رویداد به پایان رسیده است!
چگونه به انگلیسی صحبت کنیم؟ در تاریخ پنج‌شنبه ۱۲ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۲:۰۰

چگونه به انگلیسی صحبت کنیم؟

  • ۲۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


 

در این رویداد چه می گذرد؟

1. شرکت کنندگان در رویداد، توسط اساتید مکالمه تعیین سطح می شوند و سطح واقعی ایشان و میزان توانایی شرکت کنندگان در مکالمه زبان انگلیسی مشخص می شود و می توانند دید بهتری نسبت به خود پیدا کنند. تعداد شرکت کنندگان در هر رویداد، حداکثر 5 نفر است، زیرا این رویداد به صورت تخصصی و برای تحلیل بهتر مهارت های فردی شما در زبان انگلیسی برگزار می شود.

2. می آموزیم چگونه می توان در مدت زمان کم، زبان انگلیسی را آموخت و چه روشها و دوره هایی برای شما مناسب است و چه هزینه ای باید برای این روش ها و دوره ها بپردازید.

3. می آموزیم زبان انگلیسی چیست و از چه بخش هایی تشکیل شده است و هر بخش چه اهمیتی دارد و برای یادگیری این زبان، از کجا باید شروع کنیم تا بتوانیم بدون غلط و روان به این زبان صحبت کنیم.

4. با شرکت در این جلسات، پس از سه ماه، می توانید به زبان انگلیسی صحبت کنید. با شرکت در اولین جلسه، کیفیت بالای علمی - آموزشی این دوره را حس خواهید کرد و انگیزه شما برای یادگیری زبان انگلیسی افزایش خواهد یافت. روشی که در این دوره استفاده می شود مبتنی بر روشهای استاندارد بین المللی آموزش مکالمه است.

5. یکی از مهمترین مزایای این دوره آموزشی که به صورت جلسات سمیناری برگزار می شود این است که شما در هر زمان که می توانید به صورت جلسه ای ثبت نام می کنید و دیگر نیازی به ثبت نام ترمیک و پرداخت تمام هزینه دوره نیست. شما نیاز دارید که سه ماه در این جلسات حضور یابید. تعیین روز برای شرکت در جلسات در اختیار شماست و با شرکت در هر جلسه، دوره آموزشی خود را پیگیری می کنید. این انعطاف پذیری برای شرکت در کلاسها، این امکان را برای افراد پرمشغله به وجود می آورد که در روزهایی که امکان دارند، در کلاس شرکت کنند و به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. افراد پرمشغله معمولا پس از ثبت نام در دوره های ترمیک، تعداد غیبت های زیادی خواهند داشت و این امر باعث ناامیدی ایشان و کاهش کیفیت آموزشی خواهد شد. ثبت نام جلسه ای از یک سوی، این امکان را ایجاد می کند که بتوانید کیفیت و سبک کلاس را بسنجید و از دیگر سوی فرصت انتخاب زمان برگزاری کلاسها را به شما اهدا می کند.

 

   آموزش مکالمه زبان انگلیسی در ۳ ماه
  شما می توانید از سطح مقدماتی زبان انگلیسی، در سه ماه یاد بگیرید چگونه به زبان انگلیسی صحبت کنید. با بهره گیری از جدیدترین و موثرترین روش های آموزش مکالمه زبان انگلیسی و آموزگاران باتجربه، در کوتاهترین زمان ممکن، به زبان انگلیسی صحبت کنید. این دوره آموزشی سه ماهه، به شما کمک می کند توانایی مکالمه به زبان انگلیسی را به دست آورید و در تصمیم گیری برای آینده، قدرتمندتر عمل کنید. ما در این راه همراه شما هستیم.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی
برای اینکه بیاموزیم چگونه به زبان انگلیسی سخن بگوییم، باید واژگان و اصطلاحات بسیاری را یاد بگیریم. بطورکلی دو راه برای یادگیری این واژگان وجود دارد. اول اینکه با سفر به یک کشور انگلیسی زبان و در محیط، مکالمه را بیاموزیم که این تجربه را بسیاری پس از سفر به این کشورها داشته اند. راه دیگر، آموختن واژگان، اصطلاحات و عبارات و تمرین عملی در یک کلاس با حضور آموزکار باتجربه است. در این کلاس، زبان آموزان باید با روش های گوناگون به تمرین مکالمه بپردازند. مطالعه کتابهای مکالمه آنچنان که زبان آموزان توقع دارند، کمکی به افزایش سطح مکالمه ایشان نمی کند. هر چه بیشتر به انگلیسی صحبت کنید، بیشتر و بهتر این زبان را می آموزید. اینکه بخواهیم به فارسی زبان انگلیسی و قوانین آن را بیاموزیم، آنچه در پایان رخ می دهد این است که فارسی را بهتر صحبت می کنیم. در دوره های مکالمه ای که ما برگزار می کنیم، به شما کمک می کنیم، با روش های نوین و موثر، مکالمه را یادبگیرید و خیلی زود حس خواهید کرد که صحبت کردن به زبان انگلیسی و یادگیری این مهارت، آنچنان که فکر می­کردید سخت و دشوار نیست و حتما از فرآیند یادگیری خود لذت خواهید برد. عزیزانی که در این سالها با ما همراه بوده اند این شیرینی را چشیده اند و عزیزانشان را به این دوره ها دعوت کرده اند. امیدواریم بتوانید در این دوره ها شرکت کنید و بتوانیم در یادگیری این مهارت با شما همراه و همدل باشیم.

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه آموزشی فرزانگان

آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای اینکه بیاموزیم چگونه به زبان انگلیسی سخن بگوییم، باید واژگان و اصطلاحات بسیاری را یاد بگیریم. بطورکلی دو راه برای یادگیری این واژگان وجود دارد. اول اینکه با سفر به یک کشور انگلیسی زبان و در محیط، مکالمه را بیاموزیم که

رویداد های برگزارشده۲۳۴
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۲:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۲ مهر ساعت ۱۳:۰۰

آدرس: تهران تهران، رسالت، هنگام، شميران نو، چهارم شرقي، پلاک 70