کارگاه آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق

شروع رویداد
سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵ ۲۱:۳۰
پایان رویداد
شنبه ۸ خرداد ۹۵ ۱۴:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادمدیریت / غیره
اضافه به تقویم
کارگاه آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۲۵۹۱۷۷۷۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

در این کارگاه آموزشی به عمده مسائل مهم پیرامون داشتن یک کسب و کار اینترنتی پولساز خواهیم پرداخت.
دانستن اصول اجرایی هر موضوعی زمینه ساز موفقیت در این شاخه می باشد.به قولی چنانچه افعالی که افراد موفق انجام داده اند را انجام دهید بلاشک شما نیز در همان مسیر موفقیت قرار خواهید گرفت.
مدرس این دوره سیدمحمدهادی طلوعی دارنده مدرک رسمی بازاریابی و مدیریت فروش از آکادمی ICS کانادا و Alliance آمریکا،میلیونر خودساخته سال 1394 و کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی پروژه های تبلیغاتی برنامه های مشارکتی صدا و سیما می باشد که توانست با سرمایه 30 هزار تومانی طی مدت 75 روز به سودی برابر 48 میلیون تومان دست پیدا کند.
هم اکنون در این کارگاه یک روزه شما نیز با این رموز و اسرار آشنا خواهید شد تا به سرعت در کسب و کار اینترنتی خود ستاره شوید.
ظرفیت تعیین شده برای این کارگاه معادل 35 نفر و هزینه شرکت در آن 10000 تومان می باشد.لذا الویت با افرادیست که سریعا نسبت به قطعی نمودن ثبت نام خود اقدام فرمایند.در پایان دوره به کلیه شرکت کنندگان مدرک پایان دوره معتبر کارگاهی اعطا خواهدشد.
جهت مشاهده رزومه مدرس اینجا را کلیک کنید
دبیرخانه شرکت نماد تجارت الکترونیک پارس همه روزه آماده مشاوره و پاسخ به پرسش های شما دوست عزیز می باشد.

آدرس:تهران پس از رسیدن تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب برگزاری دوره حداکثر طی مدت 24 ساعت اطلاع رسانی های مقتضی پیرامون زمان و مکان دوره آموزشی صورت می گیرد

موقعیت جغرافیایی رویداد