کاور
"پژوهشگری مشارکت جویانه (Engaged Scholarship) " در تاریخ جمعه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت شرکت در جلسه
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

پژوهش‌گری مشارکت‌جویانه، روشی در علوم اجتماعی است که می‌کوشد با درگیر کردن ذی‌نفعان و بهره‌گیری از جهان‌بینی‌های متنوع و گاه متعارض آنان، راه حلی برای حل مسائل پیچیدة مدنظر پژوهشگر پیشنهاد دهد. در این کارگاه آنلاین، یکی از اندیشمندان پیشرو در توسعه این روش، به دانشجویان دکتری رشته مدیریت و دیگر پژوهش‌گران علاقه‌مند در حوزه علوم اجتماعی می‌آموزد تا از این روش برای توسعه پروپوزال و پژوهش خود بهره‌مند گردند. همچنین، قسمتی از جلسه به رونمایی از کتاب زندگی علمی، درهم تنیدگی با جامعه و تئوری پردازی در علوم اجتماعی نوشته دکتر ابراهیم سوزنچی کاشانی با حضور ایشان اختصاص خواهد داشت.

برای شرکت در این کارگاه، لازم است موضوعی برای پژوهش داشته باشید. در هر مرحله از پژوهش خود که باشید، این کارگاه برای شما بسیار مفید خواهد بود. پیش از شرکت در کارگاه، لازم است فصل نخست از کتاب Engaged Scholarship مطالعه فرمایید و دو ویدئوی کوتاه را که پروفسور ون د ون برای این آمادگی در این کارگاه مد نظر دارند، تماشا کنید. سپس، کاربرگ دو صفحه‌ای کارگاه را که ایشان برای شرکت‌کنندگان ارسال کرده‌اند پر کرده و در جلسه حضور پیدا می‌کنید. ویدئوها و کاربرگ کارگاه پس از ثبت‌نام برای شما ارسال خواهد شد.

پس از تکمیل کاربرگ، حداکثر تا تاریخ 25 اردیبهشت آن را به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایید:

s.hbakian@gsme.sharif.edu

با توجه به این که موارد یاد شده ممکن است اندکی زمان‌بر باشند، توصیه می‌شود به موقع به انجام آنها بپردازید.

ثبت‌نام و شرکت در این کارگاه برای همة علاقه‌مندان رایگان است. لینک جلسه تنها برای آن دسته از عزیزان که الزامات شرکت در جلسه را رعایت کرده و کاربرگ خود را ارسال نموده باشند، فرستاده خواهد شد.

سخنرانان

دکتر اندرو وَن دِ وِن
دکتر اندرو وَن دِ وِن
استاد دانشگاه مینه سوتا

اندرو ون دِ وِن (متولد 1945) از پژوهشگران برجسته حوزه مطالعات سازمان و نوآوری، و استاد برجسته دانشکده مدیریت کارلسون در دانشگاه مینه سوتا است.

او همچنین نویسنده کتاب «پژوهشگری مشارکت جویانه» (Engaged Scholarship) بوده و در معتبرترین دانشکده های مدیریت در جهان به تدریس این کتاب پرداخته است.

دکتر ابراهیم سوزنچی
دکتر ابراهیم سوزنچی
استاد دانشگاه صنعتی شریف

دکتر ابراهیم سوزنچی کاشانی، استاد رشته مدیریت در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف، دکترای خود را از مرکز تحقیقات سیاست علمی (SPRU) دانشگاه ساسکس در سال 2011 دریافت کرد.

ایشان شرحی بر کتاب «پژوهشگری مشارکت جویانه» پروفسور ون د ون نوشته اند که به زودی منتشر می گردد. نام این کتاب «زندگی علمی، درهم تنیدگی با جامعه و تئوری پردازی در علوم اجتماعی» است.

برگزارکنندگان

دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف
دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف

سوالات متداول

این رویداد برای تمامی پژوهشگران رشته مدیریت و دیگر رشته های علوم اجتماعی مفید است.
با ایمیل s.hbakian@gmail.com تماس بگیرید.
برای شرکت در این رویداد، باید موضوعی برای پژوهش داشته باشید. سپس، با مطالعه فصلی از کتاب Engaged Scholarship و تماشای دو ویدئوی کوتاه، برای پر کردن کاربرگ مخصوص وبینار آماده می شوید.

برگزار‌کننده

آواتار

دانشگاه صنعتی شریف

این رویداد توسط دانشکده مدیریت دانشگاه صنعتی شریف میزبانی می گردد. سوالات خود را از طریق شماره اعلام شده از آقای حیدربکیان بپرسید.

رویداد های برگزارشده۱

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

یک‌شنبه ۳۰ خرداد

روش جادویی ریشه شناسی برای حفظ لغات ایلتس

 • آنلاین
 • رایگان
 • آموزشگاه زبان کوکی (CLA)
تا ۳ تیر

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • ۳۹۸,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
تا ۳۰ خرداد

وبینار تندخوانی یکشنبه

 • آنلاین
 • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • مطالعه شریف
تا ۲ تیر

کلاس آموزش زبان عبری

 • آنلاین
 • ۲۱۸,۰۰۰ تومان
 • واحد مطالعات رژیم صهیونیستی