رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین دوره "بیزینس کوچینگ" به روش 7 خوان کارآفرینی -کارآفرینی به سبک آقای دکتر حیدرامیران در تاریخ پنج‌شنبه ۲۹ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۰۸:۰۰

چهارمین دوره "بیزینس کوچینگ" به روش 7 خوان کارآفرینی -کارآفرینی به سبک آقای دکتر حیدرامیران

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی روش بیزینس کوچینگ به روش 7 خوان کارآفرینی - طراحی شده توسط آقای دکتر حیدرامیران
 

اگر شما یک کسب و کار کوچک داشته باشید یا این که به فکر تاسیس یک کسب و کار بین المللی باشید، در هر دو حالت نباید از مزایای کوچینگ کسب و کار غافل شوید. راه اندازی یک کسب و کار اغلب به عنوان کاری فردی تلقی می گردد، با این وجود، مانند اکثر موارد زندگی، داشتن یک مربی باتجربه که بتوانید به او تکیه کنید، بسیار ضروری است. کوچینگ کسب و کار، با ارزش ترین منبع برای صاحبان کسب و کار به حساب می آید.
بیشتر صاحبان کسب و کارها به دنبال مشاوره در حوزه ای هستند که بشود با کمترین میزان تخصیص منابع، بیشترین رشد را برای شرکت خود به ارمغان بیاورند.  اما نکته مهم اینجاست که هر کسب و کار برای خود منحصر به فرد است و توصیه های عمومی به سختی می توانند در کسب و کار شما موثر واقع گردند. خوشبختانه امروزه خدمت ویژه ای به نام کوچینگ کسب وکار  برای کسب و کارها وجود دارد که صاحبان کسب و کارها می توانند به راحتی توصیه های مربوط به  کسب و کار خود را دریافت کنند و به آنها را در اجرای این توصیه ها کمک و همراهی شود.

⦁ کوچینگ چیست؟
کوچینگ یک رابطه‌ی حمایتی و دو طرفه است که در آن مربی یا کوچ به کوچی یا کوچ شونده کمک می‌کند تا با تمرکز بر هدف انتخاب شده به نتایج مورد نظر دست پیدا کند.کوچینگ علاوه بر مهارت می‌تواند یک فلسفه و نگرش در کار و زندگی باشد. افرادی که مهارت‌های کوچینگ را می‌آموزند بر بدست آوردن نتایج تمرکز می‌کنند، خوب گوش می‌کنند و بسیار زیاد پرسش می‌کنند. این افراد در محیط کار خود و یا حتی در زندگی شخصی به دیگران کمک می‌کنند تا به نتایج دلخواه‌ برسند و از این طریق اهداف کسب و کار یا اهداف مشترک زندگی شخصی محقق شود.
فرآیند کوچینگ فرآیند جالبی است به این دلیل که همزمان که فرد در نقش مربی به دیگر افراد کمک می‌کند، بر توسعه‌ی شایستگی‌های خود هم سرمایه‌گذاری کرده است. به‌همین دلیل کوچینگ نه‌تنها درباره‌ی آدم‌های دیگر است بلکه درباره‌ی خود شما و موفق شدن‌‌تان است.

کوچینگ کسب و کار چیست؟
افرادی که کار کوچینگ کسب و کار را انجام می دهند عموما افراد کارآفرین یا صاحبان باتجربه ی کسب و کارها هستند که قصد دارند تا دانش و تجربه خود را در راه رشد و توسعه ی دیگر کسب و کارها به کار ببرند. در حالی که امروزه اطلاعات و توصیه های بسیاری در فضای مجازی برای شما و کسب و کارتان وجود دارد اما باید بدانید که بیشتر آنها عمومی بوده و برای مورد خاص کسب و کار شما شاید عملی نباشد. اما با کوچینگ کسب و کار شما می توانید به صورت اختصاصی مشاوره و توصیه دریافت کنید و در نهایت از نتیجه کوچینگ کسب و کار، لذت ببرید و رشد کسب و کار خود را بیش از پیش مشاهده نمایید.

با کوچینگ کسب و کار به روش وزیر نظر آقای دکتر حیدرامیران شما می توانید به صورت اختصاصی مشاوره و توصیه دریافت کنید و در نهایت از نتیجه کوچینگ کسب و کار، لذت ببرید و رشد کسب و کار خود را بیش از پیش مشاهده نمایید.

دکتر حیدرامیران ( کارآفرین برترملی)  ، کار خود را از سال 1367 وبه عنوان مشاور وراهنمای بسیاری از شرکت های بزرگ وبین المللی آغاز نموده  وتا کنون شرکت های بسیاری را در حوزه های مختلف به موفقیت رسانده است .

ایشان به اتکای پشتوانه علمی غنی خود یعنی تالیف بیش از300 جلد کتاب درزمینه کارآفرینی وکسب وکار به عنوان اولین متخصص وکارآفرین ایرانی با طراحی مدل استاندارد تربیت کوچ کارآفرینی وکسب وکار ، مبنای تربیت وپرورش کوچ های کارآفرینی وکسب وکار را درقالب یک مدل استاندارد وکاملا بومی وایرانی پایه گذاری نموده اند که می توانید اطلاعات آنرا در لینک زیر مشاهده کنید : 
https://evnd.co/qTqEa


معرفی بیزینس کوچینگ به روش 7 خوان کارآفرینی


⦁ مقدمه
شرایط واوضاع اقتصادی جامعه وسخت ترشدن آن ، اکثر قشرها ودهک های اقتصادی را به فکر کار دوم ونیز راهکارهای افزایش درآمد برای مواجهه با مشکلات اقتصادی پیش رو واداشته است . دراین میان یکی از راه های مطرح برای همه ی افراد :
⦁ توجه آنها به ایجاد کسب وکار شخصی وکارآفرینی برای خود
⦁ یا مشارکت در طرح ها وبرنامه های فروش محصولات وخدمات
است . اما عدم آگاهی قشر وسیعی از افرادجامعه با اصول ومبانی کارآفرینی مبتنی بر مهارت های فروش وبازاریابی محصولات وخدمات و نحوه ی راه اندازی یک کسب وکار با ثبات ، آنها را دراین مسیر ناکام وناموفق گذاشته وعملا بخش عمده ای از مردم کشور را از پیگیری تلاش ها وحضور در مسیر ثروت آفرینی دلسرد نموده است .

زیرا به جرات می توان گفت که کارآفرینی ، عرصه ای جذاب ودرحین حال پر چالش برای افرادی است که خود را به وسایل وابزارهای آن مجهز نکرده اند .

دراین زمینه باید اذعان نمودکه  کارآفرینان ومشتاقان به این موضوع ، برای کسب موفقیت می بایست واجد شرایط ومشخصات زیر باشند :

1- توانمندی ها

2- امکانات

3- مهارت ها

4- مدل ها ورفتارهای کارآفرینانه

متاسفانه اغلب شاهد این موضوع هستیم که اکثرافرادی که مایل به حضور دراین عرصه هستند فاقد یک یا تعدادی از این وویژگی ها می باشند .واین عامل ، خود موجب شکست ایشان را فراهم می آورد .

به همین خاطر ، هاب کارآفرینی ایران با همکاری سازمان فروش ایرانیان وکانال کارآفرین ایرانی ، برای آشنایی عموم مردم با مراحل و نحوه ی راه اندازی کسب وکارها ، برنامه های زنجیره ای کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار را با هدایت وراهبری ونظارت آقای دکتر حیدرامیران  و باهدف کمک به اقشارجامعه برای راه اندازی کسب وکار شخصی ، معرفی فرصت های کارآفرینی وکسب وکار ونیز فروش وبازاریابی محصولات وخدمات شرکت ها وسازمان های ایرانی برگزارمی نماید .
مخاطبین این برنامه : 
⦁ صاحبان ، مدیران وکارآفرینان کسب وکارهای کوچک ومتوسط
⦁ افراد دارای سرمایه های اندک وخرد
⦁ کارمندان ،کارشناسان ومدیران بخش های دولتی وخصوصی مایل به راه اندازی کسب وکار در کنار کارفعلی
⦁ دانش آموزان ، دانشجویان وافراد تحصیلکرده ی مایل به راه اندازی کسب وکارشخصی
⦁ مشتاقان راه اندازی کسب وکارهای اینترنتی ومجازی
⦁ بازنشستگان وافراد سرپرست خانوار
⦁ طراحان اپلیکیشین های موبایل وسایت ها
سایر مخاطبین این برنامه عبارتندازافرادی دارای تمایلات زیر هستند :
تمایل به فعالیت به عنوان فروشنده کالا
تمایل به تامین کالا جهت فروش ( وبازاریابی داخلی وخارجی به خصوص در حوزه ی محصولات آرایشی)
تمایل به ارایه خدمات به عنوان کوچروراهنما
کارآفرین مایل به برخورداری از خدمات کوچینگ
درخواست تامین مالی
سرمایه گذار ریسک پذیر/سرمایه فرشته
داشتن استارت آپ وتمایل به معرفی آن
دیجیتال مارکتینگ
درخواست خدمات منابع انسانی
درخواست خدمات فن آوری اطلاعات
درخواست خدمات برای واردات از وصادرات به ترکیه
درخواست سرمایه گذاری درپروژه های فرانچایزینگ
معرفی پروژه های فرانچایزینگ
سایر موضوعات مرتبط با کارآفرینی وکسب وکار


⦁ مزایاوامتیازات این برنامه کوچینگ برای شرکت کنندگان : 
ارزش ویژه ی این برنامه برای شرکت کنندگان : دراین برنامه ، عموم شرکت کنندگان با فرصت های زیر آشنا خواهند شد :
⦁ فروش وهمکاری درفروش با سازمان فروش ایرانیان
⦁ فروش محصولات وخدمات شرکت های دیگرونیزامکان کسب درآمد پایدار دوم
⦁ ارایه خدمات کوچینگ توسط آقای دکتر حیدرامیران وکوچ های ارشد هاب کارآفرینی ایران  به  افراد مشتاق راه اندازی وتوسعه کسب وکارهاوبرند شخصی
⦁ ارایه ی خدمات به کارآفرینان ومدیران کسب وکارها
ضمنا ، هاب کارآفرینی ایران با همکاری سازمان فروش ایرانیان وکانال کارآفرین ایرانی ، ازطریق طراحی یک مدل ابتکاری ونوآورانه برای کوچینگ شما ، آمادگی دارند تا از طریق ارایه راهنمایی های لازم در مسیر کارآفرینی وکسب وکار ، امکان رشد مادی وفردی افراد مشتاق به کارآفرینی را فراهم آورده وبرای آنها برندسازی شخصی نمایند .
 فروش وهمکاری درفروش با سازمان فروش ایرانیان
افراد شرکت کننده بلافاصله هم زمان با حضور در برنامه ، با فرصت های فروش وبازاریابی محصولات وخدمات سازمان فروش ایرانیان آشنا شده وبلافاصله برای فروش محصولات ، آموزش های لازم را در مدت حضور خود فراخواهندگرفت .
 فروش محصولات وخدمات شرکت های دیگرونیزامکان کسب درآمد پایدار دوم
دراین زمینه طی اولین جلسه ، افراد شرکت کننده با فرصت های فروش وبازاریابی محصولات وخدمات تامین کنندگان حاضر در برنامه آشنا شده وبلافاصله برای فروش محصولات ایشان آموزش های لازم را در مدت حضور خود فراگرفته وبرای فروش محصولات وخدمات ، جذب تامین کنندگان حاضر خواهند شد 
هدف خاص کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به روش آقای دکتر حیدرامیران 

این برنامه ، فقط وفقط در پی کمک به شما برای راه اندازی وایجاد کسب وکار شخصی است وبه هیچ عنوان برنامه یی آموزشی ویا انگیزشی نیست .

پس اگر واقعا مایل ومصمم هستید که وارد فضای کارآفرینی وکسب وکار شوید ، ما میزبان شما در برنامه ی کوچینگ کارآفرینی با شعار

کارآفرینی در 7 خوان

خواهیم بود .

از این دیدگاه می توان گفت که کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار هاب کارآفرینی ایران ، رویدادی به غایت عمل گرا واجرایی برای کمک به کوچی ها ( افراد مایل به دریافت خدمات کوچینگ) می باشد .دراین برنامه  شما ضمن آشنایی با اهداف وسختار وچرایی  اجرای کوچینگ کارآفرینی توسط هاب کارآفرینی ایران ، با هریک از مراحل 7 گانه این برنامه ونیز کوچ های با تجربه ی هاب کارآفرینی ایران آشنا خواهید شد .

⦁ دریافت خدمات کوچینگ
خدمات کوچینگ کوچرهای ماهر هاب کارآفرینی ایران برای افراد مشتاق راه اندازی وتوسعه کسب وکارهاوبرند شخصی ، از جمله خدمات دیگری است که دراین برنامه عرضه می گردد .دراین مرحله ، افرادی که مایلند برای راه اندازی کسب وکارخوداز خدمات کوچینگ کوچرهای هاب کارآفرینی ایران بهره بگیرند ، با کوچرها آشنا شده و برای دریافت این خدمات ثبت نام می نمایند .
مراحل کوچینگ هاب کارآفرینی ایران را می توان براساس مندرجات جدول زیر ملاحظه نمود :

⦁ ارایه ی خدمات به کارآفرینان ومدیران کسب وکارها
مدیران کسب وکارها وکارآفرینان مایل به دریافت خدمات کوچینگ کارآفرینی و کسب وکار نیز می توانند دراین برنامه ، با خدمات هاب کارآفرینی ایران آشنا شده وبرای دریافت این خدمات اقدام نمایند .
⦁ نحوه ی ثبت نام وحضوردربرنامه
برای ثبت نام دراین  دوره ، از طریق زیر عمل کنید :
1-  مرحله اول - ثبت  نام رایگان برای مصاحبه توسط کوچ های ارشد هاب کارآفرینی وتعیین سطح -دراین مورد پس از ثبت نام ودرخواست شما ، ما حداکثر ظرف 72ساعت با شما تماس خواهیم گرفت. تا دریک مصاحبه حضور یافته و توافقات لازم را برای انجام مصاحبه  با شما به عمل آوریم .

2- مرحله دوم- آغاز کوچینگ توسط کوچ های ارشد هاب کارآفرینی ایران - درانی مرحله پس از انجام مصاحبه ، کوچینگ کارآفرینی وکسب وکاردرقالب 7 خوان کارآفرینی و دریک بازه ی زمانی 4 ماهه در مورد شما اعمال خواهد شد .

لطفا برای ثبت نام دراین برنامه وبرخورداری از امکانات وامتیازات ویژه آن ، پس از آشنایی با برنامه  از طریق کانال های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل نموده وثبت نام نمایید .

به امید روزی که جمله MADE IN IRAN خود گویای کیفیت محصولات وخدمات کشور عزیزمان ایران باشد .
تلفن های دبیرخانه تهران : 22059814 22041812 22016141
تلفن اخذ نمایندگی از شهرستان ها: 22034084
کانال تلگرامی :
@bizzcoaching
صفحه اینستاگرام:
@_BUSINESS_coaching
آیدی تلگرامی :
@kscgroup
نشانی سایت :
www.businesscoaching.hubkarafarini.ir


آشنایی با آقای دکتر حیدرامیران


آشنایی با خلاصه یی از سوابق کاری آقای دکتر حیدرامیران - کارآفرین برترملی

1-    موسس گروه سرمایه گذاری وکارآفرینی کارآفرین

2-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دانش بنیان

3-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دامی وپروتئینی

4-    رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان - سافا

5-    عضوء هیات مدیره شرکت دیبا پروتئین پایا

6-     عضوء هیات مدیره شرکت همکاران تجارت خاورمیانه

7-    موسس ورئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

8-    دبیراجرایی اندیشکده مدیران وکارآفرینان ایران

9-    موسس هاب کارآفرینی ایران 

10-                        دبیرعلمی رویداد استارت آپ ویکند دانشگاهی

11-                        مجری پروژه ملی تدوین دانش مدیریت ایران

12-                        سخنران برگزیده کنفرانس های بین المللی در کشورهای ترکیه ،هند ، کره جنوبی، امارات متحده عربی ، فرانسه ، آلمان ، هلند ، هند ، کانادا، مالزی ، تایلند ، ایتالیا ، چین ، سنگاپور وکانادا ،روسیه وایران

13-                        مولف برگزیده کتاب های کارآفرینی وکسب وکار

14-                        موسس سایت بیزینس مانیتور ایران

15-                        موسس ومدیرمسئول انتشارات امیران

16-موسس سایت کارآفرین کمک

17-                        مدیر اجرایی گروه میلیاردرهای ایران

18-                        دبیراندیشکده مدیران وکارآفرینان ایران

19-                        مولف برگزیده ی ملی در چهار سال متوالی از سال 1391 تا 1396

20-          مولف بیش از 300جلد کتاب در حوزه های مدیریت، کارآفرینی ، آینده پژوهی ، استراتژیک وکسب وکاروفروش وبازاریابی

21-                        دبیراجرایی جایزه مدیریت ایران

22-                                    دبیراجرایی جایزه فروشندگان برترایرانی

23-                        دبیراجرایی جایزه ساختمان های هوشمند ایران

24-                        دبیرعلمی همایش آشنایی با فرصت های جذاب کسب وکار در ایران

25-                        دبیراجرای جایزه استارت آپ های ایران

26-عضوء انجمن مدیران وکارآفرینان آلمان

27-                         عضوء انجمن مدیریت هلند
28- کوچ ارشد وراهبراستراتژیک کارآفرینان وشرکت ها 

29- طراح مدل ایرانی بیزینس کوچینگ  معروف به 7 خوان کارآفرینی 


دعوت آقای دکتر حیدرامیران از شما برای حضوردراین برنامه


کارآفرین وهم وطن عزیزم: 

حال که به نظر می رسد یکی از راه های برون رفت از مشکلات ومسایل اقتصادی روز جامعه ، توجه تام به موضوع کارآفرینی وتوسعه کسب وکارهای ایرانی است ، لذا از شما هم وطن گرامی دعوت می نمایم تا ضمن مشارکت با هاب کارآفرینی ایران ، به من وهمکارانم کمک کنید تا با همیاری یکدیگر بتوانیم به توسعه ورشد وموفقیت کسب وکارهای ایرانی کمک کرده ودراین مسیر به یاری اقتصاد ملی بشتابیم.

دست شما عزیزان را در مسیراین پروژه ی ملی می فشاریم ومنتظر حضور دلگرم کننده ی شما عاشقان کارآفرینی ، دراین برنامه ی ملی هستیم .

به امید روزی که جمله ی  MADE INI IRAN  خود گویای کیفیت محصولات وخدمات کشور عزیزمان ایران باشد .انشاءالله 

دکترحیدرامیران 

رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

آشنایی با آقای دکتر حیدرامیران

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران

1-    دکتری تولیدوعملیات- دکتری مدیریت استراتژیک – دکتری کارآفرینی

2-    موسس گروه سرمایه گذاری وکارآفرینی کارآفرین

3-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دانش بنیان

4-    کارآفرین برترملی در حوزه محصولات دامی وپروتئینی

5-    رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان – سافا

6-     دبیرعلمی رویداد استارت آپ ویکند

7-    عضوء هیات مدیره شرکت دیبا پروتئین پایا

8-    عضوء هیات مدیره شرکت همکاران تجارت خاورمیانه

9-    دبیراجرایی اندیشکده مدیران وکارآفرینان ایران

10-                        موسس هاب کارآفرینی ایران 

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره سازمان فروش ایرانیان

   دبیراجرایی جایزه فروشندگان برترایرانی

22-                        دبیراجرایی جایزه ساختمان های هوشمند ایران

23-                        دبیرعلمی همایش آشنایی با فرصت های جذاب کسب وکار در ایران

24-                        دبیراجرای جایزه استارت آپ های ایران

25-                        عضوء انجمن مدیران وکارآفرینان آلمان

26-عضوء انجمن مدیریت هلند

27- رئیش هیات مدیره هاب کارآفرینی ایران 

28- رئیس هیات مدیره شتاب دهنده کارآفرین

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس هیات مدیره گروه کارآفرین

کارآفرین باش - عاشق باش- امیدوارباش وکارآفرین بمان

زیرا

ایران ، بهشت فرصت هاست .

آقای دکتر حیدرامیران
آقای دکتر حیدرامیران
رئیس اجرایی برنامه سراسری کوچینگ کارآفرینی

کارآفرین ایرانی ، نماد عشق ووطن دوستی وعلاقه ی وافر به مام میهن ، ایران عزیز وهم وطنان ایرانی خود است .

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

شهریور تا آذر1398
عنوانشروعپایان
خوان اول - مسئله یابی : شناسایی توانمندی ها واستعدادهای کوچی (همکاری کوچ وکوچی)اول شهریور ۹۸۱۵ شهریور۹۸
خوان دوم - هدفگذاری : تشخیص فرصت وتعیین وضعیت مطلوب (همکاری کوچ وکوچی)۱۶شهریور۹۸۳۱شهریور۹۸
خوان سوم- تهیه برنامه ی عملیاتی : شناسایی وتعیین بهترین راهکارها وتعیین مسئولیت ها ووظایف(همکاری کوچ وکوچی)۱مهر۹۸۱۵مهر۹۸
خوان چهارم - اجرای برنامه عملیاتی : (نظارت کوچ واجرای کوچی)۱۶مهر۹۸۳۰مهر۹۸
خوان پنجم- ارزیابی عملکرد واندازه گیری نتایج برنامه عملیاتی : (همکاری کوچ وکوچی)۱آبان ۹۸۱۵آبان ۹۸
خوان ششم - بازنگری و تصحیح مراحل قبلی: (همکاری کوچ وکوچی)۱۶آبان ۹۸۳۰آبان ۹۸
خوان هفتم - اجرای مجدد برنامه عملیاتی: (نظارت کوچ واجرای کوچی)۱آذر۹۸۱۵آذر۹۸
بازنگری وتکمیل اقدامات وپایان دوره ۱۶آذر۹۸۳۰آذر۹۸

