رویداد به پایان رسیده است!
پرواز محتوا با الگوریتم گوگل در تاریخپنج‌شنبه ۷ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

پرواز محتوا با الگوریتم گوگل

شروع:
پنج‌شنبه ۷ تیر ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۷ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
پرواز محتوا با الگوریتم گوگل
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات رویداد

در محتوالی ۲۰، با مریم ناصری  سردبیر و مدیر محتوای وبسایت «چطور» (Chetor.com)، گفتگو خواهیم کرد. مریم ارايه مختصری هم در مورد الگوریتم‌های گوگل برامون داره که می‌تونه در آشنایی شما با این الگوریتم‌ها و متعاقبا تولید محتواهای بهتر برای سئو کردن وبسایت‌تون راهگشا باشه.

مریم در پلتفرم محتوایی چطور، ده‌ها مترجم، نویسنده، ویراستار و کارشناس محتوا رو سرپرستی می‌کنه و سعی میکنه محتوای تولید شده توسط این تیم گسترده در نهایت با اهداف کسب‌و‌کار وبسایت چطور و هدف‌گذاری‌هاش همراستا باشه. اداره چنین پروژه‌ای قطعا مستلزم تجربه و تسلط بالایی هست که می‌خوایم در محتوالی بیستُم از همین تجربیات مریم استفاده کنیم.

رویداد محتوالی
تیم محتوانا، رویداد محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۶ تا ۸ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال باشید، به شرط علاقه و خالی بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب و کارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه های محل رویداد یعنی کافه نیمکت دانشگاه تهران، مبلغ ۸ هزار تومن پرداخت می‌کنید. خبر خوب اینکه می توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافت نیمکت رایگان سفارش دهید.

مهمان رویداد

مریم ناصری

مریم ناصری

مدیر محتوای وبسایت چطور

تیم محتوانا

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت