رویداد به پایان رسیده است!
چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟ در تاریخ دوشنبه ۴ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
دوشنبه ۴ آذر ساعت ۱۹:۰۰

چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


برای اینکه یک نوآموز و یا متخصص مسیر پیشرفت کاری و زندگی را سریعتر و آسان تر طی کند نیاز به تجربیاتی دارد که لازم نیست همه آنها را خودش تجربه کند، میتواند از افرادی که قبلا این راه را رفته اند بدست بیاورد و یا به عبارتی از تجربه افراد متخصص و با تجربه استفاده نماید. شروع هوشمندانه یک برنامه انتقال تجربه است که از افراد با تجربه دعوت می شود تا مسیر تبدیل شدن به یک مدیر و متخصص در فیلد تخصصی شان را برای شرکت کنندگان ترسیم کنند.

شروع هوشمندانه به دنیای بازاریابی محتوایی

این روزها شاهد آن هستیم که عناوینی چون تولیدکننده محتوا، استراتژیست محتوا، کارشناس تولید محتوا، بازاریاب محتوا و محتوا گذار جز عنوان های پرتکرار در آگهی های استخدامی هستند. بی شک دهه‌ی اخیر، دوران شکوفایی بی‌نظیر بازاریابی محتوا است.

اما دلیل رشد بسیار سریع بازاریابی محتوایی چیست؟

مردم دیگر از تکنیک‌های بازاریابی سنتی خسته شده‌ و اغلب با چشم پوشی از بنرها و داد و بیدادهای تبلیغاتی،  تبدیل به افراد ماهری در کسب اطلاعات شده‌اند. به همین دلیل امروزه کسب و کارها نیازمند ارائه‌ی چیزی فراتر از شعارهای تبلیغاتی هستند، چیزی که ارزش جدیدی در زندگی مردم ایجاد کند. به عبارتی کاربران  با مطرح کردن سوالات خود در فضای دیجیتال، به دنبال پاسخی درست برای آنها هستند.

کسب و کاری که از قبل به فکر مشتری باشد و محتوای مناسب این سوال‌ها را آماده کرده باشد برنده بازی خواهند بود. نام این نوع بازاریابی را بازاریابی محتوایی می‌گذاریم.

در دوره چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟ ابتدا با متخصص بازاریابی محتوایی و جایگاه آن در شرکت ها و کسب و کارها آشنا می شویم. سپس مسیر کلی تبدیل شدن به یک متخصص بازاریابی محتوایی را بررسی خواهیم کرد و در پایان با وظایف متخصص و یا استراتژیست بازاریابی محتوایی آشنا خواهیم شد و به بررسی شخصیت او می‌پردازیم تا بتوانیم شناخت بهتری از خودمان داشته باشیم و دریابیم آیا می‌توانیم به عنوان یک کارشناس بازاریابی محتوا فعالیت کنیم یا خیر؟

 

نکات ثبت 

نحوه حضور شما در وبینار: حضور در وبینار بسیار راحت است و شما فقط نیاز دارید، نرم افزار وبینار را روی گوشی و یا سیستم تان نصب کنید. صبح برگزاری وبینار ، ایمیل کامل راهنمایی نحوه اضافه شده به وبینار برای شما ایمیل خواهد شد و همچنین پیامک یادآوری زمان وبینار برای شما ارسال خواهد شد. 

برنامه به صورت وبینار (آنلاین) برگزار می شود و شما به راحتی می توانید از هرجایی و فقط با داشتن اینترنت و همین طور کامپیوتر، لپ تاپ و یا موبایل این برنامه را به صورت زنده نگاه کنید و اگر سوالی داشتید از مدرس دوره بپرسید.

در صورتی که به هر دلیلی نتوانید روز و ساعت برگزاری وبینار ، آنلاین شوید و از وبینار استفاده کنید ، هیچ نگران نباشید، فیلم ویدیو ظبط خواهد شد و در پنل شما در سایت کوشش قرار خواهد گرفت و شما می توانید هر زمان که مد نظر داشتید ویدیو برنامه را دانلود کنید و از آن استفاده کنید. 

 

سخنرانان

پارسا کاکویی
پارسا کاکویی
متخصص بازاریابی محتوایی

آدرس

تهران تهران میدان ونک، بزرگراه حقانی، بین گاندی و جهان کودک، پلاک ۴۰، ساختمان مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌ طباطبایی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کوشش

کوشش تنها یک آکادمی در زمینه کسب و کارهای نوپا و مهارت های دیجیتالی نیست، بلکه یک پلت فرم انتقال تجربه است و با فراهم کردن محتوای کاربردی و برگزاری رویدادهای آموزشی مناسب برای انسانهای با انگیزه، تلاش می کند تا جهان را به مکان بهتری برای زندگی تبدیل

رویداد های برگزارشده۱۳
رویداد های فعال۰