رویداد به پایان رسیده است!
پنج تکنیک کوچینگ برای مدیران در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۰:۳۰

پنج تکنیک کوچینگ برای مدیران

  • از ۴۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تا همین چند سال پیش کسی از کوچینگ و بیزینس کوچینگ خبر نداشت ولی امروزه در کتابها، مقالات، برنامه های تلویزیونی و سخنرانی ها در مورد کوچینگ و بیزینس کوچینگ زیاد می شنویم. با این حال هنوز هم یکی از پر تکرار ترین سوالهایی که به سمت کوچ‌ها می آید این است که کوچینگ چیست؟ و زمانیکه با سازمانها یا مدیران طرف هستیم سوال بعدی این است که کوچینگ چه ارزش افزوده ای برای آنها می آورد؟
از زمانی که کوچینگ به شکلی که امروز مرسوم است به وجود آمد، سازمان ‌ها و مدیران یکی از مشتریان پروپا قرص آن بوده‌اند. نتایج پژوهش‌های مؤسسه‌ی هی گروپ نشان می‌دهد، حدود یک‌سوم از شرکت‌های برتر لیست فورچون ۵۰۰ از خدمات کوچینگ استفاده کرده‌اند. شواهدی که داریم نیز نشان می دهد سایر شرکت ها به سرعت در حال همراه شدن با شرکت های برتر برای ایجاد فضای مناسب برای کوچ‌های داخلی و خارجی هستند و انتظار می‌رود تقاضا برای کوچینگ افزایش یابد و این روند با سرعت تصاعدی بالا رود.

 

با این حال ممکن است شما بخواهید بدانید که:


کوچینگ چیست؟
کاربرد کوچینگ در مدیریت کدام است؟
۵ تکنیک کوچینگی که به همه مدیران کمک می کند چیست؟
چگونه می توانیم مهارتهای کوچینگ را بیاموزیم؟


اگر دانستن پاسخ پرسش های بالا برای شما ارزشمند و مفید است، آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA تصمیم دارد در این وبینار به پرسش های بالا پاسخ دهد.

 

 

سخنرانان

عزیز میردار
عزیز میردار
بیزینس کوچ

عزیز در رشته مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد دارد و بیش از ۱۶ سال تجربه کاری در زمینه‌های مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی دارد.

علاقه مندی اصلی عزیز کسب و کار و ارتباطات انسانی در کسب و کار است. به همین خاطر در هشت سال گذشته تجربیات متفاوتی با عنوان مدرس یا مشاور با بیش از پنجاه سازمان ایرانی در این زمینه داشته است. پیرو همین علاقه مندی در سال ۲۰۱۵ کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان "دوباره فکر کن" منتشر شده است تا به حال چهار بار در ایران تجدید چاپ شده است.

عزیز در سال ۲۰۱۷ آموزش مهارت‌های کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA شروع کرد و پس از اتمام موفق این دوره در سال ۲۰۱۸ و شرکت در آزمون CKA مدرک صلاحیت حرفه ای خود در زمینه کوچینگ را در سطح ACC از فدراسیون بین المللی کوچ ها ICF دریافت کرد. همچنین پس از گذراندن دوره "آموزش مدرسین" به تیم مدرسین آکادمی کوچینگ فارسی زبانان پیوست و تدریس مهارتهای کوچینگ را نیز شروع کرد.

در حال حاضر عزیز بیش از ۲۰۰ ساعت تجربه کوچینگ دارد و با تخصص بیزینس کوچ به سازمانها، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران خدمات کوچینگ ارائه می کند.


چرا آكادمى کوچینگ FCA لندن؟


آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان، FCA اولین مرکز فارسی‌زبان معتبر در دنیا با دوره تائید شده و تحت نظارت ICF (در سایت فدراسیون coachfederation.org ثبت‌شده) برای تدریس مهارت‌های کوچینگ و دريافت مدرک بین‌المللی می‌باشد. فضای آنلاین برای تمرین و آموزش و حمایت خارج از کلاس‌ها. دسترسی به تمام مدرسین که در جمع بیش از ٢٠ سال تجربه کوچینگ دارند و بیش از ۳۰٠ دانشجوی آکادمی از سراسر دنیا و استان‌های ایران.

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان

تنها آکادمی‌ بین‌المللی کوچینگ برای فارسی‌زبانان

رویداد های برگزارشده۱۹
  • شروع: سه‌شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۰:۳۰
  • پایان: سه‌شنبه ۲۶ شهریور ساعت ۲۲:۰۰
رویداد آنلاین است