمان ژاپن یافته است و بدین منظور با هر اسباب و وسیله ای خود را به این کشور نزدیک کرده و از بین این هنرها انیمه و مانگا به مزاقش خوشایندتر آمده است لذا در جهت بسط دادن مناسبات فرهنگی فی مابین خودش و آن کشور علیه به همه ی درهای آن کشور از هنر و فرهنگ و سیاست و تاریخ کوفته است

سخنرانان

رضا یوسف دوست
رضا یوسف دوست

آدرس

تهران تهران _ خ انقلاب - خ فخر رازی - خ ژاندارمی - پلاک ۶۶ - کافه برد گیم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

فوجیوارا

رویداد های برگزارشده۹
رویداد های فعال۰