کاور
"چرا باید ملک بخریم؟ مقایسه با بورس، طلا و غیره" در تاریخ چهارشنبه ۲۷ اسفند ساعت ۱۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
فیلم آموزش
-
رایگان

سخنرانان

سبحان قاسمیان
سبحان قاسمیان
مدرس و مشاوره شروع و رشد کسب و کار

برگزارکنندگان

مدیر12
مدیر12
آموزش و مشاوره شروع و رشد کسب و کار

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آموزش چرا باید ملک بخریم؟۱۱۱۲

حامیان

سوالات متداول

بجای علم بیشتر به عمل کردن نیاز دارید.
کاغذ و خودکار
کمتر کاغذ هدر دهیم و درختان کمتری قطع کنیم!
اگر می دانید باید ملک بخرید ولی هنوز نخریدید به این دلیل است که هنوز تصمیم قطعی نگرفتید. بنابراین بهتر است با دیدن این آموزش دلایل قانع کننده و کافی پیدا کنید.
می توانید به سایت مدیر12 مراجعه کنید و آموزشهای لازم و مشاوره های اختصاصی برای خرید ملک را استفاده کنید.

گالری تصاویر

ویدیو از آپارات

مزایای مستاجری

توضیحات

چرا باید ملک بخریم؟
با همه جذابیتها و مزایایی که سرمایه گزاری در بورس، طلا و ارز وجود دارد ملک مزایای خاصی دارد که در این آموزش با آنها آشنا می شوید. شما می توانید تصمیم بگیرید که با توجه به شرایط فعلی در کدام محلها سرمایه گزاری کنید و اولویت بندی کنید.

چرا ادعا می کنیم باید ملک بخرید؟
آمارها از رقمهای سود متفاوتی در محل های سرمایه گزاری گزارش می دهند. حتی اگر در دورانی سود ملک کمتر از محلهای دیگر سرمایه گزاری بوده است بازهم توصیه می کنیم ملک بخرید. اغلب محلهای سرمایه گزاری قابل استفاده نیستند. اما ملک علاوه بر استفاده برای شما آرامش و امنیت ایجاد می کند.

آیا بورس و طلا محلهای خوبی برای سرمایه گزاری نیستند؟
قطعا بورس و طلا محلهای خوبی برای سرمایه گزاری هستند. حتی در برخی از سالها سود بورس و طلا چند برابر ملک بوده است. اما تا زمانی که محل زندگی و کسب و کارتان را مالک نشوید سایر محلهای سرمایه گزاری برای شما امنیت و آرامش نخواهند داشت. آخرین اسباب کشی را یادتان هست؟

آیا با افتخار می گویید مستاجر هستید؟
چند بار از شما پرسیدند اجاره محل زندگی و کسب و کارتان چقدر است؟ آیا با افتخار در مورد مستاجری خودتان صحبت می کنید؟ قطعا نه. پس بجای گفتن داستان مستاجری خودتان، داستان ملک خریدن را با افتخار تعریف کنید.

نمی شود. نمی توانم. پول ندارم و...
رایج ترین بهانه هایی که باعث می شوند افراد سالها ملک نخرند. یک بهانه می آورند و می گویند نمی شود. آیا می دانستید می توانید با کمتر از پول اجاره، ملک مناسبی بخرید؟

من پول اجاره را به سختی می پردازم چطور می توانم ملک بخرم؟
پول اجاره نوعی هزینه است. اما اگر با پول اجاره ملک بخرید شما در حال سرمایه گزاری هستید و خیلی سریع سرمایه شما رشد می کند.

مگر با پول کم هم می شود ملک خرید؟
آیا می دانید چه منابع زیادی برای تامین پول خرید ملک وجود دارند. این منابع سالهاست که هستند ولی شاید شما تا کنون دنبال آنها نبودید. مثل وام، قرض، شراکت و...

محل سرمایه گزاری که خودش سرمایه گزاری می کند!
ملک تنها محل سرمایه گزاری است که می تواند برای خرید خودش به شما کمک کند. چگونه؟ ملک می تواند ضامن شما شود. ملک می تواند درآمد ایجاد کنید. ملک می تواند رهن داده شود. و...

چرا باید پس انداز داشته باشیم؟
لازم نیست پس انداز داشته باشم. هر چقدر درآمد دارم باید خرج کنم. این تفکرات می تواند آینده خطرناکی را رقم بزند که دیگر فرصت جبران نباشد. پس تعادل را باید حفظ کرد.

چرا باید در ملک سرمایه گزاری کنیم؟
حتما جاهای متنوعی برای سرمایه گزاری می شناسید. هر کدام مزایا و محدودیتهایی دارند. بهتر است با مزایای ملک هم بیشتر آشنا شوید. شاید برای شرایط شما، ملک بتواند گزینه مناسبی باشد.

مزیت داشتن ملک چیست؟
همه محل های سرمایه گزاری مثل طلا، بورس، ارز و غیره مزیت مالی دارند. اما ملک علاوه بر مزیت مالی، چند مزیت غیر مالی دارد که نمی توان روی آن قیمت گذاشت.

چگونه می توان حتی با پول اجاره ملک خرید؟
حتما به شما گفته اند که باید برای خرید ملک پول زیاد و یکجا داشته باشید. اگر چنین گفته اند شما را فریب داده اند! با اینکه خرید ملک یک خرید سنگین محسوب می شود اما بهتر است با راههای تامین پول خرید ملک هم بیشتر آشنا شوید.

چگونه پول، پول می آورد. چرخه ثروتمندان چطور حرکت می کند؟
افرادی که هیچ پس اندازی ندارند و همیشه بدهکار می شوند بجای اینکه بررسی کنند چرا در این چرخه خطرناک و نابود کننده افتاده اند، می گویند برای پولدار شدن باید پول داشت. در این آموزش متوجه می شوید که چرخه مالی ثروتمندان چقدر ساده و برای هر کسی قابل اجرا است.

چه بهانه هایی برای نخریدن ملک می آوریم که سالها مستاجر می مانیم؟
الان شرایطم خوب نیست. پول ندارم. ملک گران است. اگر ملک بخرم کمبود ملک اتفاق می افتد. اگر من مستاجر نباشم پس چه کسی ملک اجاره کند؟! قیمت ملک حباب است و ارزان می شود. وظیفه دولت، والدین و ... است که برای من ملک بخرند. ملک قابل فروش کم است. و...

آیا خرید ملک کار پیچیده ای هست؟
اگر تا کنون یک ملک نخریده باشید بله کار پیچیده ای به نظر می رسد. با خرید اولین ملک متوجه می شوید که چقدر خرید ملک کار ساده و لذت بخشی است. اگر اصول و قوانین ساده خرید ملک را یاد بگیریم هیچ نگرانی وجود ندارد. تحلیل کردن و برنامه ریزی در بازار ملک نیاز به محاسبات پیچیده ندارد. قرار نیست که تحلیل گر املاک شویم. ما به اندازه نیازمان  ملک می خریم.

چرا باید بجای طلا، خودرو، ارز و حتی بورس در ملک سرمایه گزاری کنید؟
قطعا نباید تمام تخم مرغ ها را در یک سبد گذاشت. اما تخم مرغهایی را که می خواهیم استفاده کنیم اصلا لازم نیست در سبد بگذاریم. ملک برای استفاده کردن است. شما اول تخم مرغهای مورد نیازتان را بردارید و بعد برای بقیه تخم مرغها تصمیم بگیرید. محلهای سرمایه گزاری دیگر مثل طلا، بورس، ارز و... هم جای مناسبی برای سرمایه گزاری هستند اما در اولویتهای بعد از ملک هستند. در این آموزش دقیقا با همین دلایل آشنا می شوید.

اضطراب مستاجری را خاتمه دهید.
چند بار پیش آمده که اجاره تان به تاخیر افتاده باشد؟ یا صاحبخانه با شما تماس گرفته باشد؟

حتی اگر یکبار چنین اتفاقهایی افتاده باشد تا روزها اضطراب داشته اید. پس هر چه زودتر مستاجری را خاتمه دهید.

اگر برای خرید ملک وام گرفتم و نتوانستم اقساط را بپردازم چه کار کنم؟
تا کنون برای صدها نفر با وام ملک خریده ایم. اتفاقا این رایجترین سئوال دوستان است. اما در طی این سالها حتی یک نفر هم در پرداخت اقساط مشکلی نداشته است. ملک به شما انگیزه و آرامش کافی برای تلاش بیشتر می دهد. شاید همین دلیل باعث شده بانکها تمایل زیادی برای وام دادن برای خرید ملک دارند.

اگر اقساطم عقب افتاد از بانک زنگ می زنند.
بله حتما از بانک با شما تماس می گیرند اما این تماس با تماسی که از طرف صاحبخانه شما برای دریافت اجاره گرفته می شود کاملا متفاوت است.

اگر 100 میلیون تومان وام بگیرم باید 200 میلیون تومان بازپرداخت کنم. آیا توجیه اقتصادی دارد؟
حتما توجیه دارد. متاسفانه نرخ تورم خیلی بیشتر از نرخ سود بانکی است. گاهی افزایش قیمت ملک چند برابر تورم است. بنابراین بعد از یک سال یا حداکثر سه سال مبلغ وام در برابر ارزش ملک بسیار ناچیز می شود.

ترس از صاحب ملکتان را خاتمه دهید.
چرا ملک نمی خرید که خودتان مالک شوید؟ چند بار به خاطر حرف یا تهدید صاحب ملک خوابتان نبرده است؟ پس می توانید این ترس را با خرید ملک خاتمه دهید.

دوستان و اقوام را به خانه یا محل کسب و کار خودتان دعوت کنید.
بعد از خرید ملک دوستان و اقوام را به خانه یا محل کسب و کارتان دعوت کنید و با افتخار اعلام کنید که توانستید ملک را بخرید و زندگی سخت مستاجری را خاتمه دهید.

حتما به سایر دوستان و افوام که هنوز مستاجر هستند راهنمایی کنید و انگیزه بدهید که آنها نیز زودتر مالک شوند. می توانید سایت ما را معرفی کنید.

هر تغییری دوست دارید در ملکتان بدهید.
از رنگ دیوارها خسته شده اید؟ در چند ساعت می توانید رنگ دلخواهتان را ایجاد کنید. لازم نیست از صاحب ملکتان اجازه بگیرید. شما خودتان مالک هستید.

آیا نمی خواهید به جمع 15 میلیون مالک ایران بپیوندید؟
آیا باید منتظر باشید تا خود به خود مالک شوید. چرا زودتر اقدام نمی کنید و از مزایای مالکیت استفاده نمی کنید. چرا می خواهید سرنوشت مستاجری را برای خودتان رقم بزنید. بهانه ها را کنار بگذارید. بهانه ها شما را مالک نمی کنند.

مطمئنم که مستاجری هیج مزیتی ندارد.
همیشه در همایشها و اموزشهای مربوط به خرید ملک از شرکت کنندگان می پرسم که یک مزیت مستاجری را بگویند. نکته عجیب این است که هنوز یک مزیت برای مستاجری پیدا نکردم. پس لطفا کاری که هیچ مزیتی ندارد را خاتمه دهید و زودتر ملک بخرید.

بعد از سفارش لطفا آموزش را تا آخر ببینید.
لطفا بلافاصله پس از دریافت آموزش به تنهایی یا در کنار اعضای خانواده و یا دوستانتان آموزش را تا آخر ببینید. شما بعد از آموزش می توانید یکی از مهمترین تصمیمات زندگیتان را بگیرید.

 

برگزار‌کننده

آواتار

مدیر12

آموزش و مشاوره شروع و رشد کسب و کار

رویداد های برگزارشده۲

آدرس

بندرعباس انتهای سیدجمال، ساختمان سپهر، دفتر مدیر12

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۳ اردیبهشت

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

 • آنلاین
 • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
 • Computer Researchers
شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
دوشنبه ۳۰ فروردین

وبینار تحلیل بودجه 1400

 • آنلاین
 • رایگان
 • همیار سرمایه
پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت

کارگاه آنلاین معامله‌گری در فارکس و بازار جهانی

 • آنلاین
 • از ۹۹۸,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش