رویداد به پایان رسیده است!
چگونه در آیلتس نمره 7 به بالا بگیریم؟ در تاریخ جمعه ۲۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۲۸ آذر ساعت ۱۰:۰۰

چگونه در آیلتس نمره 7 به بالا بگیریم؟

  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آشنایی با آزمون آیلتس


 

آزمون آیلتس یکی از معتبرترین آزمون ها برای سنجش دانش زبان انگلیسی در دنیا است، این آزمون توسط دو موسسه بریتیش کانسیل بریتانیا (British Council) و آی دی پی (IDP) استرالیا برگزار می شود.

در آزمون آیلتس، چهار مهارت رایتینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ داوطلب مورد ارزیابی قرار می گیرد و برای هر مهارت نمره ای از 1 تا 9 داده می شود.

 

آزمون آیلتس، دو ماژول آکادمیک و جنرال دارد و هر فرد بسته به هدف مهاجرتی که دارد، در یکی از این آزمون ها شرکت می کند. آزمون آیلتس آکادمیک برای افرادی مناسب است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند و آزمون جنرال برای افرادی است که می خواهند از طریق برنامه کاری مهاجرت کنند، به طور مثال اگر بخواهید از طریق برنامه اکسپرس اینتری به کانادا مهاجرت کنید، باید مدرک زبان آیلتس جنرال یا سلپیپ داشته باشید.

 

 

آزمون آیلتس به صورت کاغذی و کامپیوتری برگزار می شود. تفاوت این دو آزمون در بخش های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ است. بخش اسپیکینگ در هر دو آزمون یکسان و به صورت فردی برگزار می شود و ممتحن آزمون از شما سوال پرسیده و به شما نمره داده می شود.

تفاوت دیگر این دو آزمون در مدت زمانی است که نتیجه آزمون را دریافت می کنید؛ در آزمون کاغذی 13 روز بعد از امتحان، نتایج به دست شما می رسد ولی در آزمون کامپیوتری بین 5 تا 7 روز بعد از آزمون می توانید از نتیجه آن مطلع بشوید.

 

 

هر چندباری که بخواهید می توانید در آزمون شرکت کنید و برای هربار شرکت در آزمون باید هزینه ثبت نام که برابر با 225 دلار آمریکا است را بپردازید.در حال حاضر هزینه ثبت نام در مراکز آزمون ایران 4,609,600 تومان است و لازم است بدانید که مدرک آیلتس دو سال اعتبار دارد!

با توجه به هزینه بالای آزمون آیلتس، موفقیت در این آزمون برای متقاضیان اهمیت فراوانی دارد. لذا دانستن نکاتی که به کسب نمره 7 به بالا منجر شود برای داوطلبان از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این وبینار با همراهی استاد محسن خاکی، به بررسی، تحلیل و ارائه روش های کسب موفقیت در آزمون آیلتس پرداخته و به کلیه سوالات شما در مورد آزمون آیلتس، مهارت ها و منابع مفید برای کسب بهترین نتیجه پاسخ خواهیم داد.

 

 

مدرس

محسن خاکی
محسن خاکی
کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و مدرس حرفه‌ای دوره‌های آیلتس و کارگاه‌های تخصصی

محسن خاکی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و مدرس حرفه‌ای دوره‌های آیلتس و کارگاه‌های تخصصی each skill شامل Speaking, Writing, Listening, Reading در بالاترین سطح است.

ایشان بیش از ۱۹ سال سابقه‌ی تدریس حرفه‌ای را در سطوح آزمون‌های بین‌المللی شامل IELTS ,TOEFL,GRE و دوره‌های Business English در موسسات، دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف در کارنامه‌ی خود دارد.

بخشی از فعالیت‌های ایشان در طول این ۱۹ سال:

موسسه شکوه (مدرس دوره ی IELTS,TOEFL,GRE)

موسسه آموزش عالی آزاد هرمزان (مدیر آموزش و مدرس دوره‌های IELTS , TOEFL)

موسسه ایران کانادا (مدیر آموزش و مدرس دوره‌های IELTS , TOEFL)

IELTS Coach و مدرس Workshopهای تخصصی در هر چهار skill

و نیز سوابق همکاری با:

شرکت همراه اول (تدریس IELTS و Business English) در سطح مدیرعامل و هیأت مدیره

دانشگاه علوم پزشکی تهران (تدریس IELTS) در سطح اساتید هیأت علمی دانشگاه

سازمان بیمه خدمات درمانی (تدریس Business English) در سطح مدیرعامل و هیأت مدیره

شرکت بورس تهران (تدریس Business English) در سطح کارشناسان ارشد

و برگزاری دوره‌های آموزشی برای:

شرکت نفت فلات قاره ایران (در سطح دفترمدیرعامل)

مجتمع گازی پارس جنوبی (عسلویه)

مرکز آموزش مدیریت دولتی (سازمان مدیریت و برنامه ریزی- معاونت ریاست جمهوری)

شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی نفت ایران

مرکز مطالعات انرژی وزارت نفت

و...

برگزارکنندگان

مکتب‌خونه
مکتب‌خونه

مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي‌زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال، مکان، موقعیت یا امکانات مالی فرد، وی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

زمان‌بندی

زمان
عنوانشروعپایان
28 آذر ماه۱۰ تا ۱۲

برگزار‌کننده

آواتار

مکتب‌خونه

مکتب‌خونه، مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر