پخش انیمه Ghost in the Shell 2: Innocence

شروع:
جمعه ۲۱ دی ۹۷ ۱۴:۰۰
پایان:
جمعه ۲۱ دی ۹۷ ۱۷:۰۰
پخش انیمه Ghost in the Shell 2: Innocence
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

Ghost in the Shell 2: Innocence شبح درون پوسته 2 که با عنوان بیگناه و یا به ژاپنی イノセンス نیزشناخته میشود ، انیمیشن علمی تخیلی است که در 6 مارچ 2004 در ژاپن و در 17 سپتامبر 2004 در آمریکا منتشر شد . این انیمیشن با بودجه تقریبی 20 ملیون دلار توسط کمپانی Studio Ghibli’s تولید شد که داستان اصلی آن برگرفته از مانگایی با همین نام که اثر Shirow Masamune مانگاکای معروف میباشد است . Ghost in the Shell 2: Innocence دومین شماره از سری انیمیشن های ghost in the shell میباشد که برگرفته از چپتر Robot Rondo مانگای اصلی میباشد . داستان اصلی درباره اتفاق افتادن تعدادی قتل در طول ساخت Ginoid هاست . در نتیجه بخش 9 مامور میشود تا دلیل این قتل ها را پیدا کند و در خلال تولید بدون دلیل Ginoid ها این گمان میرود که قتلها از پیش تعیین شده باشند . پس سازمان باتو و توگاسا دو افسر زبده سازمان رو مامور رسیدگی به این پرونده میکنه تا بتونن دلیل سیاسی و یا تروریستی این قتل ها رو پیدا کنن . انیمیشن روح در بدن رشد میکند 2 : بیگناه در نهایت 317 میلیون دلار در باک آفیس آمریکا فروش کرد و همچنین برنده بهترین انیمیشن علمی تخیلی در Nihon SF Taisho Awards ژاپن نیز شد . از این عنوان تا به حال 4 انیمیشن سینمایی و یک سری انیمه تلوزیونی ساخته شده است که توانسته محبوبیت زیادی پیدا کند .

توضیحات درمورد برگزار کننده ها

نقادین از سال ۱۳۹۴ با هدف گسترش انیمه و انیمیشن تاسیس شد و تا به روز با انتشار بیش از صد مقاله و نقد انیمیشن یکی از بزرگترین رسانه های انیمیشن در ایران است.

کافه بردگیم در سال ۱۳۹۶ با تم بازی های فکری تخته ای تاسیس شد و تا به روز به گسترش بازی های رومیزی پرداخته است. کافه بردگیم علاقه زیادی به مشارکت در مسائل فرهنگی دارد اللخصوص انیمیشن، در نتیجه به تیم نقادین بستری مناسب برای برگزاری جلسات پخش انیمیشن داده است.

برگزارکنندگان

کافه بردگیم

کافه بردگیم

نقادین

نقادین

توضیحات

امیر محمد بهامیر
روزنامه نگار و منتقدی که به قول دوستان ندیده هم می تونه هر اثری را نقد کنه، فقط لازمه کاور اون اثر را نشونش بدی.
قلم به دست و عاشق مطالعه درباره سینما و انیمیشن، البته جزو اتاکوها حساب نمیشم ولی از طرفداران انیمه و انیمیشن بوده، هست و خواهد بود.
به عقیده من منتقد واسطه بین فیلم ساز و تماشاگر هست. کارش اینه که پیام فیلم ساز را به ساده ترین شکل ممکن برای بیننده ترجمه کنه. شعارم توی کار نقد اینه که باید به هرکس خوب دیدن را یاد داد. ما اول باید یاد بگیریم خوب ببینیم بعد یاد بگیریم چگونه تحلیل کنیم.

رضایوسف دوست
دانش آموخته ی ارشد زیست شناسی دریا که مانند بسیاری از اهالی سینما رشته اش هیچ ربطی به علاقه ی اصلیش سینما ندارد. محبوب اولش کوروساواس و به چند محبوب داشتن اساسا اعتقادی ندارد. عشق حقیقی را در نگاه به چشمان ژاپن یافته است و بدین منظور با هر اسباب و وسیله ای خود را به این کشور نزدیک کرده و از بین این هنرها انیمه و مانگا به مزاقش خوشایندتر آمده است لذا در جهت بسط دادن مناسبات فرهنگی فی مابین خودش و آن کشور علیه به همه ی درهای آن کشور از هنر و فرهنگ و سیاست و تاریخ کوفته است.

چرا ما؟

آخرهفته های انیمیشنی یک هدف دارد و آن هم گسترش فرهنگ تفکر درمورد آن چیزی است که میبینیم، همیشه در جلوی چشم ما مفاهیمی وجود داشته اند که ممکن است خیلی از اوقات از آن ها غافل شویم و به لذت واقعی از یک اثر نرسیم، ما در این برنامه با نقد و تحلیل آثار شما را به دریچه ای جدید از آنچه میبینید آشنا میکنیم، پس با ما همراه باشید تا از آنچه که میبینید بیش از پیش لذت ببرید.

آدرس:تهران خیابان انقلاب خیابان فخررازی (رو به روی درب دانشگاه تهران) - خیابان شهدای ژاندارمری - پلاک ۶۶ کافه برد گیم