کاور
جمعه ۱۲ دی ساعت ۱۱:۰۰

پنجمین کارگاه آنلاین برنامه نویسی مقدماتی #C

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سخنرانان

مهندس علی معینی
مهندس علی معینی
قائم مقام شرکت دیجیتال تاو آموزگار

یادداشتی از مدرس


سال 92 بعد کنکور موقعي که خواستم انتخاب رشته کنم اصلا نمي دونستم کامپيوتر چي هست . فکر مي کردم يه چيز در حد بازي و فيلم ديدن و موزيک پلي کردنه . بعد که وارد دانشگاه شدم و رشته ي نرم افزار رو انتخاب کردم نگرشم به کامپيوتر عوض شد و ديدم آره ، کامپيوتر به جز بازي چيزاي ديگه هم داره . ولي خب دانشگاه براي رشد من کافي نبود و خودم دست به کار شدم . چيزي که باعث شد به کامپيوتر علاقه مند بشم ديدم کار با کامپيوتر براي بقيه تعجب آوره و وقتي در مورد کامپيوتر براي بقيه حرف مي زنم ديگران خوششون مياد . همين موضوع باعث شده بود بيشتر راجع به کامپيوتر تحقيق و مطالعه کنم . وقتي برنامه هاي ويندوز و يا وب رو مي ديدم علاقه مند مي شدم که خود اونهارو درست کنم . زبان انگليسيمو تقويت کردم و کلي کتاب هاي ماکروسافت ، اوراکل ، جاوا و سان رو خوندم . ولي ديدم از دانشگاه عقب افتادم و شروع کردم به درس خوندن و سه ساله درسمو تموم کردم و کارشناسي نرم افزار گرفتم و الانم ارشد هوش مصنوعي مي خونم که آخراشه . براي پروژه ي کارشناسيم استاد راهنمام گفت يک برنامه براي رستوران بنويس و وقتي نوشتم خوشش اومد و بهم بيست داد . چون چند تا آپشن هم خودم اضافه کرده بودم . بعد از اون خودم شروع کردم برنامه ام رو به رستوران هاي مختلف معرفي کردن . چون برنامه ي من عين شرکت هاي بزرگي بود که توي ايران ميفروختن و آپشن هاي بيشتري داشت و ارزون تر هم بود ، موفق شدم به تعداد قابل توجهي رستوران بفروشمش . اولش يکي دوتا رستوران بيشتر نبود بعد کم کم برنامه منو به هم معرفي کردن و شناخته شدم . بعد از اون رفتم تو همکاران سيستم و در قسمت مرکزي مشغول به کار شدم . ولي ديدم کارش راضيم نمي کنه و تکراري شده . در نتيجه استعفا دادم و اومدم بيرون و تيم خودم رو درست کردم . البته چون تدريس مي کردم تيمم رو از شاگردانم تشکيل دادم و شروع کرديم به طراحي سايت و اپليکيشن . يک زماني انقدر کار مي کردم که چند روز نمي خوابيدم تا بتونم پول تيمم رو بدم که از دستشون ندم . البته هنوزم همينم . اما در همين حين تکنولوژي هاي جديد ماکروسافت و گوگل و جاوا و بلاکچين و غيره رو ياد مي گيرم و هميشه سعي مي کنم خودمو به روز نگه دارم . خلاصه بعد کلي کار کردن بعد از پروژه سايت سافت نود و هشت توي طراحي سايت هم شناخته شدم و پروژهايي مثل ماکسي مد ، پژواک افزار ، عليرضا سوري و تبرک رو انجام دادم و تو پروژه هاي مثل گاجينو ، خيلي سبز ، کرمان موتور ، ايرتويوتا و کاله هم ، همکاري کردم . من پروژه هايي رو انجام دادم که ده نفر نيرو مي خواست . هفته ها نمي خوابيدم و مي نشستم کار مي کردم . خدا وکيلي جاي بدنم روي صندلي مونده . اما هرکاري که مي کردم در جهت يک هدف بود فقط و سختي هاي زيادي رو تحمل کردم . من و آقا سيد هم دوست دوران دبيرستان بوديم . از همون دوران آدم سرسخت و ديکتاتوري بود وقتي ميديد يه چيزي خوبه ولش نمي کرد . خيلي جاهايي که کار کردم واقعا اذيتم مي کردن و يا حرف آدمو نمي فهميدن . ولي سيد هم آدمو درک ميکنه هم خوش قوله ولي ديکتاتور و منظمه . به خاطر همين هم کار کردن باهاش سخته هم لذت بخش چون تهش حالت خوبه . نمي دونم آينده چي ميشه ولي بايد سرسخت بود . بايد جنگيد . موفقيت هزينه داره ولي اگر ولکنش نباشي بلاخره روال ميشه.


آپشن های دوره


تمامی جلسات کلاس ضبط ویدئویی شده و پایان هر جلسه در پروفایل شما بر روی سایت آکادمی آموزگار بارگزاری می شود تا به صورت نامحدود به ویدئوها دسترسی داشته باشید.

یک گروه واتساپ جهت پشتیبانی و اطلاع رسانی تشکیل می شود که در طول هفته سوالات خود را مطرح کنید تا مدرس و پشتیبانان ما رسیدگی کنند .

همچنین می توانید علاوه بر شرکت در وبینار در جلسه اول و دوم کلاس به صورت آزاد شرکت کنید تا با فضا و محتوای کلاس بیشتر آشنا شوید.

در نهایت پس از ثبت نام اگر به هر دلیلی تا قبل جلسه ششم تصمیم به انصراف از ادامه دوره بگیرید شهریه شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد.

برگزارکنندگان

آکادمی آموزگار
آکادمی آموزگار
آموزش برنامه نویسی، بازی سازی و ICDL

طراحی، مشاوره، تحلیل، نظارت، تأمین ، خرید و فروش، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری، پشتیبانی و توسعه در زمینه تجهیزات مخابرات، الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات، شبکه و امنیت داده، سیستم‌های ایمن ساز شبکه، شبکه‌های اکتیو و پسیو فیبر نوری و کلیه خدمات زیرساخت مخابرات و شبکه، طراحی، توسعه، پیاده سازی و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری، هوش مصنوعی، بلاکچین، تولید بازی های دیجیتالی، توسعه و پشتیبانی وب سایت، ثبت دامنه و خدمات اینترنت و برنامه ریزی جهت استارت آپ شرکت های دولتی و خصوصی و اداره برگزاری کارگاه های آموزشی

شرکت بامداد ایرانیان
شرکت بامداد ایرانیان
تولید کننده نرم افزارهای حسابداری و مالی
باشگاه بازی های فکری مستطیل
باشگاه بازی های فکری مستطیل
کافه بازی های فکری

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی آموزگار

تخصص شرکت ما تولید نرم افزار و سایت های سفارشی و همچنین آموزش برنامه نویسی و بازی سازی است .  هدف ما در آموزش تربیت نیروی متخصص برنامه نویس و بازی ساز برای بازار کار می باشد.  نیرویی که توانایی تولید شغل و کارآفرینی را داشته باشد و ما به دنبال جذب نی

رویداد های برگزارشده۲۰
رویداد های فعال۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر
  • شروع: جمعه ۱۲ دی ساعت ۱۱:۰۰
  • پایان: جمعه ۱۲ دی ساعت ۱۲:۳۰
رویداد آنلاین است.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم