رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه آموزشی فرصت های سرمایه گذاری در بورس در تاریخ چهارشنبه ۱۳ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۱۳ شهریور ساعت ۱۷:۰۰

کارگاه آموزشی فرصت های سرمایه گذاری در بورس

  • رایگان
  • شیراز
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ما در حال ورود به یکی بزرگ‌ترین بحران مالی هستیم که جهان تا به امروز به خودش دیده، جابجایی ثروت در این دهه بزرگترین جابجایی در کل تاریخ خواهد بود! ثروتی که هرگز نابود نشده بلکه تنها منتقل شده است. و این یعنی اینکه در مقابل هر بحرانی، فرصتی وجود دارد!

برای تبدیل این بحران به فرصتی بزرگ کاری را که شما باید انجام بدهید این است که آگاهی خود را بالا ببرید. آموزش و کسب آگاهی بزرگترین سرمایه گذاری ا‌ست که شما می‌توانید در طول زندگی خود انجام دهید. اگر شما بدانید که چه اتفاقی در حال وقوع است و سیستم پولی چگونه عمل می کند آنگاه می‌توانید خود را در جهت مناسبی از این جابجایی ثروت قرار دهید.

دارایی های کاغذی و ارزها روز به روز در حال از دست دادن ارزش خود هستند و کسانی که نتوانند ثروت خود را به داریی های واقعی تبدیل کنند بازندگان اصلی این بحران خواهند بود. آنچه در این کارگاه آموزشی خواهید آموخت

  • در این کارگاه به شما خواهیم گفت که چرا سپرده گذاری در بانک در بلند مدت از ارزش دارایی شما خواهد کاست.
  • در این کارگاه به شما خواهیم آموخت که در شرایط تورمی شدید چگونه بازار بورس می تواند دارایی شما را حفظ و حتی چند برابر میزان تورم به شما سود برساند.
  • برای شما خواهیم گفت چگونه بدون نیاز به حضور در مکان خاص و با کمترین سرمایه اولیه ممکن، به صورت آنلاین معامله گری در بورس را آغاز کنید.
  • در پایان ویدئوی کامل و فایل صوتی سمینار به صورت فایل قابل دانلود برای شرکت کننده گان در این وبینار ارسال می شود و فایل متنی کامل مطالب ارائه شده را نیز در بصورت فایل pdf دریافت خواهید نمود.

فراموش نکنید که سرمایه گذاری بر روی دانش بیشترین بهره را دارد و به قول وارن بافت؛ سرمایه گذاری بر روی خودتان بهترین کاری است که می توانید انجام دهید.

در این کارگاه آموزشی میهمان تالار اختصاصی بورس در شرکت کارگزاری سهم آشنا هستید و شرکت در این کارگاه بدون هزینه است. جهت ثبت نام حضوری با شماره همراه 09211135936 و یا ۰۷۱۳۶۲۵۲۴۱۱ تماس بگیرید

 

همچنین در صورت تمایل میتوانید عدد 33 را به 09211135936 ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند . 

 

آموزش بورس در شیراز 

جهت اطلاع از آخرین تحلیل های بازار سهام، طلا، ارز و مسکن
کانال تلگرامی ما را دنبال کنید


tahlilonline_com@

 

سخنرانان

دکتر آرش یزدانی
دکتر آرش یزدانی
مدیر شعبه کارگزاری سهم آشنا در شیراز

مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۶:۳۰ ۱۷:۰۰
بخش اول کارگاه۱۷:۰۰۱۸:۱۵
پذیرایی۱۸:۱۵۱۸:۳۰
بخش دوم کارگاه۱۸:۳۰۱۹:۳۰

آدرس

شیراز معالی آباد ، رو به روی کلانتری ، ساختمان کاتیگا ، طبقه 6 ، واحد 603

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کارگزاری سهم آشنا

شرکت کارگزاری سهم آشنا به استناد مصوبه مورخ ۱۳۷۱/۰۴/۱۴ هیات مدیره سازمان بورس اوراق بهادار تهران و مجوز شماره ۶٧۵ مورخ ۱۳۷۲/۱۱/۲۴ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در تاریخ ۱۳۷۴/۱۱/۱۰ در اداره ثبت شرکت های تهران طی شماره ١١٩٣٣٢ به ثبت رسید. این کارگزا

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