کاور
چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۶:۰۰

چطور محصولات و خدمات خود را بیشتر بفروشیم ؟ ( مشاوره رایگان )

  • رایگان
  • تبریز
  • کسب و کار
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

درباره بازاریابی اینترنتی (آنلاین) بیشتر بخوانید


 با گسترش فضای اینترنتی و آنلاین، بازاریابی اینترنتی (آنلاین) در واقع همان جذب و حفظ مشتری به صورت اینترنتی است.

در کسب و کارهای سنتی، بعد از راه اندازی کسب و کار، مهم ترین مسئله، جلب و حفظ مشتریان است که در قدم اول صاحبان مشاغل به آن می پردازند و به این فرآیند در اصطلاح، "بازاریابی" گفته می شود. امّا امروزه دیگر کسب و کارها کم کم جنبه سنتی خود را از دست داده اند. با حضور چشمگیر اینترنت در فضای معمولی زندگی انسان ها، کسب و کارها نیز میل به ورود در این فضاها را پیدا کرده اند و حضور کسب و کارهای اینترنتی به طبع بازاریابی اینترنتی را نیز می طلبد. 

 


درباره اقدامات بازاریابی آنلاین بیشتر بدانید


شما اگر قصد ایجاد یک "کسب و کار اینترنتی" دارید، ناچارید برای بهتر دیده شدن و جلب اعتماد بیشتر، به سراغ طراحی وب سایت بروید. ایجاد ترافیک برای وب سایت از اهداف بازاریابی اینترنتی محسوب می شود که شامل دو روش بازاریابی درون گرا و برون گرا می باشد.
در بازاریابی درون گرا، بیشتر توجه مدیران وب سایت ها به تولید محتوای سودمند برای مخاطبان شان می باشد که البته در تولید این محتواها، توجه به کیفیت حرف اول را می زند. دقت نمایید که "بازاریابی محتوا" به علت اثر بخشی طولانی مدت و همچنین پروسه زمانی طولانی می تواند یک رابطه طولانی دو طرفه را بین سایت شما و مخاطبان تان فراهم کند. فقط برای ایجاد تنوع سعی کنید از انواع محتوا چه دیداری وچه شنیداری بهره ببرید، حتی با نشر همین محتواها در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ شخصی خود به بالا رفتن ترافیک و سئو سایت تان کمک کنید.

سپناوب


نقش مشتریان در بازاریابی آنلاین


بعد از به دست آوردن مشتریان، حفظ و نگهداری آن ها به وسیله برقراری رابطه ای درست، از الزامی ترین فعالیت های شما محسوب می شود که باید در برنامه ریزی های خود آن را مد نظر قرار دهید، زیرا حفظ این مشتریان بسیار راحت تر از به دست آوردن مشتریان جدید است.
در بازاریابی آنلاین ارتباط با مشتری به صورت آنلاین از اهمیت زیادی برخوردار است. شما در این نوع از انواع بازاریابی دیجیتال، به راحتی می توانید به تولید یک برند جدید پرداخته و آن را به عموم معرفی کنید، در حالی که در بازاریابی های سنتی به این مقدار دارای قدرت واختیار نبودید. انجام بازاریابی آنلاین بدون توجه به زیر شاخه های آن امری محال و نشدنی به نظر می رسد. چگونه می شود به بازاریابی دیجیتالی پرداخت امّا به سئوی سایت اهمیت نداد. توجه همزمان به تمامی ابزارهای بازاریابی آنلاین شما در مسیر رسیدن به هدف یاری می رساند.
سئو سایت در واقع راه ورود به دنیای بزرگ سایت ها در پهنای گوگل است. سایتی در این رقابت تنگاتنگ پیروز می شود که به تمام الگوریتم های گوگل چون تکرار کلمات کلیدی، لینک ها و بک لینک ها، بارگذاری مناسب و... پایبند باشد. البته این را فراموش نکنید که هدف اصلی، کاربرانی هستند که به دنبال محصول یا فعالیتی به سراغ موتورهای جستجو آمده اند؛ پس در بهینه سازی سایت و محتواهایتان، نیاز این مخاطبان را فدای تکنیک های سئو نکنید.


نحوه ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان


برای دریافت مشاوره رایگان  تا 15 اسفند فرصت دارید تا در این صفحه ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام شما و ورود اطلاعات تماس توسط شما، برای هماهنگی زمان جلسه از طرف سپناوب تماس گرفته خواهد شد و زمان حضور در جلسه اطلاع رسانی خواهد شد. 

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید سوال خود را از طریق وب سایت سپناوب و صفحه تماس ارسال نمایید.

 

کسب و کار اینترنتی - راه اندازی کسب و کار اینترنتی - افزایش فروش سایت - افزایش فروش فروشگاه اینترنتی - راهکارهای افزایش فروش - فروش و - بازاریابی اینترنتی - مشاوره بازاریابی اینترنتی - مشاوره رایگان بازاریابی - مشاوره رایگان کسب کار


موضوعات مرتبط با جلسه مشاوره


------------------------------------------------------------------------------------------------------------


چطور محصولات و خدمات خود را بیشتر بفروشیم ؟


•راه اندازی کسب و کار اینترنتی
•روش های رشد سریع وب سایت و شبکه های اجتماعی
•روش های بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات
•فاکتور های تاثیر گذار در فروش محصولات و خدمات در اینترنت


برای راه اندازی یک وب سایت باید از کجا شروع کرد ؟


چطور می تونم یک دامنه وب سایت ثبت کنم ؟

با چه ابزاری می تونم وب سایت را طراحی کنیم؟

چطور می تونم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم؟

چه محصولاتی بیشترین فروش را در اینتر نت خواهد داشت؟

چطور می توانم برای خودم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟

از کجا باید شروع کنم و یاد بگیرم؟

برگزارکنندگان

سیناوب
سیناوب
مشاوره و ارائه خدمات توسعه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی

هدف مجموعه سپناوب رشد سریع و تهیه یک نقشه راه درست برای افرادی که علاقمند ورود به کسب و کار های اینترنتی هستند می باشد. ما با ارائه مشاوره های لازم، برگزاری دوره های آموزشی و ارائه خدمات مورد نیاز می توانیم روند شروع کسب و کار شما را تسریع ببخشیم و با هدف گذاری مناسب کسب و کار شما را به نقطه دلخواه برسانیم. روش ما برای تسریع در روندها استفاده از اهرم و ابزار هایی هستند که فعالیت های لازم را خودکار سازی می کنند و این باعث می شود تا شما زمان بیشتری را به دست بیاورید و بیشتر فعالیت خود را برای توسعه کسب و کار خود قرار دهید. بزرگترین مشکل افراد این هست که زمان کافی برای مدیریت کسب و کار اینترنتی خود ندارند.

آدرس

تبریز تبریز - چهار راه قطران (کوره باشی ) - مجتمع اسبقی طبقه اول واحد 16 - سپنا وب

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

سپنا وب sepnaweb

مرکز تخصصی مشاوره و ارائه خدمات توسعه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی را از کجا شروع کنیم؟ چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کنید و به رویای کارآفرینی خود دست یابید هدفی که دنبال می کنیم هدف مجموعه سپناوب رشد سریع و تهیه

رویداد های برگزارشده۷
رویداد های فعال۲
  • شروع: چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۶:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۳۰ مهر ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است