رویداد به پایان رسیده است!
دومین کارگاه آموزشی تولید محتوا جهت اشتغال در کسب و کارها در تاریخ جمعه ۲۵ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
شنبه ۲ فروردین

کمپ نوروزی آیلتس

  • تهران
  • رایگان
آواتارLinguHub
جمعه ۲ اسفند

کلاس تخصصی بیزینس کوچینگ

  • تهران
  • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارمستر بیزینس کوچینگ

دومین کارگاه آموزشی تولید محتوا جهت اشتغال در کسب و کارها

شروع:
جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ ۱۰:۰۰
پایان:
جمعه ۲۵ بهمن ۹۸ ۱۳:۰۰
دومین کارگاه آموزشی تولید محتوا جهت اشتغال در کسب و کارها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

دوره آموزشی + اشتغال به چه معناست؟


ما در شرکت «ایرانیان رایانش پزشکی» بر روی پروژه‌های IT در حوزه پزشکی در حال فعالیت هستیم. برای این که بتوانیم پروژه‌های نرم‌افزاری خود را توسعه دهیم نیاز به همکارانی داریم که بتوانند در زمینه‌های مختلف مثل برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ، گرافیک، بازاریابی و ... به ما کمک کنند.

در حال حاضر پروژه‌های شرکت ایرانیان رایانش روندی خوب و منطقی دارند اما برای این که بتوانیم آن‌ها را توسعه دهیم نیاز به همکارانی داریم که مدتی با پروژه‌های قبلی همکاری کنند تا بتوانند عملکرد خوبی در برنامه‌های آینده داشته باشند.  

افراد مختلفی در بازه‌های زمانی متفاوت برای همکاری و استخدام به ما مراجعه می‌کنند که به دلایل مختلف، مخصوصا نداشتن دانش و تجربه کافی در حوزه کاری مورد نظر، نمی‌توانیم با آن‌ها همکاری مناسبی داشته باشیم. به همین خاطر به فکر برگزاری کلاس آموزشی در زمینه‌های مورد نظرمان افتادیم.

 

 

 


با شرکت در این دوره با یک کلید سه قفل را باز کنید


فرض کنید این دوره یک دوره آموزشی است مثل دوره‌های دیگری که در مراکز مختلف برگزار می‌شود. پس از نظر شرایط و محتوای دوره فرقی با سایر دوره‌های دیگر ندارد. اما موردی که آن را با سایر دوره‌ها متمایز می‌کند این است که چنانچه بتوانید مباحث مطرح شده را به خوبی فرابگیرید می‌توانید در محل شرکت و در پروژه‌های کاری آن استخدام شوید. یعنی توانسته اید با این کلیدی که از یادگیری به دست می‌آورید دو قفل را باز کنید. هم در یک دوره تخصصی شرکت کرده‌اید و دانش خود را افزایش داده‌اید هم چنانچه علاقه‌مند باشید و خودتان را نشان دهید می‌توانید در شرکت استخدام شوید. 

 


اما قفل سوم چی؟!


خیلی وقت‌ها فکر می‌کنید یک حوزه کاری مورد علاقه شماست و برای رسیدن به آن خیلی تلاش می‌کنید اما برخلاف تصورتان آن کار هیچ انطباقی با شرایط شما ندارد. در بعضی مواقع حتی ماندن در یک کار باعث می‌شود سایر توانایی هایتان سرکوب شود و نسبت به آن‌ها بی اعتنا می‌شوید. به طور برعکس اگر در کاری که با ویژگی‌های شما انطباق دارد مشغول شوید سرعت رشدتتان چند برابر می‌شود و احساس آرامش خاطر بیشتری خواهید داشت.  یک مشاور خوب در اینجا می‌تواند به شما کمک کند تا هم خودتان را بهتر بشناسید هم حوزه کاری مناسب خود را پیدا کنید.

 

 

شما با شرکت در این دوره قفل سوم را وقتی باز می کنید که با مشاور منابع انسانی شرکت به گفتگوی اختصاصی می‌نشینید. این مشاور بر اساس تحلیل شخصیت شما می تواند کمکتان کند تا ببینید چه حوزه کاری و با چه شرایطی می‌تواند برای شما مناسب باشد.


چه مواردی آموزش داده می‌شود؟


این دوره با هدف آموزش تولید محتوا در ۴ بخش کلی تعریف شده است:

 

سوژه یابی
پیدا کردن موضوع Trend شده مرتبط با کسب و کار

 

شناخت مخاطب
شناخت سلیقه مخاطب و آنچه مرتبط با کسب و کار نیاز دارد

 

تولید محتوا
اصول بازنویسی، نویسندگی و پرداختن به یک موضوع

سئو محتوایی 
اصول بهینه سازی محتوا برای گوگل

 

 


سرفصل‌های این دوره


اگر دوست دارید بدانید به صورت دقیق‌تر قرار است بر سر چه موضوعاتی صحبت کنیم پس این لیست را مرور کنید:

 

– بازنویسی محتوا

– نگارش فارسی در وب

ـ آشنایی با CMS وردپرس

– آموزش Google Trends

ـ آشنایی با سایت kwfinder.com 

– نوشتن متن بر اساس نیاز مخاطب

– راه های پیدا کردن کلیدواژه کاربردی

– پیدا کردن نیاز و سلایق مخاطب هدف

– مفهوم سئوی محتوایی و کاربردهای آن

– انتخاب و سرچ تصویر بر اساس کپی رایت

– بررسی Google Search Console سایت

– تحلیل محتوا بر اساس Google Analytics

– الگوهای ورود به متن برای موضوعات مختلف

ـ تحلیل استراتژی سایر سایت‌ها برای تولید محتوا

 


شرایط همکاری بعد از اتمام دوره به چه صورتی است؟


ما در طول دوره سعی می‌کنیم تمام مواردی که نیازهای خودمان و همچنین سایر کسب و کارها را در حوزه تولید محتوا برطرف می‌کند به شما آموزش دهیم. در طول دوره با هم تمرین‌هایی را انجام می‌دهیم و در آخر دوره هم یک پروژه پایانی تعریف می‌کنیم. چنانچه بتوانید تمارین را به خوبی انجام دهید و پروژه پایانی را با موفقیت به اتمام برسانید درصد بسیاری از راه را رفته‌اید. اینجاست که یکی دیگر از مزیت‌های این دوره وارد کار می‌شود: مشاوره با یک مدیر منابع انسانی کارکشته.

مشاور منابع انسانی در طول یک جلسه مشاوره خصوصی و اختصاصی با شما بهترین شرایط محیط کاری و پوزیشن شغلی متناسب با ویژگیتان را به شما پیشنهاد می‌کند.

اگر ویژگی‌های کاری ما و شما با هم منطبق باشد، تبریک می‌گوییم، با هم همکار شده ایم!

 


به جز این دوره چه دوره‌ای برگزار می‌شود؟


این دوره دومین دوره ایست که از طرف شرکت ایرانیان رایانش برگزار می‌شود. ما قصد داریم به موازات این دوره دوره‌های برنامه نویسی، بازاریابی و فروش، گرافیک و شبکه را با توجه به نیازمان برگزار کنیم. چنانچه مشتاق بودید در این دوره‌ها با توجه به همین شرایط شرکت کنید ما را در ایوند دنبال کنید و با ما تماس بگیرید.

 

زمان‌بندی

برنامه کلاس
عنوانشروعپایان
جلسه اول (۱۸ بهمن)۱۰۱۳
جلسه دوم (۲۵ بهمن)۱۰۱۳
جلسه سوم آنلاینتوافقی

شاید سوال شما هم باشد

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این دوره چیست؟
علاقه به نوشتن و تولید محتوا مهم ترین پیشنیاز این دوره است. اما قبل از شرکت در دوره یک مشاوره تلفنی کوتاه با هم خواهیم داشت.
قصد استخدام ندارم و فقط می‌خواهم در دوره شرکت کنم. امکان شرکت در دوره برایم مقدور است؟
ما دوره را برای کسانی تدارک دیده‌ایم که بتوانیم در آینده با آن‌ها همکاری کنیم. اما می‌توانید به جهت ارتقای دانش خود در آن شرکت کنید.
شرایط استخدامی چگونه است؟
مدتی را در کنار هم برای شناخت بیشتر از ویژگی‌های یکدیگر (با در نظر گرفتن حقوق) به تعامل می پردازیم و بعد از آن در صورت توافق هر دو طرف همکاری را آغاز میکنیم.
در این زمینه نیاز به چند نفر همکار دارید؟
ما پروژه‌های مختلفی در شرکت داریم که برای پیشبرد آن‌ها به همکاران متعهد و متخصص نیاز داریم. اما ظرفیت هر پوزیشن شغلی هم محدود است. به همین خاطر تعداد افراد ثبت نامی در این دوره را محدود و ۶ نفر در نظر گرفته‌ایم. اما امکان همکاری با نیمی از افراد حاضر در دوره وجود دارد.
محل برگزاری کلاس‌ها کجاست؟
محل برگزاری کلاس در اتاق جلسات شرکت است.
کارگاه در چه روزهایی برگزار می شود؟
کارگاه در دو جلسه ۳ ساعته و در دو جمعه متوالی از ساعت ۱۰ الی ۱۳ برگزار می شود. همچنین یک جلسه آنلاین ۲ ساعته به صورت وبینار بعد از این دو جلسه برگزار خواهد شد.

آدرس: تهران خیابان شهید بهشتی خیابان سرافراز خیابان دوازدهم پلاک ۱۲ واحد ۳