رویداد به پایان رسیده است!
چگونه یک برنامه نویس شویم؟ در تاریخ یکشنبه ۲۷ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۲۷ مرداد ساعت ۱۹:۰۰

چگونه یک برنامه نویس شویم؟

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


برای اینکه یک نوآموز و یا متخصص مسیر پیشرفت کاری و زندگی را سریعتر و آسان تر طی کند نیاز به تجربیاتی دارد که لازم نیست همه آنها را خودش تجربه کند، میتواند از افرادی که قبلا این راه را رفته اند بدست بیاورد و یا به عبارتی از تجربه افراد متخصص و با تجربه استفاده نماید. شروع هوشمندانه یک برنامه انتقال تجربه است که از افراد با تجربه دعوت می شود تا مسیر تبدیل شدن به یک مدیر و متخصص در فیلد تخصصی شان را برای شرکت کنندگان ترسیم کنند.

شروع هوشمندانه به دنیای برنامه نویسی
اگر از آن دسته افرادى هستيد كه به دنبال آينده و شغلی پر از انرژى و خلاقيت هستند و اگر شديداً از انجام كارهاى روتين تنفر داريد! و اگر دوست داريد شغلی را انتخاب کنید كه بدون شک در سال هاى آينده بازار پررونقى داشته باشد، حتماً به برنامه نويسى به عنوان يک شانس مهم توجه داشته باشيد.
یکی از موقعیت های شغلی پر درآمد، خوش آتیه و البته بسیار پر طرفدار در میان فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات و البته سایر رشته ها، برنامه نویسی می باشد.
در حال حاضر بازار کار این رشته با توجه به نیاز روز افزون شرکت ها و استارتاپ ها، از ظرفیت بالایی برخوردار است. به خصوص که بررسی ها نشان می دهند با افزایش نفوذ مهندسی نرم افزار در حوزه های مختلف کسب و کار، سرعت افزایش ظرفیت شغلی برنامه نویسی در حال پیشه گرفتن از توان تامین نیروی کارآزموده توسط دانشگاه ها و موسسات فنی خصوصی است. علاوه بر تعدد موقعیت های شغلی، برنامه نویسی یکی از مشاغل پردرآمد دنیا نیز می باشد و جزء گزینه های موفق برای سرمایه گذاری شغلی و همچنین مهاجرت محصوب می شود. ده ها موضوع دیگر را نیز می توان به این بخش افزود و در خصوص اهمیت و ضرورت یادگیری برنامه نویسی صحبت کرد.
اما یکی از مشکلاتی که بسیاری از علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی با آن مواجه هستند، عدم اطلاع از یک نقشه‌ی راه درست است. وجود یک نقشه‌ی راه خوب باعث می‌شود که شما تا حد زیادی در وقت و انرژی‌تان صرفه‌جویی و مراحل یادگیری را بهتر و سریع‌تر طی کنید.

در دوره چگونه یک برنامه نویس شویم؟ ابتدا در مورد برنامه نویس و توانایی لازم برای برنامه نویس شدن صحبت خواهیم کرد، با انواع راه حل ها و زبان های برنامه نویسی آشنا خواهیم شد. سپس مراحل و روش های یادگیری برنامه نویسی را بررسی خواهیم کرد و در پایان در مورد بازار کار برنامه نویسی و انواع روش های فعالیت به عنوان برنامه نویس را بررسی خواهیم کرد.

میزان درآمد یک برنامه‌نویس؟
برای برنامه‌نویس شدن حتما باید رشته‌ی دانشگاهی‌ام کامپیوتر باشد؟
از کجا باید شروع کنیم؟ چطور آموزش ببینیم؟
بهترین زبان برنامه‌نویسی چیست؟
چقدر طول می‌کشد تا یک برنامه‌نویس حرفه ای شویم؟
میزان درآمد یک برنامه‌نویس چقدر است؟
تا چندسالگی می‌توانم برنامه‌نویسی کنم؟
برای برنامه‌نویس شدن حتما باید رشته‌ی دانشگاهی‌ام کامپیوتر باشد؟
برای برنامه نویس شدن باید ریاضی مون قوی باشه؟
بازار کار کدام زبان برنامه نویسی بهتر است؟
چقدر برای یادگیری زبان برنامه نویسی باید زمان گذاشت؟
از کجا باید شروع کنیم و چطور باید برنامه نویسی رو یاد بگیریم ؟

سخنرانان

فرنام جمشیدیان
فرنام جمشیدیان
برنامه نویس ارشد بک اند علی بابا و جاباما

آدرس

تهران تهران میدان ونک، بزرگراه حقانی، بین گاندی و جهان کودک، پلاک ۴۰، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌ طباطبایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کوشش

کوشش تنها یک آکادمی در زمینه کسب و کارهای نوپا و مهارت های دیجیتالی نیست، بلکه یک پلت فرم انتقال تجربه است و با فراهم کردن محتوای کاربردی و برگزاری رویدادهای آموزشی مناسب برای انسانهای با انگیزه، تلاش می کند تا جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۰