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

سئوالات مرتبط

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
چنانچه کارآفرین هستید ویا مایلید کسب وکاری را برای خود راه اندازی نمایید ، به این دوره نیاز دارید .
منظوراز مصاحبه چیست ؟
برای ارایه خدمات بهتر در زمینه کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به شما عزیزان ، همکاران ما ابتدا با شما یک مصاحبه حضوری و یا تلفنی انجام داده وسپس برنامه ی کوچینگ شما را تنظیم می نمایند.
مبلغ سرمایه گذاری برای کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار چقدراست ؟
سئوال بسیار عالی وهوشمندانه ای است .چون نگفتید هزینه ثبت نام - هزینه این برنامه به ازای هر نفر بین 5 تا 10 میلیون تومان است .
آیا امکان پرداخت قسطی شهریه هم وجود دارد ؟
بله - امکان پرداخت قسطی( طی حداکثر4 فقره ) وجود دارد .
منظور از کوچینگ به روش 7 خوان کارآفرینی چیست ؟
این روش برای اولین بار در سال 1394 توسط آقای دکتر حیدرامیران به عنوان یک مدل کاملا ایرانی ومطابق با شرایط وواقعیات کشور طراحی شده است که طی آن شما می توانید از طریق یک کوچ ارشد ونیز چند کوچ دیگر که توانایی ارایه خدمات متنوع مورد نیاز شما را دارند ، کسب وکارخود را راه اندازی نموده ویا توسعه بدهید .7 خوان کارآفرینی ، 7 مرحله ی کوچینگ براساس فرهنگ وواقعیات کشور عزیزمان ایران است .
آیا می توانم بلیت ها را به صورت گروهی بخرم ؟
بله برای خرید 5 بلیت بیشترمشمول 30پ% تخفیف خواهید شد .

معرفی یکی از منابع علمی بیزینس کوچینگ به روش آقای دکتر حیدرامیران


 

برنامه کوچینگ کارآفرینی وکسب وکار به روش آقای دکتر حیدرامیران ، تنها برنامه ای در ایران است که دارای دوجانبه ی شاخص ومهم است : 

1- اجراء براساس یک مدل استاندارد وصحه گذاری شده در قالب 7 مرحله یا 7 خوان 

دراین مورد به لینک زیر مراجعه کنید : 

https://evnd.co/qTqEa

2- انجام کوچینگ برمبنای یک مرجع علمی وپر فروش درایران که براساس تجربه ی 30 ساله دتر امیران و در قالب کتاب زیر منتشر شده است : 


سایر رویدادهای ما را دنبال کنید :


شما می توانید سایر رخدادهای  هاب کارآفرینی ایران  را از طریق مراجعه به لینک های زیر در سایت ایوند دنبال کنید : 

https://evnd.co/aI2ga  https://evnd.co/1Dh63

https://evnd.co/V7Ly8 
 https://evnd.co/C3rQm

https://evnd.co/0BadY 
 https://evnd.co/udFsY

https://evnd.co/tEd5G 
 https://evnd.co/UrLLz

https://evnd.co/mYoWe 
 https://evnd.co/aJUUf

https://evnd.co/lqe3t 
 https://evnd.co/DJ7FO

https://evnd.co/wRXnO 
 https://evnd.co/f9a4j

https://evnd.co/9DEzt


یک توصیه مهم به مشتاقان کارآفرینی وکسب وکار


قبل از ورود به دنیای کارآفرینی وکسب وکار ، توصیه می کنیم حتما کتاب زیررا مطالعه کنید : 


تلفن تماس برای خرید کتاب : 

00982122059814

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- ساختمان صورتی- طبقه دوم- واحد 17

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۳۱
رویداد های فعال۵۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر