کاور
پنج‌شنبه ۷ اسفند ساعت ۱۰:۰۰

پنجمین رویداد چامه: گلوگاه اسکیل‌آپ

  • ۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

گلوگاه اسکیل‌آپ


طبق آمار چیزی حدود 90درصد استارتاپ‌ها شکست می‌خورند. استارتاپ‌هایی که موفق به تثبیت مدل کسب‌وکار و ایجاد تناسب بین محصول و بازار شده‌اند خود را برای رشد سریع در مقیاس بزرگ آماده می‌کنند. به این مرحله اسکیل‌آپ Scaleup گفته می‌شود. رشد در فروش و درآمد، رشد در تنوع محصولات، افزایش تعداد کارمندان و تاسیس شعبات و نمایندگی‌ها از معیارهای تعریف یک اسکیل‌آپ است. با وجود اینکه ریسک شکست اسکیل‌آپ کمتر از ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکار است، اما شرکت‌های استارتاپی در این مرحله نیز با چالش‌های بسیاری رو به رو هستند. نکته قابل توجه اینکه تبعات شکست در این مرحله بسیار جدی‌تر از مراحل اولیه است؛ چرا که شرکت هنگام اسکیل کردن تعداد قابل توجهی کارمند داشته و در ابعاد مختلفی سرمایه‌گذاری کرده است. 

هر کسب‌وکار یک داستان منحصر به فرد است که رهبران نقش اصلی را در آن بازی می‌کنند و فرمول مشخصی برای موفقیت وجود ندارد؛ موفقیت در اسکیل‌آپ نیز یک قاعده کلی ندارد، اما با این حال رهبری جسور و باانگیزه، نوآوری، مدل کسب‌وکار مقیاس پذیر، انسجام تیمی، مهارت‌های مدیریتی، انگیزه شرکت برای رشد و یادگیری، هدف‌گذاری بلندپروازانه و ایجاد ارزش منحصر به فرد برای مشتریان از فاکتورهای موفقیت دراسکیل‌آپ است. 

رویداد چامه محلی برای افراد خلاق، نوآور، کارآفرین و خودساخته است تا داستان شکست‌ها و موفقیت خود را روایت کنند. پنجمین رویداد چامه با تمرکز بر اشتراک گذاری تجارب در حوزه رشد سریع کسب‌وکار، با حضور افرادی که موفق به اسکیل کسب‌وکار خود شده‌اند، به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

سخنرانان

سجاد باقری
سجاد باقری
هم‌بنیان‌گذار همراه مکانیک
حامد تاج‌الدین
حامد تاج‌الدین
هم‌بنیان‌گذار آچاره
نسیم توکل
نسیم توکل
رییس هیات مدیره شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر
محمد نصری
محمد نصری
هم‌بنیان‌گذار آریامدتور

آدرس

تهران بلوار ارتش غرب، بعد از خیابان اوشان، خیابان ابوالفضل صمیع، باغ بهشت، مرکز رویدادهای سلام

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

رویداد چامه

روایت چالش‌های توسعه و تجاری‌سازی یک ایده

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۱
  • شروع: پنج‌شنبه ۷ اسفند ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۷ اسفند ساعت ۱۲:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است