کاور
"چگونگی استفاده سوپر حرفه ای از دیکشنری" در تاریخ جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام
-
۲۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

توضیحات

اگر دقت کرده باشید و پست ها و استوری های ما را دنبال کرده باشید، می‌دانید که چند نکته اساسی و مهم وجود دارد که من روی آن ها تاکید زیادی دارم.
بیایید یک بار دیگر این نکته ها را مرور کنیم.

۱_ حفظ معانی دلیل بر بلد بودن آن ها نیست.
اگر این چنین فکر می‌کنید، باید بگویم در اشتباه هستید. شما در اصل فقط یک معنی را حفظ کرده اید اما یادگیری لایه های عمیق تری دارد که باید به آن ها توجه کرد. اول از همه یک کلمه به تنهایی معنایی ندارد و فقط در شرایطی معنا می‌گیرد که کنار دیگر لغات قرار داشته باشد. به این هم نشینی لغات کالوکیشن گفته می‌شود. 
برای مثال ما در کنار غذا از کلمه بیرون بر استفاده می‌کنیم نه خارج بر. با این که این دو لغات از معانی یکسانی برخوردارند، غذا با بیرون بر کالوکیشن سازی می‌کند. پس لازمه هم نشین های لغات رو یادبگیرید. 

۲_ اغلب کلمات بیش از یک معنی دارند.
همانطور که می‌دانید، بعضی لغات ( اکثر لغات) بیش از یک معنی دارند. اگر شما تنها یک معنی آن را حفظ کنید، در ترجمه متن ها و فهم جملات دچار اشتباه و مشکل می‌شوید.

۳_ از حرف اضافه ها غافل نشوید. 
یادگیری لغات همراه با حرف اضافه ها بسیار مهم است. برای مثال ما در زبان فارسی از ترکیب متفاوت با استفاده می‌کنیم اما همین ترکیب در زبان انگلیسی می شود،  Different from نه different with. پس لازم از حرف اصافه مربوط به هر لغت را یاد بگیرید.

۴_ هر کلمه چه نقشی دارد؟ 
گاهی یک لغت نقش های متفاوتی را در جمله ایفا می‌کند. پس لازم است نقش لغات را در جملات درک کنیم. برای مثال واژه water در نقش اسم معنی آب می‌گیرد اما در نقش فعل معنی آب دادن می‌دهد. لازم است تمام این نکات را در ارتباط با لغات یاد بگیریم.

۵_ حواستان باشد از چه لغتی در چه زمانی استفاده می‌کنید.
نکته بعدی حالت بیان لغات است. اینکه شما بدانید در جمله شما لغت به صورت formal باشد یا informal و یا چه نقشی باید به لغت ها بدهید بسیار مهم است. 

اما سوال اصلی اینجاست. این همه داده و اطلاعات را از کجا به دست بیاوریم؟ بهترین راه استفاده از دیکشنری هایی مثل longman و merriam webster است. اگر هنوز هم راه های دریافت این اطلاعات را بلد نیستید، به شما پیشنهاد می‌کنم وبینار جمعه ما را از دست ندهید. در این وبینار قصد داریم تمام نکاتی که برای دریافت این اطلاعات نیاز دارید را به شما آموزش دهیم. 
هزینه این وبینار ۲ ساعته، ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد اما برای تمامی زبان آموزان آفلاین ما با ۹۵ درصد تخفیف یعنی مبلغ ۱۰ هزار تومان ارائه می‌شود. این مبلغ تنها برای این منظور شده است که فقط افرادی که در یادگیری جدی هستند در آن شرکت کنند. همچنین پس از پایان وبینار، نسخه ضبط شده ی این جلسه به صورت کاملا رایگان روی پنل شخصی زبان آموزان گذاشته می‌شود.

سخنرانان

شایان بهجتی
شایان بهجتی
مدیر و موسس آموزشگاه کوکی

برگزارکنندگان

آموزشگاه کوکی
آموزشگاه کوکی
دپارتمان زبان انگلیسی

سوالات متداول

عشق و علاقه شما
قلم و کاغذ
به عنوان یادگاری بله
۹۴۸۶
دنبال کننده
۸۸
کل رویدادها

ما آموزشگاه کوکی هستیم! اگر تو داری دربارمون می خونی پس خیلی باحالیم و کارمون درسته! ? ما 6 سال گروه آموزشی بودیم که توس...

بیشتر از ۶۵۰ نفر (۹۴%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۰

دوره زبان تخصصی و آمادگی مصاحبه شغلی آلمانی و انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • Cademix Institute of Technology
دوشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

سلسله وبینارهای گروه البرز دانش2

 • آنلاین
 • ۱,۶۷۰,۰۰۰ تومان
 • البرز دانش
یک‌شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

دوره جامع زبان انگلیسی

 • آنلاین
 • رایگان
 • کاشفی
پنج‌شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه آنلاین مقاله نویسی علمی پژوهشی و ISI

 • آنلاین
 • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش