رویداد به پایان رسیده است!
دوره جامع تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال (چارتیست شو!) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۳ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۰۹:۰۰

دوره جامع تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال (چارتیست شو!)

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

تحلیل تکنیکال چیست؟


تحلیل تکنیکال عبارت است از علم بررسی نمودار قیمت-زمان. تحلیل تکنیکال به معنی بررسی گذشته نمودار سهم ها، رمزارزها یا ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و سپس پیش بینی آینده آنها ، و سرانجام تصمیم گیری در لحظه حال است. تحلیل تکنیکال به معنی کشف و جستجوی مجموعه ای از الگوها، اشکال هندسی، فرمول ها و روابط ریاضی است به گونه ای که بتوان بر مبنای آنها رفتارهای مشخص و پیش بینی پذیری را از قیمت انتظار داشت.
تحليل تکنيکال بر سه اصل اساسی بنا نهاده است
1. همه چيز در قيمت لحاظ شده است . .
2. قيمت ها بر اساس روند ها تغيير می کند .
3. تاریخ تکرار می شود.
تحليل گر تکنيکال باید فارغ از هر پدیده ای که در بازار وجود دارد صرفاً با داشتن یک چارت باید بتواند بازار را درک کند و نسبت به خرید و فروش ارزهای دیجیتال یا هر چيز دیگر اقدام کند.
به تحليل گر تکنيکال که به اصطلاحی « چارتيست » هم گفته می شود فقط و فقط نمودار داده می شود که با استفاده از ابزار ها و روش هایی که وجود دارد بگوید در آینده برای این ارز دیجیتال چه اتفاقاتی خواهد افتاد. در جامعه بسيار می شنویم که تکنيکال در مورد این رمزارز جواب نمی دهد ، تکنيکاليست ها پشت پرده ان رمز ارز رو نمی دانند، یک تحليل گر تکنيکال باید به این باور برسد که هر چيزی که بتواند در قيمت تاثير گذار باشد اعم از فاکتورهای سياسی ، فاندامنتالی ،...... در قيمت لحاظ شده و تحليل گر بدون اینکه اخبار را دنبال کند آنها را در نمودار باید دیده باشد . قریب به اتفاق تحليل گران تکنيکی معتقدند که نيرویی که جهت عرضه و تقاضا را تغيير می دهد تغييرات فاندامنتالی مربوط ب اقتصاد بازار است و همين نيروست که بر قيمت ها تاثير می گذارد . در بازار هيچ گاه قيمت ها بيهوده بالا یا پایين نمی روند ، آنها ميزان تاثير یا عدم تاثير عوامل بنيادی بازارهستند .

 


چرا چارتیست شویم!؟


بيشتر اوقات در آغاز یک روند و یا در تغيير جهت بازار از صعودی به نزولی یا بالعکس ، هيچ کس بطور قطع دليل این تغيير جهت را نمی داند ولی تحليل گر تکنيکال به سادگی و با استفاده از الگوها می تواند این تغيير را به موقع شناسایی کند و پایداری آن را بسنجد. بنابراین هدف از ترسيم نمودار قيمت ، شناسایی روند ( صعودی یا نزولی یا خنثی) و پيش بينی جهت حرکت روند می باشد پيش از آنکه قيمت های آتی آینده را رقم بزند.

یک ادعای محکم و قوی : روندها تا زمانی که یک عامل خارجی قوی بر آنها تاثير نگذارد جهت حرکت خود را حفظ می کنند به همين دليل است که گفته می شود در خلاف جهت بازار معامله نکنيد، مثلاً وقتی ارزی  از ١٠٠٠ تومان به سمت ٧٠٠ امد نگوئيد وارد شویم باید منتظر بمانيد تا یک کف ..... که در این دوره  بيشتر توضيح خواهيم داد.

چارتيست براحتی می تواند هر نوع بازاری را که تمایل داشته باشد مورد مطالعه قرار دهد حتی اگر دانش فاندامنتالی آن را نداشته باشد. در حاليکه اغلب تحليلگران فاندامنتال به علت اینکه همواره مقادیر زیادی اطلاعات و صورت های مالی برای بررسی وجود دارد برای درک آن مشکل اسای دارند و بنابراین نمی تواند از جایی که هستند خيلی دور شوند. یکی از نقاط قوت تحليل تکنيکال این است که در بازه های زمانی متفاوت کاربرد دارد از تحلی در تایم های کوتاه گرفته تا بلند مدت ، هم می توان برای یک سرمایه گذاری چند روزه از ان استفاده کرد و هم چند ساله...


در آکو استخدام شوید


 

تیم آکو در نظر دارد از نفرات با استعداد در دوره های خود جهت همکاری دعوت کند. 

 

مدرس

حمید رضا رضایی
حمید رضا رضایی
مدیر عامل آکو

دانش آموخته ارشد مخابرات در گرایش رمزنگاری و امنیت شبکه، با بیش از ۱۵ سال سابقه تحقیق و تدریس در زمینه های مختلف صنعت مخابرات، الکترونیک و IT و فناوریهای مرتبط، دارای ۳ سال سابقه تحقیق و تدریس در زمینه فناوری بلاکچین، رمزارزها و سایر فناوریهای مرتبط از قبیل اینترنت اشیاء


درباره چارتیست شو!


اگر به تحلیل رمز ارزها و خرید و فروش اونها یا معامله در بورس علاقه دارید. شما رو به پنجمین دوره جامع و تخصصی تحلیل تکنیکال با عنوان " چارتیست شو! " دعوت می کنیم. چارتیست شو درطول دو روز برگزار میشه.

  • روز اول مباحث تئوری و پایه ای تحلیل تکنیکال و ترید کردن رو به شما آموزش میدیم.
  • روز دوم هم قدرت تحلیل و ترید شما رو مورد ارزیابی قرار میدیم.

نکته جذاب اینجاست که شما در طول دو هفته به کمک چارتیست شو شروع به ترید کردن 100 هزار دلار پول مجازی میکنید.

جلسه دوم دوره هم پس از دو هفته برگزار میشه. در آخر، همگی شما عزیزان مدرک چارتیست رو اخذ میکنید؛ و ما از نفرات برتر جهت همکاری با مجموعه آکو در زمینه تحلیل و ترید کمک خواهیم گرفت.

 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
معرفی و مقدمات۰۹:۰۰۰۹:۳۰
اصول تریدینگ رمزارزها، اعتبارسنجی کوینها۰۹:۳۰۱۰:۳۰
پذیرایی و استراحت۱۰:۳۰۱۰:۴۵
تحلیل تکنیکال، کندلها و نمودارها، اندیکاتورها۱۰:۴۵۱۳:۰۰
نهار۱۳:۰۰۱۳:۳۰
تحلیل تکنیکال، روندها، ابزارها۱۳:۳۰۱۴:۳۰
تحلیل تکنیکال، فیبوناچی، امواج الیوت، چنگال اندرو، ایچی موکو و ...۱۴:۳۰۱۶:۰۰
استراحت و عصرانه و طرح سوالات۱۶:۰۰۱۶:۳۰
مباحث تکمیلی،سایر الگوها، رباتها و ...۱۶:۳۰۱۷:۳۰
مدیریت سرمایه، جریان نقدی، روانشناسی۱۷:۳۰۱۸:۳۰
تشریح دو هفته کار عملی ۱۸:۳۰۱۹:۰۰

حامیان

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
نیازی به پیش نیاز ندارد و ما از صفر تا صد رو آموزش میدیم
آیا با گذروندن این دوره میتونیم به راحتی تحلیل تکنیکال رو انجام بدیم و کسب درآمد کنیم؟
بله. هدف ما همین هست
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر. نیازی نیست
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
تا ظرف مدت 72 ساعت بله
آیا بعد از گذروندن دوره هم به ما کمک میکنید و مشاوره می دهید؟
بله . ما همچنان شما رو حمایت می کنیم
آیا امکان استخدام و همکاری با مجموعه وجود دارد؟
بله. ما نفرات چارتیست برتر در این دوره رو جهت همکاری با مجموعه آکو استخدام می کنیم

آدرس

تهران تهران - تقاطع بلوار آیت الله کاشانی و سلیمی جهرمی - ساختمان بنیاد سپهر

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکو

یکی از کارهایی که ما در مجموعه آکو انجام میدیم برگزاری دوره های آموزشی تخصصی مربوط به رمزارزها مثل تحلیل تکنیکال و تریدینگ هست. در مجوعه آکو بعد از کسب آموزش، با خیال راحت سرمایه گذاری کن و صاحب سود شو!

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر