رویداد به پایان رسیده است!
چرخه‌‌ی محتوا در تاریخپنج‌شنبه ۲۸ تیربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چرخه‌‌ی محتوا

شروع:
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۸ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
چرخه‌‌ی محتوا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 در محتوالی ۲۳، با عادل طالبی، دور همون میز لق و گِرد کافه نیمکت می‌شینیم و از کسب‌و‌کار، محتوا، بازاریابی محتوایی و دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌کنیم و البته به فعالیت‌هاش در انجمن صنفی کسب‌و‌کارهای الکترونیک هم می‌پردازیم.

عادل طالبی بنیانگذار و مدیر وبسایت تیزلنده که در زمینه آموزش و فعالیت‌های کمک تحصیلی فعالیت می‌کنه. دوست داریم با عادل طالبی از اشتباهات رایج استارتاپ‌ها در ابتدای کار توی مارکتینگ و فروش صحبت کنیم و همچنین مشتاقیم ارائه‌ی‌ کوتاهش با عنوان «چرخه‌ی محتوا» (Content Cycle) رو هم بشنویم.

در ضمن مثل همیشه ظرفیت ثبت‌نام محدوده و واقعا از پذیرش دوستانی که ثبت‌نام نکرده‌ان معذوریم.


محتوالی (رویدادهای متوالی محتوا، سئو و دیجیتال مارکتینگ)
تیم محتوانا، رویداد محتوالی، را معمولا پنجشنبه‌های هر هفته از ساعت ۶ تا ۸ عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا، سئو و دیجیتال‌مارکتینگ باشید، به شرط علاقه و خالی بودن پنجشنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد یا اتفاقات هفته گذشته در فضای کسب و کارهای آنلاین را مرور می‌کنیم و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.

حضور در رویداد محتوالی رایگان است اما برای جبران بخشی از هزینه های محل رویداد یعنی کافه نیمکت دانشگاه تهران، مبلغ ۸ هزار تومن پرداخت می‌کنید. خبر خوب اینکه می توانید به اندازه همین مبلغ از منوی خوشمزه کافه نیمکت رایگان سفارش دهید.

سخنرانان

عادل طالبی

عادل طالبی

مشاور و استراتژیست کسب‌و‌کار

برگزارکنندگان

علی بای

علی بای

مدیر محتوا، مترجم و زبانشناس

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

تحلیلگر محتوا و متخصص سئو

آدرس:تهران میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب کلینیک ۱۶ آذر، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، کافه نیمکت