رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین دوره ارائه نیازهای فناورانه شهرداری تهران با موضوع: شهرنوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده در تاریخ سه‌شنبه ۱۲ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۱۲ آذر ساعت ۰۹:۳۰

چهارمین دوره ارائه نیازهای فناورانه شهرداری تهران با موضوع: شهرنوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


مرکز تهران هوشمند با همکاری فن‌بازار ملی ایران اقدام به برگزاری رویداد (Reverse Pitch) از سلسله رویداهای ارائه نیازهای فناورانه شهرداری تهران در تاریخ 12/09/98 در محل کارخانه نوآوری آزادی می‌نماید. در این رویداد که با حضور مدیران و تصمیم‌گیرندگان شهرداری تهران و همچنین صندوق‌های سرمایه‌گذاری و استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان صورت‌ می‌گیرد مدیران و معاونت‌های مختلف شهرداری تهران به بیان نیاز‌های فناورانه و نوآورانه شهرداری تهران می‌پردازند تا شرکت‌های استارتاپی و دانش‌بنیان از نیاز‌های حوزه شهری با خبر و بتوانند بر روی موضوعات واقعی فعالیت نموده و از حمایت‌های شهرداری و صندوق‌های سرمایه‌گذاری برخوردار گردند. این رویداد با محوریت داده و در چند دسته اصلی از جمله موضوعات اجتماعی، دوربین‌های شهری، ترافیک شهری و مشکلات شهروندی ارائه می‌گردد. نکته حائز اهمیت این رویداد این است که واحدهای اعلام کننده نیاز شهرداری آمادگی در اختیار قرار دادن بازار، فضای کار و همچنین سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌ها را دارا می‌باشند و شرکت‌های استارتاپی و دانش‌بنیان می‌توانند اطمینان داشته باشند، در صورتی که راه‌حل درست و خلاقانه‌ای ارائه دهند به طور قطع می‌توانند فعالیت موثری را با حمایت شهرداری تهران داشته باشند. همچنین شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌توانند در هر موضوعی که مرتبط با شهر هوشمند می‌باشد در روز رویداد طرح‌های خود را به کارگزار برگزار کننده این رویداد شرکت تجاری‌سازان نوین ایده"بیزمارک" ارائه و در روز رویداد نیز به مذاکره با مدیران شهرداری و یا سرمایه‌گذاران بپردازند. همچنین جهت شرکت “بیزمارک” که از کارگزاران شبکه فن‌بازار ملی ایران است، وظیفه برگزاری و بهمرسانی این رویداد را دارد و می‌توانید هرگونه سوال، پیشنهاد و طرح را با شماره 76250250-021 داخلی 2373 و یا آدرس ایمیل: pr@techmart.ir در میان بگذارید.

با همکاری

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
پارک فناوری پردیس
پارک فناوری پردیس
تهران هوشمند
تهران هوشمند
تجاری‌سازان نوین ایده (بیزمارک)
تجاری‌سازان نوین ایده (بیزمارک)
اینوتکس
اینوتکس
کارخانه نوآوری آزادی
کارخانه نوآوری آزادی
همآوا
همآوا

سخنرانان

مهندس فرجود
مهندس فرجود
مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات - شهرداری تهران
دکتر صدرخانلو
دکتر صدرخانلو
رئیس شبکه فن‌بازار ملی ایران
خانم دکتر بوربور
خانم دکتر بوربور
رئیس مرکز آمار و رصدخانه شهری تهران

آدرس

تهران بزرگراه لشگری، جنب مترو بیمه، کارخانه نوآوری آزادی پلاک 31

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

تجاری سازان نوین ایده بیز مارک

کارگزار تجاری سازی محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه  تمامی استارت آپ ها و شرکت های نوپا در  صورت نیاز به جلسه با معاونت‌های مختلف شهرداری می توانند درخواست خود را ارسال نمایند. همچنین استارتاپ‌های برگزیده فرصت بازدید از مرکز آمار و رصدخانه شهرداری

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