رویداد به پایان رسیده است!
پخش انیمه kiki's delivery service در تاریخجمعه ۱۸ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

پخش انیمه kiki's delivery service

شروع:
جمعه ۱۸ مرداد ۹۸ ۱۳:۰۰
پایان:
جمعه ۱۸ مرداد ۹۸ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
موضوع:سرگرمی / غیره
پخش انیمه kiki's delivery service
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

خلاصه داستان

سرویس تحویل کی‌ کی (به ژاپنی: 魔女の宅急便 Majo no Takkyūbin) یک فیلم انیمه ژاپنی در سبک خیال‌پردازی محصول سال ۱۹۸۹ به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی هایائو میازاکی است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام توسط ائیکو کادونو یک نویسندهٔ ادبیات کودکان نوشته شده‌است. سرویس تحویل کی‌کی در ۲۹ ژوئیه سال ۱۹۸۹ منتشر شد و موفق به کسب جایزهٔ بزرگ مجله «انیمیج» شد.
داستان فیلم دربارهٔ دختر جادوگر جوانی به نام کی‌کی است که به دلایلی مجبور می‌شود مستقل زندگی کند. در این راه او خود را در زندگی سخت اجتماعی می‌بیند، که برای زندگی در این شرایط او از قدرت خود استفاده می‌کند و شروع به کار می‌کند، کاری که ماجراهای زیادی را برای او پیش می‌آورد. کار او پیک هوایی است... . به گفتهٔ میازاکی، این فیلم در خلیج بین استقلال و وابستگی دختران ژاپنی می‌باشد.

برگزارکنندگان

فوجیوارا یک سایت تماما درمورد ژاپن است که  بررسی ها و مقالات مربوط به لایف استایل تا انیمه و مانگای ژاپن درآن یافت میشود. فوجیوارا قصد دارد تا زوایای مختلف ژاپن را به شما نشان دهد؛ کشوری که یکی از فوق العاده ترین اقتصادها و فرهنگ ها را دارد و از هر نظر در جهان یک الگو هست. آخرهفته های انیمه تنها یکی از برنامه های این مجموعه در راستای درک بهتر انیمه های ژاپنی است؛ پس با ما همراه باشید تا کمی بیشتر درمورد این کشور فوق العاده بدانیم.
کافه بردگیم در سال ۱۳۹۶ با تم بازی های فکری تخته ای تاسیس شد و تا به روز به گسترش بازی های رومیزی پرداخته است. کافه بردگیم علاقه زیادی به مشارکت در مسائل فرهنگی دارد اللخصوص انیمیشن، در نتیجه به تیم فوجبوارا بستری مناسب برای برگزاری جلسات پخش انیمیشن داده است.

فوجیوارا

فوجیوارا

کافه بردگیم

کافه بردگیم

آدرس:تهران خ انقلاب - خ فخر رازی - خ ژاندارمی - پلاک ۶۶ - کافه برد گیم