رویداد به پایان رسیده است!
چگونگي دستيابي به نتايج قابل پيش بيني بهينه در شرايط باليني چالش برانگيز در تاریخپنج‌شنبه ۲۷ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چگونگي دستيابي به نتايج قابل پيش بيني بهينه در شرايط باليني چالش برانگيز

شروع:
پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۹۶ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۹۶ ۱۶:۰۰
چگونگي دستيابي به نتايج قابل پيش بيني بهينه در شرايط باليني چالش برانگيز
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

خلاصه

میزان موفقیت بالینی بالایی برای ایمپلنت‌های دندانی در پروتکل های استاندارد ثبت شده است و درمان مبتنی بر ایمپلنت هم برای پزشکان و هم  برای بیماران بیشتر قابل قبول است. به عنوان مثال ، در بارگذاری با تاخیر برای 3-6 ماه، قرار دادن ایمپلنت پس از بهبود کامل حفره دندان و قابلیت دسترسی مناسب به استخوان ها، پیش نیازهای لازم برای اطمینان از استئواینتگریشن ایمپلنت در نظر گرفته  می‌شود.  با این وجود پروتکل های بهبودی و بازسازی استخوان کوتاه تری نیز برای پاسخ گویی به انتظارات بیمار و کاهش دوره‌های درمانی هنوز پیشنهاد می شود. در حقیقت، برای زمانبندی صحیح، لازم است که چندین عامل را در نظر بگیریم مانند نوع و سطح ایمپلنت ها، کیفیت استخوان و طبیعت توانبخشی پروتز مورد نیاز. در این ارائه، پروتکل های جایگذاری و بارگذاری فوری مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند و شرایط بالینی لازم برای بهترین نتایج با توجه به نوع ایمپلنت که در این شرایط بهتر عمل می کند، در نظر گرفته می شود. علاوه بر این، اجزای پروتزی متعدد به منظور افزایش و بهبود بارگذاری فوری و همچنین افزایش تعداد گزینه های درمانی پروتز برای یک نتیجه رضایت بخش درازمدت ارزیابی خواهد شد.

 

 

این کارگاه در تاریخ 27 مهرماه  (از ساعت 2 بعد از ظهر تا 4 )در محل برگزاری کنگره پریو برگزار می شود. در این دور دکتر سرجیو پیانو  (یکی از فلو های ITI ) درباره یکی از چالش های درمان ایمپلنت در موارد بالینی خاص صحبت خواهد کرد. این دوره  اولین دوره تخصصی اشترومن (بعد از حضور مستقیم خود) در ایران می باشد که به دنبال معرفی راهکار برای هرچه توانمندسازی پزشکان می باشد. این هزینه کارگاه 50000 تومان است که هزینه برای شرکت کنندگانی که پیش ثبت نام کنند رایگان خواهد بود. در انتهای دوره مدرک مورد تایید اشترومن سویس به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

 

 

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۰۰۱۶:۰۰

سخنرانان

Dr. Sergio Piano

Dr. Sergio Piano

آدرس:تهران هتل المپیک تهران