رویداد به پایان رسیده است!
کارجوشو دوم - ارتباط مستقیم کارجو و کارفرما در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۴ مرداد

کارجوشو دوم - ارتباط مستقیم کارجو و کارفرما

 • رایگان
 • تهران
 • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

همایش ملی کارجوشو


در رویداد کارجوشو به دلیل ارتباط مستقیم کارجویان با مدیران ارشد شرکت ها، فرآیند استخدام از چندین ماه به چند ساعت کاهش پیدا کرده است. در مدت 5ساعت همایش با 2کارگاه آموزشی کاربردی در کنارتان هستیم تا به شیوه ای درست و موثر توانایی خود را به کارفرمایان حاضر معرفی نمایید.

راستی، اگر فرد توانمندی هستید این کارفرما نیست که شمارو انتخاب میکنه، بلکه این شما هستید که از میان فرصت های شغلی متعدد مدیر خودتون رو انتخاب میکنید!

افراد جذب شده از حقوق قانون کار و بیمه برخوردار خواهند بود. همچنین گفتنی است عزیزانی که جذب هیچ موقعیت شغلی نشوند، دبیرخانه دائمی کارجوشو به کمک تیم کوچینگ تا یکسال کارجوی محترم را برای رسیدن به شغل مناسب هدایت می کند.

 

خلاصه خدمات:

 • حضور در همایش و کارگاه ها و ارتباط موثر با کارفرمایان
 • ارائه فایل صوتی کارگاه های آموزشی
 • ارائه گواهینامه
 • صبحانه، ناهار، میان وعده

توضیحات: هزینه های همایش توسط کلینیک مدیران آینده ایران تقبل شده است.

 

معرفی ویژگی های رویداد کارجوشو

1- امکان جذب 100 درصدی کارجویان:

یکی از اهداف اصلی ما این است که در کوتاهترین زمان، موثرترین روش ممکن و با استفاده از فرصت های موجود جامعه گام های مثبتی در جهت جذب 100 درصدی کارجویان در همایش کارجوشو برداریم. به عبارتی اگر کارجویان شرکت کننده در رویداد از وضعیت مهارتی مناسبی برخوردار باشند با توجه به کارفرمایان مختلفی که در همایش حاضر می شوند امکان جذب 100درصد از کارجویان محترم نیز فراهم می باشد.

2- ارتباط مستقیم کارجو با مدیران ارشد:

بدون شک مدیران موفق و کارآمد همواره در پی استخدام افرادی هستند که دارای خلاقیت، نوآوری و ایده های جدید باشند چرا که از این طریق می توانند به توسعه و پیشرفت سازمان ها کمک نمایند و عموما این امر یکی از اهداف استراتژیک هر سازمان موفقی به شمار می رود. مدیران شرکت های بزرگ و موفق از طریق ارتباط با نیروهای انسانی کارآمد و خوش فکر مسیر موفقیت را سریعتر طی می کنند و با تکیه بر روحیه خلاقیت و نوآوری در سایه کار تیمی و مهارتهای مدیریتی می کوشند تا  در کسب و کارشان پیشرفت دائمی و پایدار داشته باشند. لذا بسیاری از سازمان ها مایلند تا با چنین افرادی در ارتباط باشند.

3- برگزاری کارگاه های آموزشی در سطح بین الملل :

یکی دیگر از خدمات ما برگزاری کارگاه های آموزشی با توجه به استانداردهای جهانی و با تکیه بر کاربردی ترین مطالب روز دنیا به عنوان ابزاری قدرتمند در جهت توسعه مستمر و غنی سازی فضای کسب و کارهاست. به گونه ای که با افزایش آگاهی و ارتقای سطح مهارتهای تخصصی بتوانیم به پرورش افراد توانمند کمک نموده و زمینه های لازم را در جهت رشد و پیشرفت شغلی و سازمانی فراهم آوریم. در همین رابطه آشنایی با آخرین تحقیقات و آموزش های مدیریت کسب و کار در سطوح مختلف و در قالب کارگاههای آموزشی مستمر را مد نظر قرار داده ایم.

4- بورسیه:

همانطور که در ابتدای متن اشاره شد دپارتمان مدیریت موسسه آموزش عالی ترجمان علوم (کلینیک مدیران آینده ایران) به عنوان حامی مالی این رویداد شهریه کارجویان را تقبل کرده است.

5- شبکه سازی موثر با جامعه کارآفرین:

شبکه سازی از رویکردهای نوین و مرتبط با رفتار کارآفرینانه به شمار می آید. افرادی که شبکه قدرتمندی از روابط دارند، به مراتب در سرعت و کیفیت انجام کارها موفق ترند. شبکه سازی یک مهارت عمده و مهم در زندگی و کسب کار است که می توان از آن در امور شخصی، سازمانی و تجاری استفاده نمود و از اهداف اصلی آن ایجاد روابطی است که در آینده ممکن است برای ما فرصتهای شغلی و یا پروژه های سودمندی را به ارمغان آورد. سازمانهای حرفه ای معمولا بسترهایی برای شبکه سازی مدیران و پرسنل خود ایجاد می کنند در همین رابطه ارتباط با جامعه کار آفرینان می تواند دیدگاه های جدیدی را در حوزه کسب و کار و موفقیت شغلی ارائه دهد و افراد را به سمت هدف و انگیزه شغلی هدایت کند. همچنین استفاده از تجارب ارزشمند کار آفرینان می تواند بینش و آگاهی های لازم را در اختیار افراد قرار دهد تا با تکیه بر دانش، تخصص و مهارت خود در مسیر پیشرفت های شغلی گام بردارند. کارجوشو پل ارتباط شما با جامعه کارآفرین خواهد بود.

