رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین دوره آموزش کاربردی نرم افزار ArcGIS ( پروژه محور) در تاریخ جمعه ۲۲ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۳۰ آبان ساعت ۱۳:۰۰

چهارمین دوره آموزش کاربردی نرم افزار ArcGIS ( پروژه محور)

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

آموزش کاربردی نرم افزارArcGIS
.
      آموزش نرم افزار های تخصصی در کنار بهرمندی از دانش تخصصی و کسب تجربه و مهارت برای ورد به عرصه کار و اشتغال امری ضروری است. البته نه هر آموزشی بلکه آموزشی که در راستای نیاز واقعی در محیط کار باشد. لاجرم با توجه به نیاز سنجی از بازار کار نرم افزار پرکاربرد ArcGIS موفقیت و آمادگی شما برای ورد به بازار کار پس از گذراندن این دوره دو چندان خواهد بود.این دوره کاملا کاربردی بوده و تمام موارد مرتبط با کارهای GIS مربوط به یک پروژهٔ برنامه ریزی شهری و شهرسازی در مهندسین مشاور در طول دوره اجرا و آموزش داده خواهد شد. 

دو عامل تعداد بالای فارغ التحصیلان و نیاز محدود بازار کار باعث شکل گیری رقابت برای به دست آوردن اشتغال شده است، البته نباید نا امید شد چراکه دپارتمانهای تخصصی موسسه مطالعاتی آریان شار به همت دانش آموختگان دانشگاه تهران در کنار شماست تا با تحقیقات بازار در هر دپارتمان تخصص ها و نرم افزارهای لازم و ضروری هر شاخه را مشخص کرده و مهم تر از آن برای موفقیت شما در ورود به بازار کار مشخص نماید کدام بخش از این تخصص ها و نرم افزار های کاربرد بیشتری دارد و نیاز اساسی محسوب می شود.

هدف از برگذاری این دوره:

آشنایی با محیط ArcGIS و کاربردهای اساسی این نرم افزار در حوزه شهری و برنامه ریزی شهری و همچنین آشنایی با نرم افزارهای مکمل و مرتبط به GIS و آموزش کاربردی و پروژه محور GIS می باشد.

دست آورد این دوره برای شرکت کنندگان:

آشنایی با نیازهای و کاربردهای GIS در حوزه حرفه ای، فراگیری کاربردهای ویژه GIS در حوزه شهری و در نهایت انجام پروژه های مرتبط با حوزه حرفه ای.

مخاطبین دوره:

شاغلین عرصه مرتبط با مباحث شهری، دانشجویان و دانش آموختگان متقاضی ورد به بازار کار و علاقه مندان به حوزه تحلیل فضایی و مکانی.

مدرس دوره: 

عارف شاهی
 دانشجوی دکتری تخصصی جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
مدرس دوره های کاربردی ArcGIS
بیش از ۸ سال تجربه کار حرفه ای
متخصص GIS، برنامه ریزی فضایی و مکانی، توسعه شهری، شهرسازی و برنامه ریزی شهری


سرفصل های دوره؛

آشنایی کلی با مفاهیم GIS، آشنایی با کاربردهای GIS در علوم مختلف، انتقال لایه ها از محیط GIS به محیط نرم افزار های (AutoCAD, Google Earth, Excel) و بالعکس، کار با ابزارها و دستورهای کاربردی بر اساس داده‌های وکتوری و رستری، آموزش توپولوژی و ادیت عوارض وکتوری (نقطه، خط و سطح)، تحلیل مکانی و فضایی داده ها و تهیه نقشه سه بعدی و خروجی‌های استاندارد داده ها بر اساس اصول کارتوگرافی

به همراه داشتن لب تاپ برای شرکت کنندگان الزامی

سخنرانان

عارف شاهی
عارف شاهی
دانشجوی دکتری تخصصی دانشگاه تهران

دانشجوی دکتری تخصصی جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران

مدرس دوره های کاربردی GIS، بیش از 8 سال تجربه کار حرفه ای، متخصص GIS، برنامه ریزی فضایی و مکانی، توسعه شهری، شهرسازی، برنامه ریزی شهری

برگزارکنندگان

موسسه مطالعاتی آریان شار
موسسه مطالعاتی آریان شار

موسسه مطالعاتی آریان شار با همت دانش آموختگان دانشگاه تهران با ماموریت ارتقاء سطح دانش آفرینی، کارآفرینی و ثروت آفرینی جامعه دانشگاهی کشور در سه حوزه مطالعات شهری، مدرسه پژوهش، مدرسه کسب وکار خدمات ارائه میدهد.

مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه خوارزمی
مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه خوارزمی

مرکز آموزشهای آزاد و مجازی دانشگاه خوارزمی با تکیه برسابقه درخشان و قدمت دانشگاه خوارزمی، دانشگاه علوم اقتصادی سابق با قدمتی تاریخی از سال 1315 بعنوان مرکز آموزش وزارت دارایی ، بهره گیری از حضور اساتید و کادر مجرب و پویا متولی برگزاری دوره های آموزشی با سه رویکرد دوره های رسمی- دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد مجازی (الکترونیکی)، دوره های ترکیبی-دانشگاهی و همچنین دوره های آموزشی کوتاه مدت کاربردی و تخصصی ویژه نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی است.

36 ساعت در 8 جلسه (4 هفته)

پنجشنبه ها
جمعه ها
عنوانشروعپایان
روز پنجشنبه۱۳:۰۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
روز جمعه۱۱:۰۰۱۵:۳۰

آدرس

تهران تهران، تقاطع سمیه و خاقانی، ساختمان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه مطالعاتی آریان شار

موسسه مطالعاتی آریان شار با همت دانش آموختگان دانشگاه تهران با ماموریت ارتقاء سطح دانش آفرینی، کارآفرینی و ثروت آفرینی جامعه دانشگاهی کشور در سه حوزه مطالعات شهری، مدرسه پژوهش، مدرسه کسب وکار خدمات ارائه میدهد. مدرسه پژوهش :دروه‌های تربیت پژوهشگر(م

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