رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا در تاریخ پنج‌شنبه ۲ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چهارمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا

شروع:
پنج‌شنبه ۲ شهریور ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲ شهریور ۹۶ ۱۳:۳۰
چهارمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

کافه کوچینگ چیست؟

 

کافه‌کوچینگ رویدادی است که  به صورت ماهیانه در دفتر کانون یادگیری فردا برگزار می شود.

در این رویداد سه مهارت پایه‌ی کوچینگ “شنیدن”، “پرسش” و “بازخورد” از طریق بازی آموزش داده شود. شنیدن عمیق و همدلانه، پرسیدن سوالات کلیدی و بازخورد دادن سه مهارت کارسازی است که در افزایش عمق روابط نقش کلیدی‌ای را ایفا می‌کند.


آموزش‌های کانون‌یادگیری‌فردا از طریق بازی انجام می‌شود. بازی باعث ماندگاری آموزش در فرد می‌گردد؛ به این ترتیب آموزش به مهارت تبدیل و فرد پس از کسب این آموزش، به ابزار‌های جدیدی مسلح شده‌است؛ گویی انسانی تازه با نگرشی تازه متولد شده است.

مخاطب کافه‌کوچینگ تمام اقشار جامعه می‌باشند، تمام کسانی‌که برای توسعه‌ی مهارت‌های خود و در نتیجه توسعه‌ی روابط و همچنین ارتقای سطح زندگی خود ارزش قائلند، از یک پدر که دغدغه‌ی تربیت فرزند خود را دارد، تا یک مدیر که دغدغه‌ی بازار را دارد یا عقب نماندن از رقبا دغدغه‌ی اصلی این روز‌های اوست.

کافه‌کوچینگ ساعت 9 صبح روز های پنجشنبه در دفتر کانون‌یادگیری‌فردا آغاز و تا ساعت 13 ادامه خواهد داشت. شرکت‌کنندگان پس از معرفی و بیان شرح مختصری از خود، به چهار گروه تقسیم خواهند شد و چهار کارگاه مجزا را تجربه خواهند کرد.

بازخورد شرکت‌کنندگان در کافه‌کوچینگ اول که در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد را در کانال آپارات کیف‌کو ببینید.

آدرس:تهران شهرک سئول، بزرگراه سئول، خیابان نسترن، کوچه دوم شرقی، پلاک ۲- طبقه دو