رویداد به پایان رسیده است!
چگونه یک توسعه دهنده کسب وکار Business Developer شویم؟ در تاریخ دوشنبه ۲۷ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
دوشنبه ۲۷ آبان ساعت ۱۹:۰۰

چگونه یک توسعه دهنده کسب وکار Business Developer شویم؟

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


برای اینکه یک نوآموز و یا متخصص مسیر پیشرفت کاری و زندگی را سریعتر و آسان تر طی کند نیاز به تجربیاتی دارد که لازم نیست همه آنها را خودش تجربه کند، میتواند از افرادی که قبلا این راه را رفته اند بدست بیاورد و یا به عبارتی از تجربه افراد متخصص و با تجربه استفاده نماید. شروع هوشمندانه یک برنامه انتقال تجربه است که از افراد با تجربه دعوت می شود تا مسیر تبدیل شدن به یک مدیر و متخصص در فیلد تخصصی شان را برای شرکت کنندگان ترسیم کنند.

ورود هوشمندانه به دنیای توسعه کسب و کار 

دوستانی که به استارتاپ و کسب و کارهای اینترنتی علاقمند هستند و روند چند سال اخیر را مشاهده کرده‌اند احتمالا متوجه شده‌اند که با توسعه فضای استارتاپی و کسب‌وکارهای اینترنتی، شغلهای جدیدی هم جای خود را در این فضا باز کرده‌اند.

با پیدایش شغلهای جدید، با تعیین یک چارچوب و تعیین وظایف آن شغل می‌توان یک نقشه کلی از آن بدست آورد و براساس آن آموزش و یادگیری‌های لازم انجام شود. بیزینس دولوپر و یا مسئول توسعه کسب و کار در کشور ما هنوز خیلی جوان است و افراد خبره در این زمینه هم به شدت کم هستند. بسیاری از شرکت‌هایی که به دنبال کارشناس توسعه کسب و کار هستند،  در تشخیص اینکه چه انتظاراتی از آن شخص دارند یا دچار اشتباه می‌شوند یا اصلا نمی‌دانند چه می‌خواهند.

در دوره چگونه یک مدیر توسعه کسب و کار Business Developer شویم؟ ابتدا با کارشناس  توسعه کسب و کار و جایگاه آن در شرکت های تکنولوژی محور آشنا می شویم. سپس مسیر کلی تبدیل شدن به یک بیزینس دولوپر را بررسی خواهیم کرد و در پایان با وظایف مدیر توسعه کسب و کار آشنا خواهیم شد و به بررسی شخصیت او می‌پردازیم تا بتوانیم شناخت بهتری از خودمان داشته باشیم و دریابیم آیا می‌توانیم کارشناس توسعه کسب و کار خوبی باشیم یا خیر ؟

نکات ثبت 

نحوه حضور شما در وبینار: حضور در وبینار بسیار راحت است و شما فقط نیاز دارید، نرم افزار وبینار را روی گوشی و یا سیستم تان نصب کنید. صبح برگزاری وبینار ، ایمیل کامل راهنمایی نحوه اضافه شده به وبینار برای شما ایمیل خواهد شد و همچنین پیامک یادآوری زمان وبینار برای شما ارسال خواهد شد. 

برنامه به صورت وبینار (آنلاین) برگزار می شود و شما به راحتی می توانید از هرجایی و فقط با داشتن اینترنت و همین طور کامپیوتر، لپ تاپ و یا موبایل این برنامه را به صورت زنده نگاه کنید و اگر سوالی داشتید از مدرس دوره بپرسید.

در صورتی که به هر دلیلی نتوانید روز و ساعت برگزاری وبینار ، آنلاین شوید و از وبینار استفاده کنید ، هیچ نگران نباشید، فیلم ویدیو ظبط خواهد شد و در پنل شما در سایت کوشش قرار خواهد گرفت و شما می توانید هر زمان که مد نظر داشتید ویدیو برنامه را دانلود کنید و از آن استفاده کنید. 

 

سخنرانان

مصطفی واحدی
مصطفی واحدی
کارشناس ارشد توسعه دیجیکالا

آدرس

تهران تهران میدان ونک، بزرگراه حقانی، بین گاندی و جهان کودک، پلاک ۴۰، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌ طباطبایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کوشش

کوشش تنها یک آکادمی در زمینه کسب و کارهای نوپا و مهارت های دیجیتالی نیست، بلکه یک پلت فرم انتقال تجربه است و با فراهم کردن محتوای کاربردی و برگزاری رویدادهای آموزشی مناسب برای انسانهای با انگیزه، تلاش می کند تا جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل

رویداد های برگزارشده۱۷
رویداد های فعال۴