رویداد به پایان رسیده است!
دوره برنامه نویسی FrontEnd جهت استخدام در مجموعه های نرم افزاری در تاریخ چهارشنبه ۲۱ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۱ آذر ساعت ۰۸:۰۰

دوره برنامه نویسی FrontEnd جهت استخدام در مجموعه های نرم افزاری

  • رایگان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


این کمپ در روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته از ساعت 8 لغایت 5 بعدازظهر و به مدت 3 ماه برگزار می شود 


27 موقعیت شغلی قطعی در حوزه برنامه نویسی  ReactNative و ReactJS برای فارغ التحصیلان موفق بوت کمپ های React مجموعه RasaHR

بدلیل تقاضای بالای علاقه مندان و مشکلات زمانی که این عزیزان دارند، این کمپ در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز برگزار می شود

مدت زمان این بوت کمپ 3 ماه است :
1) 1 ماه آموزش فشرده React
2) 2 ماه فعالیت روی یک پروژه اختصاصی نرم افزاری زیر نظر منتور ارشد React

بعد از گذراندن دوره آموزشی React برای هریک از دانشجویان یک پروژه اختصاصی سطح بالا و حرفه ای تعریف می شود که به اتمام رساندن این پروژه شرط موفقیت در این بوت کمپ است. این پروژه یک نرم افزار Android و IOS و یک وب سایت است که تا پایان کمپ باید این پروژه را تمام کنید.

همه کسانی که بتوانند کمپ را با موفقیت پشت سر بگذارند جهت استخدام به مجموعه های معتبر نرم افزاری طرف قرارداد Rasa معرفی می شوند
مطلب مهم این است که شما برای استخدام نیاز به رزومه خوبی دارید و این دوره آموزشی و همینطور پروژه اختصاصی که طی کمپ انجام می دهید رزومه شما را برای استخدام قوی تر می کند. هدف اصلی بوت کمپ هم این است که در یک مدت زمان کوتاه و با یک فشار هدفمند و در کنار تلاش شما یک رزومه سازی خوبی را برای شما انجام دهد.

در این مسیر یک منتور قدرتمند React نیز شما را همراهی می کند منتوری که در حدود 5 سال در زمینه ReactJS و ReactNative بصورت حرفه ای فعالیت اجرایی داشته است.

شما قبل از ورود به کمپ باید مصاحبه شوید و شرایط شما برای ورود به این کمپ بررسی شود. در بسیاری موارد کمپ را با دوره آموزشی اشتباه می گیرند. کمپ به شدت فشرده است و قرار است به واسطه این کمپ رزومه شما قوی تر و شرایط استخدامی برای شما فراهم شود. پس شما باید در مصاحبه قبل از کمپ شرکت کنید تا ما مطمئن شویم شما و شرایط شما برای ورود به این کمپ مناسب است. در این مصاحبه از شما تست IQ نیز گرفته می شود.

این بوت کمپ شامل هزینه است و به این صورت است که 70 درصد هزینه این بوت کمپ بعد از استخدام قطعی شما دریافت می شود و شما با توجه به حقوقی که می گیرید بصورت اقساط با ما تسویه می کنید.
30 درصد دیگر هزینه بصورت اقساط طی کمپ از شما دریافت می شود.

پس از ارسال رزومه جهت تنظیم زمان مصاحبه با شما تماس گرفته می شود.

سخنرانان

محمد علی قدس
محمد علی قدس
منتور backend
سلگی
سلگی
منتور frontend

برگزارکنندگان

رسا
رسا

زمان‌بندی

ماه اول
ماه دوم و سوم
عنوانشروعپایان
دوره آموزشی فشرده React ۶۴ ساعت
عنوانشروعپایان
تعریف پروژه اختصاصیطی جلسه ای ۴ ساعته
آغاز کار روی پروژه اختصاصی کمپ۱۳۰ ساعت منتورینگ

سوالات متداول

برای حضور در این بوت کمپ نیاز به پیش نیازی دارم ؟
بله شما باید برای حضور در این کمپ در جلسه مصاحبه با منتورها و مدیر HR مجموعه رسا حضور پیدا کنید و آن مصاحبه را قبول شوید
هزینه این بوت کمپ به چه صورت است ؟
30 درصد هزینه این بوت کمپ که 3 میلیون تومان است طی 3 قسط طی کمپ از شما دریافت می شود و 70 درصد هزینه باقی مانده بعد از استخدام قطعی شما توسط ما طی 12 ماه بصورت ماهیانه از روی حقوق شما دریافت می شود
فرق بوت کمپ با دوره آموزشی چیست ؟
دوره آموزشی شما صرفا در سر کلاسی حضور پیدا می کنید و مطالبی را طبق یک سیلابس استاندارد یاد خواهید گرفت در صورتی که در بوت کمپ معمولا در رایزنی هایی که با شرکت ها شده طبق نیاز آنها یک سیلابسی مشخص می شود و کارورزان در آن کمپ زیر نظر یک فرد اجرایی آن سیلابس ها را پاس می کنند و همینطور در داخل بوت کمپ یک پروژه اختصاصی سطح بالا هریک از کارورزها انجام می دهند که به رزومه آنها اضافه می شود. پایان بوت کمپ کسانی که بتوانند شاخص های بوت کمپ را پاس کنند استخدامشان در مجموعه ها توسط شرکت برگزار کنند بوت کمپ انجام می شود.
آیا ضمانت شغلی برای بوت کمپ وجود دارد ؟
در صورتی که شما بتوانید پروژه اختصاصی که به شما واگزار می شود را در مدت زمان کمپ به اتمام برسانید و همینطور امتحان جامع تئوری پایان کمپ را با موفقیت بگذرانید استخدام شما قطعی است.
اگر بوت کمپ را با موفقیت پشت سر بگذارم بلافاصله فرآیند استخدام من انجام می شود ؟
افراد موفق در بوت کمپ جهت مصاحبه به مجموعه های طرف قرارداد معرفی می شوند و بدلیل بروکراسی این مجموعه های ممکن است بازه ای بین 1.5 ماه تا 3 ماه استخدام قطعی شما زمان ببرد. تکرار می کنم این موضوع بدلیل بروکراسی استخدام است و مجموعه رسا بلافاصله شما را جهت مصاحبه و استخدام به مجموعه ها معرفی می کند
  • شروع: پنج‌شنبه ۲۱ آذر ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: تهران میدان هفت- زیرپل کریمخان- خیابان سنایی - نبش نژادکی- پلاک 2- واحد 4