6- باشگاه دانش پذیران کارجوشو:

باشگاه دانش پذیران کارجوشو در صدد است پل ارتباطی میان کارجویان و کارفرمایان باشد با این تمایز اساسی که هدف اصلی آن از یک سو انتخاب وآموزش افرادیست که بتوانند با تکیه بر توانمندی های خویش در جایگاه مناسب شغلی قرار گیرند و از سوی دیگر کمک به سازمانهاست تا بتوانند بهترین نیروها را انتخاب و استخدام نمایند.

برخی از مزایای عضویت در این باشگاه عبارتند از:

 • بهره مندی از تخفیفات دوره های آموزشی.
 • امکان ارتباط با جامعه کار آفرینان کشور.
 • اطلاع­رسانی به موقع از برنامه ها و کارگاه های آتی .
 • امکان شرکت از بازدید های علمی .
 • و .... .

7-  5ساعت پر انرژی در کنار دوستان خلاق :

 بسیاری از متخصصین معتقدند که محیط خلاق و نوآور می تواند در خلاق تر شدن افراد تاثیر بسزایی داشته باشد و توصیه می کنند برای ارتقای عملکرد بهتر افراد در جامعه و حتی در سازمان ها توجه به چنین محیط هایی مد نظر قرار گیرد.

برخی از ویژگی های محیط خلاق عبارتند از:

 • ایجاد فضای محرک و سوال برانگیز.
 • انعطاف پذیری محیط .
 • اعتماد و اطمینان افراد به یکدیگر.
 • وجود انرژی های مثبت و سازنده محیطی .

لذا ما در نظر داریم تا در این رویداد دو روزه فضایی را به وجود آوریم تا شرکت کنندگان در کنار یکدیگر محیطی متفاوت را تجربه نمایند، محیطی سرشار از نشاط، سرزندگی ، امید ، خلاقیت و روحیه همکاری برای دستیابی به فرصت های بیشتر به منظور پیشرفت در آینده نزدیک .

8- کسب مهارتهای سازنده:

یکی از اصول موفقیت افراد در زندگی فردی، اجتماعی و شغلی، آشنایی با مهارتهایی است که بتواند به آنها در مسیر موفقیت کمک کند. همه افراد موفق آموخته اند که باید توانایی های خود را بشناسند و تقویت کنند همچنین نقاط ضعف خویش را پیدا کنند و آنها را از بین ببرند تا از این طریق بتوانند بهترین عملکرد را در زندگی داشته باشند. یکی از راه های دستیابی به این هدف، آموزش است افراد می توانند از طریق آموزشهای مناسب، موثر و به موقع بسیاری از فرصت ها را کشف و یا خلق نمایند و بر سرعت پیشرفت خود بیفزایند آموختن و پیشرفت از جمله عواملی است که انگیزه های لازم را برای کسب مهارتهای سازنده به فرد می دهد .

لذا اجرای دوره های مهارتی که موفقیت فردی، اجتماعی و شغلی هر فرد را تضمین می کند از جمله برنامه های مد نظر کارجوشو است.

9- اخذ مدرک با تایید وزارت علوم:

در پایان دوره به شرکت کنندگان گواهی حضور اعطا خواهد شد.

10-  خدمات ویژه پس از رویداد:

 • پیگیری فعالیت کارجوها در سازمان ها و شرکت ها.
 • ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی شغلی سازمانی.
 • ارائه خدمات آموزشی لازم.
 • حمایت و استفاده از تجارب موفق کارجویان قبلی و ارائه مدل به کارجویان جدید.

11-  پذیرایی میان وعده:

12-  جذب حداقل 20 درصد از کارجویان در بازارکار

سخنرانان و مدرسین

دکتر محمد حق پناهی
دکتر محمد حق پناهی
رییس همایش
دکتر محمدعلی سلیمانی
دکتر محمدعلی سلیمانی
مدرس و دبیر کمیته علمی
مهندس سامان مصدری
مهندس سامان مصدری
مدیر طرح و برنامه
دکتر بهنود صدر
دکتر بهنود صدر
مدرس و دبیر کمیته مارکتینگ
دکتر رعنا بختیاری
دکتر رعنا بختیاری
مدرس و دبیر کمیته اجرایی
دکتر مرجان نوری
دکتر مرجان نوری
مدرس
دکتر براتعلی بابایی
دکتر براتعلی بابایی
مدرس
مهندس علی گنجینه
مهندس علی گنجینه
مجری برنامه

برگزارکنندگان

کلینیک مدیران آینده ایران
کلینیک مدیران آینده ایران
موسسه آموزش عالی ترجمان علوم
موسسه آموزش عالی ترجمان علوم
کارجوشو
کارجوشو

آدرس: تهران شهرک غرب، فاز ۶، خ گل افشان جنوبی، سالن همایش بزرگ ایوانک