پنجشنبه‌های میز و قیچی؛ رویداد پلی‌تست عمومی برای طراحان بازی‌های رومیزی

شروع:
پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۹۶ ۱۰:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۹۶ ۱۴:۰۰
مکان: تهران
موضوع:سرگرمی / بازی
پنجشنبه‌های میز و قیچی؛ رویداد پلی‌تست عمومی برای طراحان بازی‌های رومیزی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

پنج‌شنبه‌های میز و قیچی؛ رویداد پلی‌تست عمومی

میز و قیچی

در پی مسابقه طراحی بازی رومیزی که در اوایل سال ۱۳۹۶ توسط رومیز برگزار شد و  رویداد‌های آموزشی دیگه‌ای که در ادامه با استقبال علاقه‌مندان به طراحی بازی‌های رومیزی مواجه شد، رومیز با همکاری کافه برد دورهمی میز و قیچی رو راه انداخته. قراره پنج‌شنبه‌های آخر هر ماه ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۴:۰۰ دور هم جمع بشیم و بازی‌های طراحان بازی‌های رومیزی رو تست کنیم و نظرمون رو به همدیگه بگیم. خلاصه قراره همه به همدیگه کمک کنیم تا طراح‌ها بتونن بازی‌های بهتری طراحی کنن. هیچ‌کس بهتر از خود شما نمی‌تونه به طراح‌ها ایده بده که آیا در مسیر درستی در حال حرکت هستن یا نه؛ خلاصه ریش و قیچی دست خودتونه!

 

بلیط

این دور همی کاملا رایگان هست و بلیطی که تهیه می‌کنین فقط برای سر و سامان دادن به حضور خودتونه. دورهمی میز و قیچی شامل پذیرایی نیست. در زمان دورهمی کافه‌ برد سرویسی‌دهی نداره و فقط می‌تونین چای، نسکافه و کیک سفارش بدین. 

 

قوانین شرکت در دورهمی میز و قیچی

- آسه بیاین، آسه برین! به موقع بیاین، به موقع برین، سعی کنین بازی‌های همه رو تست کنین و با این دید در این دورهمی شرکت کنین که نظرات شما می‌تونه راهنمای خیلی خوبی برای طراحان باشه. پس با دید باز نظر بدین. همه با هم باید تلاش به رشد جمعی داشته باشیم. 

- در این دورهمی قراره طراحان بازی‌های کامل‌‌شده یا نیمه ‌طراحی شده خودشون رو برای تست بیارن. پس از آوردن بازی‌های منتشر شده جدا خودداری کنین چرا که دوستانی که در این دورهمی حضور دارن به خدا کاره‌ای نیستن؛ نه می‌تونن رو بازی شما سرمایه‌گذاری کنن، نه می‌تونن بازیتون رو منتشر کنن، نه می‌تونن بازیتون رو معروف کنن. فقط می‌تونن بازیتون رو تست کنن و نظر بدن.

- این دورهمی، برگزارکنندگانش و افرادی درش شرکت می‌کنن هیچ ربط و علاقه‌ای به بازی‌های دیجیتال و موبایلی ندارن. از آوردن بازی‌های موبایلی و هر گونه ویدئوگیم به شدت خودداری کنین. متخلفین به اشد مجازات (نگاه‌های سنگین و معنی‌دار جمعات بُردگیم‌باز) محکوم خواهند شد. 

آدرس:تهران خیابان مطهری، نرسیده به خیابان سهروردی، ساختمان شماره ۱۲۰، طبقه منفی یک، کافه برد