رویداد به پایان رسیده است!
چگونه از طریق ارز دیجیتال کسب درآمد داشته باشیم؟ در تاریخ پنج‌شنبه ۴ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۴ مهر ساعت ۱۴:۰۰

چگونه از طریق ارز دیجیتال کسب درآمد داشته باشیم؟

  • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

در این دوره چی یاد میگیریم؟


کار با رمز ارز ها یا Cryptocurrency ها با همه آنچه که تا قبل از ظهور این فناوری از مبادلات و معاملات میشناختیم بسیار متفاوت است. این فناوری جدید که عمری کمتر از 10 سال دارد پتانسیل درآمد زایی بسیار بالایی دارد آن هم درآمد ارزی! از آن جذاب تر اینکه می توان در منزل به انجام این نوع تجارت و کسب درآمد از آن پرداخت. اما شروع به کار بدون دریافت آموزش های لازم و بدون شناخت فناوری ممکن است مخاطرات جدی در پی داشته باشد. عدم وجود آگاهی لازم در خصوص ارز های دیجیتال نیز مانند هر فناوری دیگری می تواند بکارگیری آن را با آسیب همراه کند. لذا برای افزایش سطح دانش در این زمینه در چارچوب ذیل دوره آموزشی را برگزار خواهیم کرد.

فناوری زنجیره بلوکی به علت مزایای ویژه ای که دارد مورد استقبال گسترده فعالان حوزه های مختلف سرمایه واقع شده است. این دوره آموزشی می تواند فرصت های بی شماری را به روی دوستداران فناوری های جدید و مشتاقان بازار های سرمایه بگشاید. با توجه به شرایط اقتصادی روز، امکان کار در منزل و کسب درآمد بصورت ارزی جذابیت یادگیری کار با این فناوری را دو چندان می کند.

در این دوره ابتدابه معرفی فناوری زنجیره بلوکی می پردازیم و سپس به شرح مبانی عملکردی و اصول حفظ امنیت در نگهداری و معاملات ارز ها مطرح خواهد شد. سپس با معرفی مهمترین ارز های رمزنگاری شده، معرفی روش های نگهداری ایمن این ارز ها، اصول و نحوه انتقال آنها، روشهای انجام معاملات با استفاده از فضای دیجیتال و روشهای مختلف کاربردی برای کسب درآمد توضیح داده خواهد شد.

پس از گذراندن این دوره افراد می توانند در حوزه های ترید، استخراج، شرکت در ICO ها و شکار Airdrop ها فعالیت و کسب سود کنند.

سخنرانان

مهندس تقی زاده
مهندس تقی زاده
مشاور و مدرس دوره های ارز دیجیتال

محقق، مشاور و مدرس در حوزه فناوری های نوظهور و در حال ر شد با 9 سال سابقه در مشاوره و مدیریت پروژه های پر چالش در زمینه های مرتبط با سخت افزار و نرم افزار های چند محوری در صنایع و تجارت های کوچک و بزرگ. پایبند به قوانین و مقید به زمانبندی ها. توانمند در مدیریت منبع محور و حل چالش های سازمانی.

مشاوره سرمایه گذاری در فناوری زنجیره بلوکی

انجام مطالعات امکانسنجی برای گروه های مختلف جهت سرمایه گزاری در فعالیت های مرتبط با استخراج رمزارزها

مشاوره و ارائه خدمات ایجاد کانال های انتقال وجه بین المللی

برگزاری دوره کامل کارگاه های کاربردی فناوری بالکچین و ارز های رمزنگاری شده

برگزاری کارگاه های عملی انجام معامله توسط رمز ارز ها برگزاری دوره های آموزشی کار با ارز های رمزنگاری شده

ارائه خدمات آموزشی کار با رمزارز ها به صورت بین المللی مبتنی بر سیستم آموزش اینترنتی

سیستم های نوین تولید رمزارز های جهان روا با فناوری های کم مصرف در منابع و ارائه مشاوره راه اندازی

سوالات متداول

پیش نیاز های شرکت در این دوره چیست ؟
تنها پیشنیاز این دوره، دانش کلی و سطحی کار با کامپیوتر است.
این دوره برای چه کسانی مفید است ؟
افرادی که میخواهند درآمد ارزی واقعی و مطمئن داشته باشند افرادی که میخواهند تغییراتی در چارچوب کاری و درآمد خود ایجاد کنند افرادی که برای آینده خود و فرزندانشون نقشه های بزرگ دارند افرادی که می خواهند از زمان مرده خود در منزل استفاده بهینه کنند افرادی که فکر می کنند کسب ثروت شانسی است.
با وجود تعداد بسیار زیادی از سایت های اطلاع رسانی و آموزشی، چرا بهتر است در دوره حضوری شرکت کنم؟
برای کسانی که آشنایی زیادی با این زمینه ندارند پیدا کردن مسیر یاد گیری بسیار مشکل است. شاید در سایت های مختلف مطالب آموزشی متعددی مشاهده کنید. اما به هم پیوستگی و مختصر و مفید بودن مطالب به دور از جو زدگی ها به شما کمک خواهد کرد نتیجه مطلوب تری بگیرید
با توجه به شرایط فعلی اعمال تحریم ها ورود به این بازار خطری ندارد ؟
ماهیت فناوری زنجیره بلوکی ما اثر تحریم ها را بسیار کاهش خواهد داد. در ضمن با روش هایی که در این کلاس می آموزید همیشه از خطرات دور خواهید بود.
اگر بعد از شرکت در دوره سوال یا ابهامی داشته باشم چطور می تونم برطرف کنم؟
اگر سوال شما در زمینه های مرتبط به مباحث دوره باشد میتوانید از سیستم پشتیبان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. برای موارد غیر مرتبط با موضوع کلاس پس از طرح سوال یا مشکل نحوه پاسخگویی با شما مطرح می گردد.

آدرس

تهران کریمخان زند خیابان خردمند جنوبی پلاک 32 واحد 64

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزشی ویرا

موسسه آموزشی ویرا

رویداد های برگزارشده۱۵
رویداد های فعال۰