ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"پنجمین دوره سرمایه گذاری ایران تک لب" در تاریخ شنبه ۱۴ فروردین ساعت ۲۱:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
شرکت در پنجمین دوره سرمایه گذاری بذری ایران تک لب
برای شرکت در این دوره میبایست فرم ورود به دوره را از طریق سایت ایران تک لب تکمیل کنید
-
رایگان

توضیحات

پنجمین دوره سرمایه گذاری بذری ایران تک لب شروع شد
ایران تک لب از سال 97 به عنوان یکی از فرشته های سرمایه گذار در اکوسیستم استارت آپی کشور فعالیت خود را با سرمایه گذاری روی استارت آپ "سفارش اداری" شروع کرد و امسال نیز پنجمین دوره سرمایه گذاری بذری ایران تک لب در پائیز 99 شروع میشود.

در بنیانگذاران به دنبال چه خصوصیاتی میگردیم

شاید یکی از بارزترین خصوصیات ایران تک لب به عنوان یک سرمایه گذار این است که الویت اول در تصمیم گیری هایش برای سرمایه گذاری بر اساس خصوصیات بنیانگذاران است، نه بر اساس محصول، مدل کسب و کار یا جریان نقدینگی شرکت. همه این موارد الویت های بعدی در ارزیابی تیم سرمایه گذاری ایران تک لب را دارند.

خصوصیت اول: عزم و استقامت

یکی از دلایلی که بیشتر استارت آپ ها شکست میخورند ناامید شدن زودهنگام بنیانگذاران است. احتمالا این موضوع را زیاد خوانده اید که راه اندازی یک کسب و کار روزهای سخت بسیاری به همراه دارد. واقعیت این است که تفاوت زیادی بین خواندن و تجربه کردن این موضوع وجود دارد و ما به چشم دیده ایم که بنیانگذاران به حدی از مواجه شدن با مشکلات پی در پی خسته شده اند که به نظر پایان مسیرشان نزدیک بوده. اما بنیانگذارانی که عزم و استقامتی فراتر از بقیه دارند همیشه راهی برای حرکت رو به جلو پیدا میکنند و استارت آپ خود را از پیچ و خم های راه به سلامت میگذرانند.

خصوصیت دوم: انعطاف و نوآوری

معمولا افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستند افرادی مستقل اند که ایده ها و نظرات محکمی در مورد مسائل مختلف دارند. اما بهترین ترکیب افرادی هستند که نه تنها ایده ها و نظرات مستقل و محکمی دارند، بلکه این آگاهی را نیز دارند که در طول این مسیر میبایست نظرات و ایده های دیگران را نیز به صورت جدی مورد بررسی قراردهند و گاهی بهترین گزینه تغییر مسیر و پیش گرفتن راهی جدید است.

خصوصیت سوم: رفاقت همبنیانگذاران

درکنار عزم و استقامت ، رفقای خوب یکی از بهترین دارایی های یک استارت آپ محسوب میشود. و البته با توجه به اینکه یکی از شایع ترین عوامل شکست استارت آپ ها مشکلات و اختلافات بین بنیانگذاران است، دوستانی که عمق رفاقتشان فراتر از یک ایده کسب و کار است، معمولا مشکلات پیش رو را بهتر و راحت تر مدیریت میکنند.

 

چرا بهتر است سرمایه جذب کنید؟

بیشتر تیم هایی که به ایران تک لب مراجعه میکنند در واقع به سرمایه نیازی ندارند. سرمایه بذری در حدی است که مخارج اولیه و حداقلی بنیانگذاران استارت آپ را پوشش دهد و ما هم همیشه تاکید میکنیم، مهمترین ارزش افزوده در فرآیند جذب سرمایه برای شما، مشاوره و شبکه ای است که شتابدهنده ها میتوانند برای استارت آپ ها فراهم کنند.

ایران تک لب اخیرا در استارت آپی به نام "ریفایر" سرمایه گذاری کرده است. تیمی جوان و پرانرژی که یک استارت آپ بسیار جدی و منسجم تشکیل داده اند. با استفاده از شبکه ارتباطی ایران تک لب و تلاش شبانه روزی همبنیانگذاران ریفایر، این تیم موفق شده به عنوان شریک تجاری ایرانسل محصولی مشترک به نام پلتفرم یلوادوایز، که یک سرویس جدید در حوزه دیجیتال مارکتینگ است را به بازار عرضه کند. سرمایه بذری، شبکه ارتباطی و مشاوره های تیم سرمایه گذاری ایران تک لب در طول این مسیر از جمله خدماتی است که در اختیار استارت آپ ها قرار میگیرد.

شاید بهترین کاری که میتوانید در این دوران سخت اقتصادی بکنید، حرکت رو به جلو و راه اندازی کسب و کاری است که به واقع مشکلات مشتریان خود را برطرف و برای آنها خلق ارزش میکند. که البته این تنها راه موفقیت در بازار پررقابت کسب و کار است. اگر جدا تصمیم دارید در این مسیر قدم بردارید، خوشحال میشویم با شما و تیم تان آشنا شویم. شعار یکی از استارت آپ های ایران تک لب به نام "گروه مشاوره روانشناسی نگاه نو" این چنین است: سفر هزار کیلومتری، با یک قدم آغاز میشود.

برای شروع، فرم ورود به دوره های ایران تک لب را تکمیل کنید

سوالات متداول

از طریق وبسایت ایران تک لب به آدرس www.irantechlab.com فرم ورود به دوره را تکمیل کنید!

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

آزمایشگاه تکنولوژی ایران

ایران تک لب آزمایشگاه ایده های کسب و کار است. ما در تیم ها و ایده هایی سرمایه گذاری میکنیم که سعی دارند از طریق تکنولوژی کسب و کار خود را راه اندازی کنند اما یک ساختار از قبل تعیین شده برای سرمایه گذاری روی اپلیکیشن ها نداریم، چرا که معتقدیم تیم ها

رویداد های برگزارشده۵

آدرس

تهران شریعتی،زرین،پلاک31

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
شنبه ۶ شهریور

مهارت‌های ارتباطی و ارتباط موثر

 • آنلاین
 • از ۱۷۵,۰۰۰ تومان
 • کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)
یک‌شنبه ۱۷ مرداد

رقابت در اخذ گرنت 70 و 50 درصدی آموزش مجازی

 • آنلاین
 • رایگان
 • شتابدهنده استارتاپی آرتان 1100 با بورسیه شبکه توسعه اقتصاد دیجیتال پارک فاوا
تا ۱۲ مرداد

وبینار معرفی اکوسیستم نوآوری و استارت‌آپی ترکیه

 • آنلاین
 • رایگان
 • صندوق نوآوری و شکوفایی