کاور
"پرورش فرزند بالنده (پرند) آنلاین (یکشنبه و چهارشنبه)" در تاریخ چهارشنبه ۴ تیر ساعت ۱۲:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

حمید ترقی جاه
حمید ترقی جاه
تسهیلگر و مشاور

توضیحات

نکته ی مهم: ادرسی که ثبت میکنید برای ارسال پستی  البوم دوره می باشد و درج ادرس اشتباه به منزله انصراف از دریافت البوم است پس لطفا با وارد کردن ادرس صحیح و دقیق به ما در این امر کمک کنید.

وارد نکردن ادرس کامل به منزله انصراف از درخواست البوم است.

در دوره پرورش فرزند بالنده، پدر و مادرها متوجه نکات زیر می شوند:

     والدگری­ اش از کجا آمده است؟

   چه شده که اینگونه پدر و مادری می­کند؟

    چه ­نوع والدگری­ می­خواهد داشته باشد؟

    چه انتظاری از فرزندشان دارند؟

   مواقعی که به دلیل رفتارهای فرزندش کلافه شده، چه اتفاقی در مغز آنها و کودکشان رخ داده است؟

 با درک عمیق تر این موضوعات، پدر و مادرها می­تواند لحظه­های پراسترسی که در طول روز برایشان ایجاد می شود را مدیریت کند و رفتار مناسبی با کودک خود داشته باشد. رفتاری که پیام مناسبی را به کودک شان منتقل کند و آسیبی را به کودکشان نزند.

هر رفتار کودک معنایی دارد، یعنی از احساس و نیازی در او حکایت می کند. کودکان به والدینی نیاز دارند که در کنارشان باشند و به توجه به احساس و نیاز کودک در آن لحظه به رفتارهای آنان پاسخ مناسب دهند. برای انجام این کار لازم است والدین توانایی پیدا کنند که نخست احساسات خودشان را تنظیم کنند. بدانند که چگونه می توانند حال خود را خوب کنند و بتوانند متناسب با احساسات و نیازهای کودکشان عمل کنند.

از آنجا که والدگری کار پرفشاری است و گاهی موجب تنش و استرس زیاد در والدین می­شود، این برنامه به والد کمک می­کند مهارت آرامش دادن به خود و مراقبت از خود را یاد بگیرد.

این دوره بر مبنای رویکرد های ذهن آگاهانه، استفاده از روش های خودروایتگری و بر مبنای نقاط قوت والدین طراحی شده است. اثربخشی این دوره باشیوه های پژوهشی در ایران و استرالیا ارزیابی شده است.

دستاورد شرکت کنندگان:

_ شرکت در این دوره باعث شد تمرکز وسواس گونه ام نسبت به بچه ها از بین برود. بیشتر به تفکر در مورد خودم و والدم پرداختم که به نظرم ریشه تمام مسائل و مشکلات فعلی با کودکم می باشد و با این اوصاف کلید جدیدی برای حل دغدغه های تربیتی خود پیدا کردم.

_ شرکت در این دوره سبب شد نسبت به این موضوع آگاهی پیدا کنم که یک نسخه واحد برای برخورد با فرزندان وجود ندارد، بلکه ما پدر و مادرها باید هوشمندانه و خلاقانه در هر موضوعی متوجه قصه باشیم و با حضور کامل راهی خوب برای همراه کردن فرزندان پیدا کنیم.

_ حضور در دوره پرند این بینش را به من داد که از دنیای فرزندم به اتفاقاتی که برایمان میافتد نگاه کنم و به عبارت دیگر با کفش های او راه بروم.

_ حضور من در این دوره باعث شد تا بیشتر به رفتار خودم به خصوص پیام های غیر کلامی ام به عنوان والد دقت کنم زیرا فرزندم بیش از آنکه از گفتارم بیاموزد از رفتارم می آموزد.

 

 

سوالات متداول

خیر. شرکت در این دوره پیش نیاز ندارد.
دوره به صورت آنلاین می‌باشد که پس از ثبت نام اطلاعات تکمیلی در اختیار شما قرار می‌گیرد.
بله. با موبایل، تبلت و لپ تاپ امکان حضور در دوره آنلاین را دارید اما جهت بهره مندی کامل از دوره بهتره است با لپ تاپ در دوره شرکت نمایید.
خیر.با توجه به نوع دوره لازم است همه شرکت کنندگان راس ساعت در دوره حاضر باشند. جهت احترام به حریم خصوصی شرکت کنندگان دوره ضبط نخواهد شد.
خیر. پس از ثبت نام ما با شما تماس(ارتباط) خواهیم گرفت.
از طریق لینک پیش ثبت نام (رایگان) میتوانید اقدام کنید. ما دوره های بعد را به شما اطلاع میدهیم.

ویدیو از آپارات

نظر شرکت کنندگان دوره

ویدیو از آپارات

معرفی پرند

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
1۱۰۱۲:۳۰

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه هم نوا

ما خانواده ای هستیم که خود را با نگاهی که به انسان و رشد او از بدو تولد داریم، معرفی می کنیم و بر این باوریم که کودکان موجوداتی ناقص و ناتوان نیستند. آن ها هر روز، هزار بار با قابلیت های ذاتی و بی نظیرشان،‌ شگفت زده مان می کنند. ما از سال های اولیه ک

رویداد های برگزارشده۲۵۶
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۳ اسفند

نشست تخصصی کرونا و شهرسازی

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه مطالعات شهرسازی
دوشنبه ۱۶ فروردین

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین همایش کمپین #من_طراحم

 • آنلاین
 • از ۱۱۵,۰۰۰ تومان
 • مرکز طراحی اسپیرال
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۱۹۴,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش