کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
پکیج حسابداری
-
۱۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

اگر شما به دنبال یادگیری مهارتی هستید که بتوانید بهترین شغل با شرایط ایده آل را برای خود فراهم کنید پیشنهاد ما به شما آموزش صفر تا صد حسابداری خواهد بود. ورود به رشته حسابداری برای همه افراد میسر است و شما می توانید با صرف هزینه اندک تمامی مباحث کاربردی این رشته را به خوبی بیاموزید و کسب درآمد خود را آغاز کنید.

توضیحات

حسابداری کاربردی :
در این دوره از مباحث موجود در کتاب های حسابداری در دانشگاه فاصله می گیرید و کمی با دنیای حسابداری در عمل و در بازار کار مواجه شده و نحوه ی استفاده از دفاتر کل را یاد می گیرید. می توانید حسابهای موجودی کالا را خودتان اصلاح کنید ، در پایان سال مالی حسابها را بسته و حتی مطالبات شرکت را بررسی و از جریان وجوه نقد آن با خبر شوید. در پایان این دوره پروژه های عملی برای کار به شما داده می شود.

توضیحات

حسابداری حقوق و دستمزد :
در این دوره با نحوه ی محاسبه ی کسورات قانونی ، ذخیره ی سنوات و عیدی و مرخصی ، مساعده ، وام ، مزایای پایان خدمت ،ماموریت ، تعطیلات ، پرداختی های علی الحساب و ... نیز آشنا می شوید. برای هر کدام از این موارد ثبت سند متفاوتی وجود دارد که شما دقیقا باید بدانید چگونه این اسناد را ثبت کنید.ثبت این اسناد از دیگر چیزهایی است که در دوره ی حسابداری حقوق و دستمزد می آموزید. آشنایی با قوانین تامین اجتماعی و قوانین مالیاتی مربوط به حقوق و دستمزد از دیگر مزایای این دوره است.

توضیحات

حسابداری مالیاتی :
در صورتی که مالک یک کسب و کار باشید یا برای فرد دیگری کار کنید در هر صورت در پایان سال مالی باید گزارش ها و ترازنامه های مالیاتی تان را برای بررسی بیشتر و محاسبه ی میزان مالیات پرداختی بر کسب و کار و دارایی ، به سازمان بازرسی و مالیات کشور تقدیم کنید و یادگیری مهارت حسابداری مالیاتی می تواند به عنوان شغل دوم و همیشگی شما برای کارهای پروژه ای و برای کسب و کار خودتان تبدیل شود. در دوره حسابداری مالیاتی علاوه بر تشخیص افراد و گروه هایی که مشمول مالیات هستند با انواع مالیات بردرآمد و مالیات بر دارایی ها آشنا می شوید. می توانید هزینه های قابل قبول و معافیت های قانونی را در دفاتر قانونی به ثبت رسانده با آیین نامه های تحریر دفاتر قانونی آشنایی پیدا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

توضیحات

حسابداری مالیاتی :
در صورتی که مالک یک کسب و کار باشید یا برای فرد دیگری کار کنید در هر صورت در پایان سال مالی باید گزارش ها و ترازنامه های مالیاتی تان را برای بررسی بیشتر و محاسبه ی میزان مالیات پرداختی بر کسب و کار و دارایی ، به سازمان بازرسی و مالیات کشور تقدیم کنید و یادگیری مهارت حسابداری مالیاتی می تواند به عنوان شغل دوم و همیشگی شما برای کارهای پروژه ای و برای کسب و کار خودتان تبدیل شود. در دوره حسابداری مالیاتی علاوه بر تشخیص افراد و گروه هایی که مشمول مالیات هستند با انواع مالیات بردرآمد و مالیات بر دارایی ها آشنا می شوید. می توانید هزینه های قابل قبول و معافیت های قانونی را در دفاتر قانونی به ثبت رسانده با آیین نامه های تحریر دفاتر قانونی آشنایی پیدا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

برگزارکنندگان

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد
مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد
اموزشگاه

سخنرانان

سپیده مقدم
سپیده مقدم
استاد

جزء برترین اساتید کشور

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۳۹۹/۱۰/۰۱۱۳۹۹/۱۲/۲۹

سوالات متداول

علاقه به حوضه حسابداری
لوازم مربوط به حسابداری
خیر

ویدیو از آپارات

با ما اشنا شوید

ویدیو از آپارات

درباره ما

توضیحات

آموزش حسابداری بازار کار پکیج جامعی که در آن فقط مباحث کاربردی و آنچه در محیط کار واقعی اتفاق خواهد افتاد به کاربران انتقال می‌یابد . کافیست روزی دو ساعت برای مشاهده این بسته های آموزشی برنامه‌ریزی کنید تا در کمتر از یک ماه به تمامی تکنیک‌های حسابداری در بازار کار مسلط و همیشه چند گام جلوتر از همکاران خود در این حرفه باشید . این اطمینان به شما داده می‌شود که پس از یادگیری سرفصلهای آموزش داده شده قادر خواهید بود حسابداری تمام بنگاه‌های اقتصادی را به راحتی قبول و به بهترین نحو انجام دهید . با توجه به اوضاع اقتصادی کنونی به مدت محدودی بسته صفر تا صد با ۱۵ درصد تخفیف عرضه می‌گردد .

توضیحات

دوره پکیج جامع حسابدار خبره دوره پکیج جامع حسابدار خبره | حسابداری شغلی می باشد که دائما با اطلاعات مالی مربوط به کسب و کارها سر و کار دارد و فرد حسابدار ملزم می باشد که امورات مالی و هزینه ای سازمان یا افراد را ثبت، تفسیر، خلاصه، طبقه بندی وابلاغ نماید. فردی که می خواهد به دنیای حسابداری ورود پیدا کند، باید با استفاده از علومی همچون فناوری اطلاعات، آمار، تجارت و اقتصاد و حقوق، امور حسابداری را بتواند مدیریت کند. به طور کلی حسابدرای مجموعه ای از فعالیت هاست که بر مسائل اقتصادی سازمان ها و یا...

توضیحات

دوره پکیج جامع حسابدار خبره
دوره پکیج جامع حسابدار خبره | حسابداری شغلی می باشد که دائما با اطلاعات مالی مربوط به کسب و کارها سر و کار دارد و فرد حسابدار ملزم می باشد که امورات مالی و هزینه ای سازمان یا افراد را ثبت، تفسیر، خلاصه، طبقه بندی وابلاغ نماید. فردی که می خواهد به دنیای حسابداری ورود پیدا کند، باید با استفاده از علومی همچون فناوری اطلاعات، آمار، تجارت و اقتصاد و حقوق، امور حسابداری را بتواند مدیریت کند. به طور کلی حسابدرای مجموعه ای از فعالیت هاست که بر مسائل اقتصادی سازمان ها و یا افراد تمرکز دارد. در این مقاله از موسسه آموزش مجازی پارس ، می خواهیم برای شما از دوره پکیج جامع حسابدار خبره صحبت کنیم. پکیجی که شامل حسابداری مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی است. شما با شرکت در این دوره به دانش نظری و علمی پیشرفته و دقیقی از حسابداری دست پیدا می کنید و می توانید به خوبی از پس انجام امور مالی کسب و کارهای گوناگون برآیید. همچنین تسلط کافی بر مهارت ها و فوت و فن های محاسباتی بدست می آورید و به درک عمیقی از امور مالی و تجاری، هزینه های سازمان ها و چالش های حسابداری می رسید. پس اگر می خواهید اطلاعات کاملی از دوره پکیج جامع حسابدار خبره کسب کنید، با ما همراه باشید.

 

توضیحات

چرا باید در دوره پکیج جامع حسابدار خبره شرکت کنید؟
این دوره در بردارنده قوانین و مقررات اصولی حسابداری و امور مالی است و افراد علاقه مند به حضور در سمت های مالی و حسابداری در شرکت ها، می توانند با حضور در این دوره استفاده های فراوانی را ببرند. متقاضیان شرکت در این دوره ها به خوبی با استانداردهای بین المللی امور مالی و حسابداری آشنا می شوند و دانش های لازم برای ثبت و ضبط گزارش های مالی را بدست می آورند. شما می توانید تمامی جزئیات مرتبط با شغل حسابدارای را از صفر تا صد فرا بگیرید و به فردی خبره و توانمند در این زمینه تبدیل شوید. از طرفی در این دوره با تعاریف و مفاهیم حساب ها، هزینه ها وجوه نقد، میزان فروش، سهام ها و ... آشنا می شوید. همچنین شما به موضوعاتی همچون دسته بندی مناسب دارایی های جاری و غیر جاری، بدهی ها و مالیات ها علم پیدا می کنید. علاوه بر این ها، دوره پیش رو به شما روش های متنوع سرمایه گذاری، استهلاک دارایی ها، قوانین هزینه ها و قوانین کاهش ارزش دارایی ها را معرفی می کند. افراد شرکت کننده در این دوره آموزشی، مباحث جامع و کاملی را درباره اصلاحات حسابداری، اشتباهات رایج و قوانین و مقررات در این حرفه در اختیار خواهند داشت.

توضیحات

روش برگزاری این دوره به چه شکل است؟
این دوره توسط اساتید حرفه ای و خوشنام در زمینه حسابداری با ارائه توضیحات و آموزش های موثر برگزار می شود. متقاضیان این دوره جامع حسابداری باید تمراینات و مسائل مالی گوناگونی را حل و فصل کنند و در کارگاه های حسابداری متعددی شرکت نمایند. همچنین این افراد برای دریافت مدرک حسابداری معتبر خود، باید در آزمونی که موسسه برگزار می کند، شرکت نمایند. چنانچه نمره آن ها قابل قبول باشد، می توانند گواهینامه حسابداری شان را دریافت نموده و با آن به بازار کار قدم بگذارند.

توضیحات

اهداف دوره پکیج جامع حسابدار خبره
در پایان دوره انتظار می رود که دانش پذیران بتوانند از مهارت های لیست شده در زیر به خوبی برخوردار شوند و آینده شان را در شغل حسابداری تضمین کنند.

نحوه سنجش و اندازه گیری درآمدها
افزایش دانش حسابداری به صورت صد درصدی
کسب دانش حسابداری برای نشان دادن دارایی های نامشهود و طولانی مدت
آگاهی پیدا کردن نسبت به بدهی های جاری، بدهی های بلند مدت، بدهی های احتمالی و اوراق قرضه
حسابداری در زمینه کسب سود، اجاره های عملیاتی، سرمایه ها و ترازنامه ها
انواع سرمایه گذاری از جمله بررسی موجودی ها، میزان فروش، تجارت و ...
انجام معاملات، بررسی سهام ها، تقسیم سهام و سود سهام ها
آشنایی با قوانین مربوط به خطاهای حسابداری و تغییرات

توضیحات

مخاطبان هدف این دوره چه کسانی هستند؟
کلیه افراد علاقه مند به مقوله های حسابداری و امور مالی، حسابداران، مدیران حسابداری، حسابداران ارشد، حسابداران شرکت ها، حسابداران دفاتر کل، بانکداران و متخصصانی که در فکر ارتقا و پیشرفت مهارت های حسابداری خود می باشند، جزو مخاطبان هدف این دوره هستند و می توانند با شرکت در این دوره به اهداف شان برسند.

توضیحات

چه صلاحیت هایی توسط متقاضیان این دوره کسب می شود؟
در پایان این دوره شرکت کنندگان به خوبی از صلاحیت های زیر بهره مند می گردند.

استفاده از استانداردهای گزارشگری مالی بین المللیIFRS) )
گزارش و ثبت معاملات حسابداری
محاسبه از دست دادن ارزش موجودی و بدهی های مشکوک 
حسابرسی دارایی های جاری مطابق با  IFRS 
سرمایه گذاری مطابق با  IFRS در هزینه های دارایی
تفاوت بین هزینه های سرمایه گذاری شده و هزینه های دیگر 
طبقه بندی صحیح و اصولی بدهی ها و دارایی ها
 

توضیحات

حسابداری مطمئن و دقیق باشید
حسابداری دقیق و مطمئن به این صوررت است که شما تمامی فعالیت های پیرامون تخصص یک حسابدار را بدون کم و کاست به انجام برسانید. همچنین انتظار می رود که با تنظیم حساب های هفتگی، ماهانه و سالانه، به تنظیم امورات مالی و هزینه ای شرکت ها بپردازید. شما باید آگاهی و دانش کافی از قوانین و مصوبات داشته باشید و گاهی ملزم به گرفتن تصمیمات مهم و سازنده می باشید. در شغل حسابداری ریسک ها و چالش های متعددی انتظارتان را می کشند که با قدری درایت و دانش پذیری در این دوره، می توانید بر کلیه آن ها فائق آیید. شما علاوه بر اینکه با پرسنل و مدیران در ارتباط می باشید، باید با مشتریان و نمایندگی های دیگر کسب و کارها نیز در ارتباط و تعامل باشید. اگر همه نکاتی که می آموزید را به نحو احسن انجام دهید، مسلما می توانید به حسابداری مطمئن و دقیق تبدیل شوید.

 

توضیحات

با مدرک حسابداری خود چه کارهایی می توانید بکنید؟
علاقه مندان شرکت در این دوره ، باید در دورس ریاضیات و آمار خوب باشند و خواهان یادگیری امورات مالی و حسابداری باشند. اگر چنین ویژگی هایی داشته باشید می توانید پس از دریافت مدرک حسابداری خود به دانشگاه بروید و در این رشته تحصیل کنید، همچنین می توانید برای ادامه این رشته تحصیلی به دانشگاه های بین المللی در خارج از کشور نیز بروید و به مدارج علمی بالایی در این شاخه برسید. کافیست که دوره پکیج جامع حسابدار خبره را برای خود برگزینید و به ترتیب مهارت های مقدماتی حسابداری را فرا بگیرید، سپس سبک پیشرفته و در نهایت به حسابداری تکمیلی بپردازید. از طرفی علاوه بر تحصیل در کشورهایی همچون انگلیس، استرالیا، سنگاپور و ... می توانید در شرکت های بین المللی در داخل و خارج از کشور نیز به فعالیت پرداخته و مشغول به کار شوید. در این شرایط هم درآمد بسیار بالایی خواهید داشت و هم آینده شما به کلی متحول می شود.

