کاور
یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۵:۰۰

فستیوال نوآوری (معرفی فناوری های کاربردی در حوزه کنترل آلاینده های زیست محیطی-پساب صنعتی و پسماند صنعتی)

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


درباره رویداد:

رویداد معرفی فناوری های کاربردی در حوزه کنترل آلاینده های زیست محیطی، یک رویداد عرضه نوآوری است که در راستای طرح جهش تجارت فناوری شبکه فن بازار ملی ایران برگزار می شود.

محور اصلی این رویداد معرفی فناوری های شرکت های ایرانی در زمینه پساب صنعتی و پسماند صنعتی بوده و هدف شبکه فن بازار ملی ایران از برگزاری آن زمینه سازی برای بهره برداری آن دسته از شرکت ها و کارخانجات تولیدی است که با مسائل و مشکلات زیست محیطی دست به گریبان هستند.

این رویداد با همکاری شبکه خدمات نوآوری بومرنگ به عنوان یکی از مجرب ترین شرکت های فعال در زمینه همرسانی عرضه و تقاضای فناوری در تاریخ 18 آبان ماه 99 در پارک فناوری پردیس و به صورت حضوری_آنلاین برگزار می شود.

با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، طراحی رویداد به صورتی بوده که مخاطبان امکان داشته باشند بر اساس شرایط خود، بین مشارکت حضوری (حضور در پارک پردیس) و مشارکت مجازی (آنلاین) یک روش را انتخاب نمایند.

 

روش ثبت نام:

  • کارخانجات و شرکت های تولیدکننده که قصد شرکت در رویداد و اطلاع از آخرین فناوری های داخلی این حوزه را دارند، باید در قسمت ثبت نام، "بلیط صنایع" را انتخاب و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
  • شرکت های دانش بنیان و فناور نیز می توانند با انتخاب "بلیط فناوران" ثبت نام خود را انجام دهند.

 

روش معرفی فناوری ها:

  • کتابچه رویداد: شرکت های فناور که مایلند محصول خود را در کتابچه رویداد معرفی نمایند، می توانند در مسیر ثبت نام گزینه مربوط به این موضوع را انتخاب کنند تا همکاران دبیرخانه رویداد ضمن تماس با آنها، اطلاعات مربوط به محصول را دریافت نمایند. همچنین فناوران می توانند جهت تسریع در فرآیند، درخواست خود را به شماره واتس اپ 09219572627 اعلام نمایند. لازم به ذکر است کتابچه مذکور علاوه بر توزیع بین مخاطبان رویداد، در بین شرکت های مستقر در شهرک های صنعتی استان تهران توزیع خواهد شد.
  • ارائه توسط فناوران: مستندات مربوط به فناوری ها و محصولات ارسال شده توسط شرکت های فناور، توسط تیم تخصصی ارزیابی و تعدادی از شرکت های فناور، فرصت ارائه (Pitch) محصول خود در برابر مخاطبان را خواهند داشت. لذا چنانچه شرکت های فناور ثبت نام کننده، داوطلب ارائه در رویداد هستند لازم است در مسیر ثبت نام، گزینه مربوط به این موضوع را نیز انتخاب کنند.

 

راه ارتباطی و پاسخگویی به سوالات:

چنانچه در خصوص این رویداد پرسشی دارید یا در هر مرحله از ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید با دبیرخانه رویداد (شرکت بومرنگ) به شماره های 021-88398543-88398563 (داخلی 201- آقای مهندس جبلی) تماس حاصل فرمایید.

 

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز فن بازار ملی ایران

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۱
  • شروع: یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۵:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۸:۰۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است