رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آشنایی با بازی های فکری در تاریخچهارشنبه ۲۰ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه آشنایی با بازی های فکری

شروع:
دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۹۵ ۱۹:۰۰
کارگاه آشنایی با بازی های فکری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

برای بهره مندی از ظرفیت ها و قابلیت هایی که بازی های فکری مختلف دارند، می توان با استفاده از جذابیت های بازی به عنوان یک مقوله پرنشاط، در یک محیط پویا با انواع مختلف بازی ها آشنا شد، با آنها بازی کرد و در مورد ایده هایی که می توان از آن بازی ها در فضاهای خانوادگی و کاری استفاده کرد، گفتگو و تبادل نظر کرد.

در این کارگاه که با تکنیک گفتگو و به صورت تعاملی برگزار می شود، شرکت کنندگان فرصت آشنایی و بازی کردن با ده بازی مختلف فکری را پیدا می کنند و در عین حال، ایده ها و تجربه های خود را برای استفاده از این بازی ها با دیگر شرکت کنندگان به اشتراک می گذارند.

در ادامه و در کارگاه های سطح بالاتر، علاقمندان بازی های فکری با بازی های بیشتری آشنا می شوند و در عین حال، قدرت و مهارت آنان برای برگزاری رویدادهای با محوریت بازی های فکری در فضاهای مختلف بالاتر می رود. در عین حال، بنا بر رویکردی که در این کارگاه در نظر گرفته شده، مطالعه قوانین و ساختار ده ها بازی فکری مختلف، زمینه را برای خلق و ابداع بازی های بدیع و خلاقانه و تجاری سازی آنها در بازارهای داخلی و خارجی فراهم می کند.

با توجه به فضای تعاملی کارگاه، حضور مربیان پرورشی مدارس، فعالان فرهنگی، مدیران منابع انسانی سازمانها و افراد علاقمند به فعالیت در زمینه بازی های فکری به عنوان یک موضوع کارآفرینانه ظرفیت های جدیدی را برای شرکت کنندگان ایجاد می نماید.

فکرانه برای شرکت کنندگان در این کارگاه ها، امکانات و فرصت های مختلفی را برای برگزاری رویداد و فعالیت در زمینه بازی های فکری در نظر گرفته است.

آدرس:تهران میدان انقلاب خیابان کارگر شمالی نرسیده به نصرت کوچه امین پلاک 3 مرکز آموزش و توسعه فرهنگی دانشگاه تهران