رویداد به پایان رسیده است!
چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس بیاموزیم؟ در تاریخپنج‌شنبه ۱۸ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس بیاموزیم؟

شروع:
پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۹۸ ۱۷:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۸ مهر ۹۸ ۱۸:۰۰
چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس بیاموزیم؟
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

در این جلسه به شما یاد می دهیم چگونه بدون کلاس و تنها با صرف کمی وقت، خودتان بتوانید زبان انگلیسی را بیاموزید و پس از مدتی به انگلیسی صحبت کنید. در این جلسه، شما با آشنایی با ساختار زبان انگلیسی و مهمترین نکاتی که باید بدانید، خودتان بدون هیچ هزینه ای و تنها با صرف کمی وقت، می توانید زبان انگلیسی را فرابگیرید. این جلسه به همه عزیزانی که زمان برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی را ندارند پیشنهاد می شود.

اگر زمان شرکت در کلاسهای مکالمه زبان انگلیسی را ندارید و قصد دارید خودتان زبان انگلیسی را بیاموزید، حتما در سمینار "چگونه زبان انگلیسی را بدون کلاس بیاموزیم؟" شرکت کنید.

در این جلسه یک ساعته، می آموزید که با رعایت چه اصولی می توانید خودتان زبان انگلیسی را یاد بگیرید. اگر قصد دارید خودتان زبان انگلیسی را تمرین کنید، قطعا ندانستن این اصول برای شما موانع بزرگی را ایجاد خواهند کرد و نتیجه کار شما رضایت بخش نخواهد بود.

در این جلسه، با یادگیری اصول مهم ساختار زبان انگلیسی، دید دیگری نسبت به زبان انگلیسی و یادگیری آن پیدا خواهید کرد. در این جلسه، خواهید فهمید که آیا فیلم دیدن به زبان انگلیسی کمکی به یادگیری می کند و اگر کمک می کند چگونه باید فیلم ببینیم تا به یادگیری ما کمک کند؟ تاثیر موسیقی در یادگیری چگونه است؟ چه منابعی را برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز داریم؟ واژگان، عبارات و اصطلاحات زبان انگلیسی چه ویژگی هایی دارند و آیا ندانستن این ویژگی ها مانعی برای یادگیری ایجاد می کنند؟ برای تمرین زبان انگلیسی بدون کلاس، از چه روش هایی باید استفاده کنیم؟ در این جلسه پاسخ تمام این سوالات را خواهید یافت.

آدرس:تهران میدان رسالت، خیابان هنگام، شمیران نو، کوچه چهارم شرقی، پلاک 70