رویداد به پایان رسیده است!
پروپاگاندای محتوا در تاریخپنج‌شنبه ۳۱ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

پروپاگاندای محتوا

شروع:
پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۳۱ خرداد ۹۷ ۲۰:۰۰
پروپاگاندای محتوا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

در محتوالی ۱۹، با مانی قاسمی، سردبیر و بنیانگذار وبسایت خبری دیجیاتو، گفتگو خواهیم کرد.
قطعا مانی تجربه و اندوخته های ارزشمندی از چالش های راه اندازی، اداره و توسعه کسب و کاری دارد که محور و اساس فعالیتش تولید محتوا از نوع خبری است. همین عامل باعث شد از مانی بخواهیم در محتوالی نوزدهم مهمان ما باشد تا سوالات خود را از او بپرسیم و کمی از تجربیاتش به صورت مصداقی مطلع شویم.

رویداد محتوالی
تیم محتوانا، رویداد محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۶ تا ۸ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب و کارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه های محل رویداد یعنی کافه نیمکت دانشگاه تهران، مبلغ ۸ هزار تومن پرداخت می‌کنید. خبر خوب اینکه می توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافت نیمکت رایگان سفارش دهید.

مهمان رویداد

مانی قاسمی

مانی قاسمی

سردبیر و بنیان‌گذار دیجیاتو

برگزارکنندگان

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیل‌گر محتوا و متخصص سئو

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، زبانشناس و مترجم

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت