چگونه اینفلوئنسر شوید؟

شروع رویداد
شنبه ۹ تیر ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷ ۲۰:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
چگونه اینفلوئنسر شوید؟
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۴۰۶۵۱۹۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

در دنیای امروز کسب و کارهای نوین دیجیتالی به وجود آمده اند

در میان این کسب   و کارها فعالیت جدیدی به چشم می‌خورد که بسیار متفاوت از دیگر کارها می باشد فعالیتی که با صرف کمترین زمان در روز یکی از انواع پول ساز ترین شغل های روز دنیا می باشد.

 

توضیحات تکمیلی

 

اینفلوئنسر یا همان تاثیرگذاران شبکه‌های اجتماعی افرادی هستند که از تعداد بالایی مخاطب برخوردارند که آنها را برای تولید محتوا های شان دنبال می‌کنند.

برخی از این افراد در حوزه های فشن و سبک زندگی تولید محتوا می‌کند برخی دیگر در حوزه‌های سرگرمی و محتواهای خنده دار به فعالیت می‌پردازند و گروهی دیگر در حوزه‌های تخصصی همانند عکاسی ، انواع هنرهای دستی و حتی رشته های مدیریت و... به تولید می‌پردازند.

در گذشته مجلات متعددی وجود داشته اند که برندها و بنگاه‌های اقتصادی به تبلیغات در آنها به صورت هدفمند می پرداختند اما با موج جدید شبکه های اجتماعی و حضور افراد تأثیرگذار یا همان اینفلوئنسرها باعث شده است که برندها بشدت جذب این حوزه از تبلیغات شوند و از نتایج فوق العاده ی همکاری با اینفلوئنسرها بهره‌مند گردند. این روش تبلیغاتی را به هر روش دیگری ترجیح دهند.

حالا نوبت شماست که با تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر تأثیرگذار بتوانید درآمد بالایی را نصیب خودتان کنید

ولی قبل از اینکه شما به یک اینفلوئنسر تبدیل شوید بایستی راه و روش ورود به این بازار را دریابید و مطلع شوید چگونه میتوانید مخاطبین خود را به بهترین شکل ممکن افزایش دهید مخاطبینی که بیشترین نرخ مشارکت با شما را دارند و بر روی پستهای شما لایک و کامنت می‌گذارند، اینها مخاطبینی هستند که گنج شما در آینده خواهند بود.

کارگاه چگونه اینفلوئنسر شوید اولین کارگاهی هست که در ایران برای آموزش تکنیکهای اینفلوئنسری طراحی و تدوین گردیده است.

گذراندن این کارگاه  مسیر جدیدی از کسب و کار را جلوی چشم شما باز خواهد نمود.

این کارگاه توسط مهندس توانا عسگری از کارشناسان بنام دیجیتال مارکتینگ و اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران طراحی و تدوین شده است.

شما پس از گذراندن کامل این دوره مدرک ارزشمند آکسفورد را نیز به دست خواهید آورد.

آدرس:تهران آفریقا - نرسیده به میدان آرژانتین - جنب بانک سپه - پلاک12