رویداد به پایان رسیده است!
کاربرد کوچینگ در مدیریت در تاریخ سه‌شنبه ۲۷ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کاربرد کوچینگ در مدیریت

شروع:
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۹۷ ۱۹:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۷ آذر ۹۷ ۲۰:۳۰
کاربرد کوچینگ در مدیریت
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

کاربرد کوچینگ در مدیریت

«کوچینگ چیست و چرا امروز یک مهارت ضروری برای مدیران است»

 

 

 

تا همین چند سال پیش کسی از کوچینگ خبر نداشت ولی امروزه در کتابها، مقالات، برنامه های تلویزیونی و سخنرانی ها در مورد کوچینگ زیاد می شنویم. با این حال هنوز هم یکی از پر تکرار ترین سوالهایی که به سمت کوچ ها می آید این است که کوچینگ چیست؟ و زمانیکه با سازمانها یا مدیران طرف هستیم سوال بعدی این است که کوچینگ چه ارزش افزوده ای برای آنها می آورد؟

 

از زمانی که کوچینگ به شکلی که امروز مرسوم است به وجود آمد، سازمان ‌ها و مدیران یکی از مشتریان پروپا قرص آن بوده‌اند. نتایج پژوهش‌های مؤسسه‌ی هی گروپ نشان می‌دهد، حدود یک‌سوم از شرکت‌های برتر لیست فورچون ۵۰۰ از خدمات کوچینگ استفاده کرده‌اند. شواهدی که داریم نیز نشان می دهد سایر شرکت ها به سرعت در حال همراه شدن با شرکت های برتر برای ایجاد فضای مناسب برای کوچ‌های داخلی و خارجی هستند و انتظار می‌رود تقاضا برای کوچینگ افزایش یابد و این روند با سرعت تصاعدی بالا رود. با این حال ممکن است شما بخواهید بدانید که:

 

کوچینگ چیست؟
کاربرد کوچینگ در مدیریت کدام است؟
داشتن مهارت کوچینگ چه کمکی به مدیران می کند؟
سازمانها از چه روش هایی برای بکارگیری کوچینگ استفاده می کنند؟
چگونه می توانم بعنوان یک مدیر این مهارت را بکار بگیرم؟

 

 اگر دانستن پاسخ پرسش های بالا برای شما ارزشمند و مفید است، آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA تصمیم دارد در این وبینار به پرسش های بالا پاسخ دهد.

 


دانلود جزوه‌ی معرفی کوچینگ


دانلود جزوه‌ی «معرفی کوچینگ» یکی از ۱۶ جزوه‌ی دوره‌ی سطح ۱ که مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی می‌باشد.
 
 

مدرس

عزیز میردار
عزیز میردار
بیزینس کوچ

عزیز در رشته مدیریت منابع انسانی کارشناسی ارشد دارد و بیش از 16 سال تجربه کاری در زمینه های مدیریت کیفیت و مدیریت منابع انسانی دارد.
علاقه مندی اصلی عزیز کسب و کار و ارتباطات انسانی در کسب و کار است. به همین خاطر در هشت سال گذشته تجربیات متفاوتی با عنوان مدرس یا مشاور با بیش از پنجاه سازمان ایرانی در این زمینه داشته است. پیرو همین علاقه مندی در سال 2015 کتاب Rework را به همراه فردی دیگر به فارسی برگرداند. این کتاب که با ترجمه عزیز با عنوان "دوباره فکر کن" منتشر شده است تا به حال چهار بار در ایران تجدید چاپ شده است.
عزیز در سال 2017 آموزش مهارتهای کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA شروع کرد و پس از اتمام موفق این دوره در سال 2018 و شرکت در آزمون CKA مدرک صلاحیت حرفه ای خود در زمینه کوچینگ را در سطح ACC از فدراسیون بین المللی کوچ ها ICF دریافت کرد. همچنین پس از گذراندن دوره "آموزش مدرسین" به تیم مدرسین آکادمی کوچینگ فارسی زبانان پیوست و تدریس مهارتهای کوچینگ را نیز شروع کرد.
در حال حاضر عزیز بیش از 200 ساعت تجربه کوچینگ دارد و با تخصص بیزینس کوچ به سازمانها، صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران خدمات کوچینگ ارائه می کند.

برگزارکننده

آکادمی کوچینگ فارسی زبانان
آکادمی کوچینگ فارسی زبانان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
پیش نیاز خاصی مطرح نیست فقط کافی است بخواهید بدانید که کوچینگ چه کمکی به مدیران می کند
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ و قلم. البته قبل از شروع وبینار منابعی اهم از طریق ایمیل در اختیار شما قرار می گیرد تا مطالعه و تماشا کنید

محل کلاس‌ها


تمام کلاس‌های آكادمى کوچینگ فارسی‌زبانان به‌صورت مجازى و از طريق وبينار برگزار می‌شود. تنها نياز شما دسترسى به اينترنت و يا خط تلفن است؛ و از هرکجا می‌توانید به ما متصل شوید.

آیا برای شما کیفیت آموزش با استانداردهای بین‌المللی اهميت دارد؟

دوره‌های ۳۰ و ۶۰ ساعته آکادمی از طرف فدراسیون جهانی کوچینگ، ICF تائید شده و آموزش مهارت گرفتن و دادن بازخورد بخشی از این دوره‌ها می‌باشد. هم‌زمان این فرصت مناسبى براى امتحان فضای مجازی و سنجش نحوه آموزش آکادمی کوچینگ فارسی‌زبانان، FCA می‌باشد.

 

وبینار بیزینس کوچینگ

برخی از دانشجویان و اعضای تیم آکادمی، شرکت کننده در دورهمی آنلاین دانشجویان آکادمی ـ بهار ۹۷

 

 


چرا آكادمى کوچینگ FCA


  • آكادمى بین‌المللی کوچینگ فارسی‌زبانان | FCA، اولین و تنها مرکز فارسی‌زبان معتبر با دوره تائید شده و تحت نظارت ICF (در سایت فدراسیون coachfederation.org ثبت‌شده) برای تدریس مهارت‌های کوچینگ و اعطای مدرک بین‌المللی کوچینگ می‌باشد.
  • كاهش هزینه‌های دوره در مقابل دوره‌های مشابه سایت ICF و دیگر آموزشگاه‌های بین‌المللی.
  • فضای مجازی برای تمرین و آموزش و حمایت خارج از کلاس‌ها.
  • دسترسی به تمام مدرسین که در جمع بیش از ٢٠ سال تجربه کوچینگ دارند و دانشجویان آکادمی از سراسر دنیا و استان‌های ایران.

 


مدرسین دوره‌ها


تمام مدرسین آکادمی به‌طور فردی از فدراسیون ICF به‌عنوان یک کوچ آموزش‌دیده و باتجربه تائید شده‌اند. فدراسیون ICF، کوچ‌ها را در سه سطح تائید می‌کند. از کوچ همکار Associate Coach با مدرک اولیه که ۶۰ ساعت آموزش‌دیده و حداقل ۱۰۰ ساعت کسب‌وکار کوچینگ داشته تا سطح نهایی بنام کوچ استاد Master Coach که حداقل ۲۰۰ ساعت آموزش‌دیده و ۲۰۰۰ ساعت کسب‌وکار کوچینگ داشته. 

 
رویداد آنلاین است