از دیگر چشم انداز های شغلی برای شرکت کنندگان در این دوره کاربردی می توان به مشاغلی همچون بانکداری، حسابداری سازمان ها، شرکت ها، مراکز دولتی و غیر دولتی، تدریس در موسسات آموزشی، تبدیل شده به استاد دانشگاه در رشته حسابداری، تدریس خصوصی، سهامداری و ... اشاره کرد. تمامی ارگان هال خصوصی و غیر خصوصی و تمامی کسب و کارها برای انجام کارهای مالی خود نیاز به حسابداران حرفه ای و کار کشته دارند. بنابراین گذراندن این دوره به نوعی آینده شغلی شما را تضمین می کند و حتما جایگاه ویژه و مناسبی برای شما وجود خواهد داشت.

 

توضیحات

 

خدمات حسابداری شامل چه مواردی هستند؟
سال هاست که افراد متخصص در سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ، به ارائه خدمات حسابداری که شامل موارد زیر است می پردازند.

حساب های هفتگی، ماهانه و سالانه را تنظیم می کنند
اداره امورات مالی را انجام می دهند
پردازش و نظارت بر مدیریت مالی را بر عهده دارند
به مراقبت از اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده می پردازند
در مورد مسائل مالیات بر ارزش افزوده و برنامه های مالی، مشاوره های ارزنده ارائه می کنند.
اطلاعات مدیریتی حسابداری را زیر نظر دارند
درمورد موضوعات استراتژیک در باب هزینه ها و بدهی ها مشاوره ارائه می کنند.

توضیحات

اهمیت انتخاب این دوره
دوره پکیج جامع حسابدار خبره به منظور گسترش مهارت ها و دانش حسابداری شما در دنیای واقعی طراحی گردیده و شما با موضوعات پیش روی حسابداران به شکل عینی و عملی رو به رو خواهید شد. شما به خوبی می آموزید که تاثیر انجام فعالیت های درست حسابداری تا چه میزان است و به تفاوت های قوانین و سیاست گذاری های مالی پی خواهید برد. از طرفی شیوه های نوین حسابداری را فرا می گیرید و می توانید به شکل تمام و کمال، پاسخگوی نیازهای مالی و حسابداری افراد و سازمان ها باشید. چنانچه شما در این دوره مفید شرکت نمایید، دانش فنی پیشرفته ای را در باب مسائل مالی، مدیریت حساب ها، حسابرسی، حسابداری کامپیوتری و کسری ها، بدهی ها و مالیات ها کسب می کنید. شما با بهره مندی از چنین مهارت هایی می توانید قدرت تفکر انتقادی، تحلیل و قضاوت، حل مشکلات مالی و تأمل در حسابداری های پیچیده را در خود تقویت کنید و زمینه های تجارت و سرمایه گذاری را به خوبی بررسی کنید. نکته مهم دیگری که درباره آموزش حسابداری در این دوره وجود دارد آن است که، شما شیوه برقراری ارتباط حرفه ای و موثر در مشاغل حسابداری را یاد می گیرید و با علم سرشار خود، در این راستا می توانید به یک حسابدار خبره، مشاوره مالی و حقوقی توانمند تبدیل شوید.

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد

مجتمع فنی تهران نمایندگی مشهد مجتمع فنی تهران برترین برند آموزشی کشور ?مجتمع فنی تهران در سال 1358 با آموزش دوره های الکترونیک، الکتروتکنیک، الکترومکانیک، تعمیر رادیو و تلویزیون سیاه و سفید و رنگی، ویدیو و برق صنعتی با نظر و همت دکتر سعید سعادت و مهن

رویداد های برگزارشده۴۷
رویداد های فعال۱۸

آدرس

مشهد دندان پزشکان 4 پلاک 18

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ورکشاپ « مالیات شناسی »

 • آنلاین
 • ۷۰,۰۰۰ تومان
 • سـیّـد عــلـی ســـرحــدّی
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

ششمین همایش کمپین #من_طراحم

 • آنلاین
 • از ۱۱۵,۰۰۰ تومان
 • مرکز طراحی اسپیرال
پنج‌شنبه ۱۴ اسفند

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۱۹۴,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
چهارشنبه ۱۳ اسفند

نشست تخصصی کرونا و شهرسازی

 • آنلاین
 • ۶۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه مطالعات شهرسازی