رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی طراحی وب سایت در تاریخ پنج‌شنبه ۴ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۴ بهمن ساعت ۰۹:۰۰

کارگاه آموزشی طراحی وب سایت

  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


طراحی وب از گذشته بازار کار مختص به خود را داشته است. اما به خاطر بازار نامتناهی آن، هر چند وقت یک بار یک تکنولوژی، فریم وورک و یا کتابخانه جدید می آید که همه روش های قبلی را از دور خارج می کند. به همین منظور به روز بودن در این علم خیلی مهم می باشد.

امروزه به این نتیجه رسیده ایم که تنها ظاهر یک سایت نمی تواند در جذب کاربران فضای مجازی کافی باشد. رقابت بین سایت های مختلف بر اساس معیارهای موتورهای جستجو شکل می گیرند. اما پیش از بررسی فاکتورهای موجود، ابتدا می بایست ارتباط برقرار کردن با یک وب سایت را بیاموزیم. زبان های برنامه نویسی که در طراحی وب استفاده می گردد، روز به روز ارتقا داده می شوند. اما زبان ها/نیمه زبان های کلاسیک می توانند برای شروع بهترین گزینه باشند.

در این کارگاه آموزشی به اسکریپت های پایه ای می پردازیم. از HTML و ساختار وب سایت شروع کرده و به داینامیک کردن وب سایت با زبان PHP ورژن 7.2  به پایان می رسانیم. با این ویژگی که در انتهای این جلسه خود دانش پژوه، بر اساس آموزش های مطرح شده در طی کارگاه آموزشی، می تواند یک وبسایت متوسط رو به بالا را طراحی و راه اندازی کند. در انتهای جلسه گریزی به بخش سئو زده، و راه اندازی سایت های تحلیل گر گوگل برای وب سایت تازه تاسیس خود دانش پژوه را به ایشان آموزش می دهیم. به منظور واقعی بودن بخش عملی، برای هر دانش پژوه یک دامنه و هاست (بستر وب) تهیه خواهد شد که به صورت واقعی طراحی سایت را انجام دهد.

گوگل تا یک هفته زمان نیاز دارد که آمار اولیه سایت شما را بدست آورد. و به همین منظور هر سری کارگاه های آموزشی سئو و بهینه سازی ( شامل 3 کارگاه آموزشی: طراحی وب سایت، سیستم مدیریت محتوا، و سئو و بهینه سازی وب) با یک هفته فاصله (4، 11، و 18 بهمن 1397) برگزار می گردد، تا بخش عملی آموزش به صورت واقعی انجام شود. بعد از شرکت در این کارگاه ها و انجام تمارین، دانش پژوه می تواند به آسانی کسب درآمد داشته باشد.

قبل از شرکت در این رویداد علمی به سایتی که می خواهید طراحی کنید فکر کنید. سایت مذهبی؟ سایت منظره ای؟ سایت خبری؟ سایت تفریحی؟ سایت گردشگری؟ سایت شخصی؟ سایت رزومه شخصی؟ و تعدادی عکس و متن در زمینه مورد نظر خود تهیه کنید تا سرعت کار بالاتر برود. هدف این کارگاه آموزشی پیاده سازی یک کار عملی واقعی می باشد.

 

نیازمندی های شرکت در کارگاه آموزشی طراحی وب:

همراه داشتن لپ تاپ، USB و اینترنت همراه.

سخنرانان

دکتر مریم السادات حجازی
دکتر مریم السادات حجازی
گروه کسب و کار دانا، سرپرست گروه برناک
مهندس پیام مرادآبادی
مهندس پیام مرادآبادی
گروه کسب و کار دانا، مدرس گروه برناک
مهندس رضا جعفری
مهندس رضا جعفری
گروه کسب و کار دانا، مدرس گروه برناک
دکتر فاطمه بوبرد
دکتر فاطمه بوبرد
گروه کسب و کار دانا، مدرس گروه برناک
مهندس کاظمی
مهندس کاظمی
گروه کسب و کار دانا، مدرس گروه برناک
مهندس درسا دیده ور
مهندس درسا دیده ور
گروه کسب و کار دانا، مدرس گروه برناک

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
دانستن مفاهیم الگوریتم و انگیزه یادگیری
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
لپ تاپ، USB و اینترنت همراه
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
خیر

آدرس

تهران خیابان دکتر شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان شهید امیرپابرجا، بلوار آیینه، نبش گل یخ غربی، پلاک 16، ساختمان ستادی، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی کسب و کار دانا وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی

رویداد های برگزارشده۱۸
رویداد های فعال۰