رویداد به پایان رسیده است!
چگونه از کانال تلگرام کسب درآمد کنیم؟ در تاریخجمعه ۱۲ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چگونه از کانال تلگرام کسب درآمد کنیم؟

شروع:
جمعه ۱۲ آبان ۹۶ ۱۹:۰۰
پایان:
جمعه ۱۲ آبان ۹۶ ۲۰:۰۰
چگونه از کانال تلگرام کسب درآمد کنیم؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

[این رویداد به صورت غیر حضوری برگزار می شود]

 

هر آنچه در این وبینار یاد میگیریم:

چگونه کانال بسازیم؟

چگونه کانال تلگرام را به درستی مدیریت کنیم؟

چگونه در کانال تلگرام مطالب و محتوای جذاب قرار دهیم؟

چگونه بنر های تبلیغاتی جذاب بسازیم؟

چگونه از کانال تلگرام کسب درآمد کنیم؟

چه روش هایی برای کسب درآمد از کانال تلگرام وجود دارد؟

چگونه در کمترین زمان به درآمد میلیونی برسیم؟

چگونه اعضای کانال تلگرام را افزایش دهیم؟

و نکات مهم دیگر...

 

در آخر وبینار یک پیشنهاد ویژه و رد نشدنی برای شما داریم که می توانید با کمک آن یک کانال تلگرام چند صد هزار نفره داشته باشید.


>> ظرفیت این وبینار بسیار محدود است. <<


نکته مهم ××× نکته مهم

گاهی مواقع ممکن است ایمیل های ارسالی ما در داخلی اینباکس شما نباشد. در این صورت لطفا Spam Box خود را چک کنید.

سوالات متداول

وبینار چیست؟
واژه وبینار ترکیب دو واژه وب و سمینار است. وبینار، سمینار یا کارگاهی است که از طریق اینترنت و به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت غیر حضوری در آن شرکت کنند. فقط باید هر یک از شرکت‌کنندگان پشت کامپیوتر خود نشسته و از طریق اینترنت با مدرس در ارتباط باشند. با شرکت در وبینار می‌توانید در منزل خود بنشینید و در دوره ها و رویدادهای مختلف به صورت زنده شرکت کنید. مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید کافی است به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید. بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت کافی نمی توانند به صورت حضوری در دوره های آموزشی، سمینارها و کارگاه ها شرکت کنند و از مطالب و یا موارد مورد بحث بی‌بهره می‌مانند، اما امروزه با ابزارهایی مانند وبینار این امکان به راحتی برای همه فراهم شده است. استفاده از وبینار به دو صورت آنلاین و آفلاین امکان‌پذیر است. در حالت آنلاین، مدرس در همان لحظه به صورت زنده در حال ارائه مطالب است و اگر سوالی داشته باشید می‌توانید در آخر جلسه مطرح کنید. در حالت آفلاین شما فیلم ضبط شده وبیناری که قبلا برگزار شده را تماشا می‌کنید.
چگونه می‌توان در وبینار شرکت کرد؟
برای شرکت در وبینار باید ثبت نام و بلیت خریداری کنید. یک روز قبل از شروع وبینار به ثبت‌نام کنندگان لینک اینترنتی خاصی داده می‌شود و در زمان شروع وبینار آن‌ها می‌توانند به لینک ارسال شده مراجعه کنند و نام کاربری و رمزعبوری که به آن‌ها داده شده است را وارد کنند و بصورت زنده صدای مدرس را بشنوند و همچنین فایل پاورپوینت، تصاویر یا ویدیوهای روی صفحه مانیتور را مشاهده کنند.
برای شرکت در وبینار به چه تجهیزاتی نیاز است؟
برای شرکت در وبینار شما به یک کامپیوتر، هدفون و اینترنت پرسرعت نیاز دارید. سرعت اینترنت باید حداقل ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه باشد.
اگر زمان برگزاری وبینار نتوانستم حاضر شوم چه اتفاقی می‌افتد؟
اگر نتوانستید به صورت آنلاین در وبینار شرکت کنید، فیلم وبینار در اختیار شما قرار می‌گیرد و بعد می‌توانید فیلم را دانلود و نگاه کنید. معمولا فیلم وبینار یک روز بعد از برگزاری وبینار در اختیارتان قرار می گیرد. لینک دانلود از طریق ایمیل برایتان ارسال می‌شود. پس در وارد کردن ایمیل خود در زمان ثبت نام دقت کنید.
رویداد آنلاین است