رویداد به پایان رسیده است!
چگونه به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم؟ در تاریخجمعه ۲۴ شهریوربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چگونه به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم؟

شروع:
جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۲۴ شهریور ۹۶ ۱۳:۰۰
چگونه به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

آشنایی با کارگاه

آیا شما سوپراستار شغل تان هستید؟ ستاره ی محل کارتان شده اید؟ در زمینه ی کاری تان الماس شده اید؟ Top شده اید؟ آرزوی دیگران برای حضور در تیم شان شده اید؟ رویایشان شده اید؟

ستاره شدن آسان نیست، سوپراستار شدن کاری سخت تر است. باید جدای از تسلط بر دانش مربوطه، توانایی ها، مهارت ها، تاکتیک ها و تکنیک های آن را به خوبی بشناسیم. راه های ارائه ی بهترین عملکرد حرفه ای مان را کشف کنیم و امضای خودمان را در کارمان بسازیم. 

چگونه به سوپراستار شغل مان تبدیل شویم؟ سوپراستارها ستاره ای نیستند که چشمک زنند و از خاطرات محو شوند؛ آن ها ستارگانی می مانند پایدار، که می درخشند و هر روز نسخه ی قوی تری از خودشان بروز می دهند. این تداوم یک سوپراستار است که او را سرآمد شغل ش می کند و آرزوی دیگران برای حضور در تیم شان. سوپراستارها خودشان بیش از هر فرد دیگری می دانند چقدر زیاد باید مراقب پروفایل حرفه ای خودشان باشند. آن ها بهتر از هر کسی می دانند -- و متواضعانه می دانند -- چه سرمایه ای هستند و چه اعتباری دارند. ستاره شدن آسان نیست، سوپراستار شدن کاری سخت تر است.

در گام سوم از باکس تابستان رویدادهای OrangeInk و در شانزدهمین رویداد آموزشی OrangeInk بر روی راه های ستاره شدن و سوپراستار شدن در شغل تان تمرکز می کنیم، آن ها را خوب گسترش می دهیم و برای تبدیل شما به سرمایه ی انسانی در محل کارتان ۲۱ تکنیک، تاکتیک، مهارت و توانایی ویژه را به شما ارائه می دهیم.

باکس تابستان آرنجینک

 

مسیر مسیرِ توسعه و رشد است. ارتقای شخصی. ارتقای کلاس حرفه ای. چهاردهمین، پانزدهمین و شانزدهمین رویدادهای آموزشی OrangeInk با هم مجموعه ای می سازند به نام باکس تابستان که همان #مدرسه_تابستانی آرنجینک است. رویداد چهاردهم تمام شده، اما کارگاه آموزشی آنلاین دو روزه ی مردادماه و کارگاه جذاب شهریورماه هنوز فرا نرسیده اند و کلی اتفاقات هیجان انگیز آموزشی در راه است.

 

برای توسعه ی فردی و ارتقای کلاس شغلی تان باکس تابستان گزینه ای ایده آل است. کافی ست تصمیم بگیرید در هر دو رویداد مرداد و شهریور -- مجموعا 12 ساعت آموزشی -- شرکت کنید و از تخفیف ویژه ی این ثبت نام نیز بهره مند شوید.

 

190000 تومان

175000 تومان

مدرس کارگاه ها

احسان گرجی

متخصص آموزش مدرن و مروج آموزه های سرمایه های انسانی

 

احسان گرجی از سال 1385 به آموزش زبان انگلیسی مشغول است و از سال 1389 در زمینه ی مدیریت و پرورش منابع انسانی (HR) فعالیت دارد. او هم-بنیان گذار OrangeInk است و از پیشگامان تعریف مدیریت سرمایه های انسانی (HP) در کشور است.

برگزارکننده

نهاد آموزشی و مشاور OrangeInk

نهاد آموزشی و مشاور OrangeInk

www.orangeink.ir

درباره ی آرنجینک

OrangeInk یک نهاد آموزشی و مشاور در زمینه های مدیریت شخصی و سازمانی، رهبریت شخصی و سازمانی، تیم وُرک، گسترش خلاقیت و مدیریت سرمایه های انسانی (HPM) است. فعالیت های OrangeInk موارد زیر را شامل می شود:

  1. آموزش حضوری و آنلاین در زمینه های فوق با عنوان رویدادهای عمومی
  2. مشاوره ی حضوری و آنلاین در زمینه های بالا
  3. تولید محتوای درجه یک در زمینه های ذکر شده در بالا
  4. آموزش حضوری و آنلاین اقماری در زمینه های فوق با عنوان رویدادهای درون سازمانی


www.orangeink.ir

تماس با ما

 

لینکداین | اینستاگرام | تلگرام | آپارات

حامی رویداد

آدرس:تهران خیابان ولیعصر، امیریه، پایین تر از پل امیربهادر، کوچه میرکمالی، پلاک 18، واحد 4